Újdonság Mini kihívások

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Rival.png


Üdvözlet, Ellenfelem!



Előtted áll a nemes Alaric Ironsoul báró, mindezen földek uralkodója. Van elég bátorságod, hogy bizonyítsd, mit is érsz? Hozd vissza a szent tárgyat! Bár kétlem, hogy képes lennél rá…



Vajon a szerencse az oldaladra áll? A kihívásaim segítségével megláthatod. Ha valamely csoda folytán sikerülne teljesíteni a feladataimat, gazdagság vár rád. Azonban a feladatok nem kisdedeknek valók ám! Az időd véges és felettem bizony nem fogsz tudni győzedelmeskedni! A mai az első találkozásunk, de visszatérek még! Most a céhexpedíción várlak, 2 egész napon keresztül!



Hallod a kacajt? Ez én vagyok, látván haszontalan próbálkozásaidat.



Üdvözlettel,

Alaric Ironsoul báró






Kedves Játékosok!



A mai nappal egy új funkciót hozunk el nektek: a mini kihívásokat!



Ha igazán izgalmas kalandra vágytok, itt a tökéletes lehetőség arra, hogy próbára tegyétek magatokat és szuper jutalmakat szerezzetek! Alaric Ironsoul báró olyan küldetéseket ad számotokra, melyeket 2-3 nap alatt kell teljesítenetek. Ahogyan haladtok előre, úgy szerezhettek jutalmakat; minél tovább juttok, annál jobbak lesznek a nyeremények is. Viszont a feladatok is egyre nehezednek...



image-2023-11-14_13-16-19.png




A kihívások nem csak események közé felfognak ékelődni, alattuk is elérhetőek lesznek, így figyeljetek a most következő esemény során is!



A visszajelzéseket itt várjuk, reméljük élvezni fogjátok ezt az újdonságot!
 
Utoljára szerkesztve:

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kedves Játékosok!

Egy kis probléma adódott a mini kihívások aktiválásával kapcsolatban a tervezett időpontban, ezért az aktiválást egy héttel későbbre ütemezzük át.

Az első kihívás november 28-án veszi kezdetét a céhexpedícióval párhuzamosan és november 30. 08:30-ig tart majd.



Elnézéseteket és megértéseteket kérjük a kellemetlenségért, de reméljük, ez nem veszi el a kedveteket a jövő héten!
 
Fent