Milyen egységeket/épületeket képzelsz el a beígért Gyarmatosítás Korában?

DeletedUser10514

Guest
szerintem az a (nem írom le mer csak úgy is kicsillagozza ezért mást írok)
butaság hogy gránátos helyett puskás kellene.
A puskás = a muskétással, tehát az kipiálva. A gránátos kb a gyalogos lövész elitváltozata, gondolom a nehézgyalogság szerepét fogja játszani.
 

DeletedUser3968

Guest
de a muskétás nem a puskáját fogja használni szerintem hanem a kardját.
 

DeletedUser

Guest
Vagy majd a puskatussal verik egymást fejbe :) Hogy spóroljanak a lőszerrel, me' az drága.
 

DeletedUser10514

Guest
de a muskétás nem a puskáját fogja használni szerintem hanem a kardját.
A fejlesztési fán látható képe alapján, ez valószínűtlen. Szerintem neked a muskétásról D' Artagnan ugrott be, én egy pillanatig se gondoltam rá :) Habár először a muskétást tényleg nem muskétásnak hanem harquebusiernek hívták.
 

DeletedUser3968

Guest
hát az lehet .
én akkor csak azt nem értem hogy akkor a gránátos hogy a francba tudja eldobni csak 1re.
 

DeletedUser

Guest
Hát mert kézzel dobja el, és azt ugye nem tudja átlőni az egész pályán.
 

DeletedUser

Guest
Hát mondjuk ha a hosszúíjász 7 kockányira tudja eldobni, ami kb. 200 m, tehát 1 kocka olyan 28 méter. Ha te el tudsz valamit dobni 75 méterre, akkor irány az olimpia :)
 

DeletedUser

Guest
Engem az érdekelne, hogy a muskétásnak mennyi a lőtávja. A béta fórumán nem láttam erről leírást.
 

DeletedUser

Guest
A gránátos komolyan 1-et fog dobni? Mert mintha ezt írtátok volna. Legalább magát is felrobbantja? :D
 

DeletedUser3968

Guest
először is:
muskétás laktanya

másodszor:tényleg a rövid lőtávú lesz a muskétás.látni a laktanyában a céltáblákat.
+a béta fórumon valami olyat is olvastam hogy a nagy kardos harcosnak 16 lesz a hadmozdulata.
 

DeletedUser

Guest
Áhh, az nem, lesz jó. Nem lehet őket majd rendesen ölni a számszeríjászokkal.
 

DeletedUser11

Guest
+a béta fórumon valami olyat is olvastam hogy a nagy kardos harcosnak 16 lesz a hadmozdulata.

Igen, a Béta szerveren előre frissítik a játékot, és ott már megtalálható a 0.17-es frissítés is, mindenki elolvashatja, de ha kérítek szívesen lefordítom bárkinek. Azért nem írnám ide, mert még nem hivatalos, és nem szeretnék semmilyen érdekütközésbe keveredni az itteni játékvezetéssel.
 

DeletedUser

Guest
Jönnek az új épületek bétán. Az első játékosnak már kátránya is van. :)
 

DeletedUser10514

Guest
másodszor:tényleg a rövid lőtávú lesz a muskétás.látni a laktanyában a céltáblákat.
+a béta fórumon valami olyat is olvastam hogy a nagy kardos harcosnak 16 lesz a hadmozdulata.
Hatótávja gondolom még ismeretlen. Én 6 mezőre saccolom, az első muskéták hatásos lőtávja nem volt valami sok, angolok nem is nagyon törődtek a vele az 1600-as végéig, a hosszúíjjas messzebbre lőtt és gyorsabban... Habár elég nagyot ugrottak a fejlesztő, úgyhogy a 7 mezőt sem tartom elképzelhetetlennek.
Aki teheti, linkeljen képet az épületekről, ha szabad kérni.
Szerk: egyedül a prémium épületekről nem tudtam infót gyűjteni, azok paramétereiről jó lenne tudni valami, aki tudja foglalja össze.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser7560

Guest





továbbá, csak egy olyan épület van a fejlesztési fán aminek az építéséhez gyémánt kell
ornamental tree a neve, 1x1, 120gyémánt, 5sec, 120boldogság
a tobbiről nincs infom, mert vaskorban járok :D
 

DeletedUser3968

Guest
ja.
én ezen kvül még az új utat láttam,a gyémámántos házat(twoheadedsnake)
porcelángyár(andram)


te csináltad ezt az oldalt?
amugy dzsin! mi nem vagyunk szomszédok bétán?(mee nekem van egy dzsin nevű szomszédom
 

DeletedUser11

Guest
Egy sajnálatos hírrel kell, hogy szolgáljak.

A 0.17-es frissítésben MÉG nem kerül be a játékba a Gyarmatosítás kora, erre még egy kicsit várni kell. Mivel ez egy nagyobb frissítés lenne a játéknak, így ezzel együtt egy nagyobb leterhelés is, ezért erre nagyobb figyelmet szeretnének fordítani, és nem egyből "bedobni a mélyvízbe" a játékosokat. A következő frissítések egyikében biztosan találkozhatunk vele.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Egy sajnálatos hírrel kell, hogy szolgáljak.

A 0.17-es frissítésben MÉG nem kerül be a játékba a Gyarmatosítás kora, erre még egy kicsit várni kell. Mivel ez egy nagyobb frissítés lenne a játéknak, így ezzel együtt egy nagyobb leterhelés is, ezért erre nagyobb figyelmet szeretnének fordítani, és nem egyből "bedobni a mélyvízbe" a játékosokat. A következő frissítések egyikében biztosan találkozhatunk vele.

Én a magam részéről nem örülök. Olyan jó lett volna már. :)
Mondjuk még van pár fejleszteni valóm a késői középkorból, úgyhogy még nem folyik a forge pont.

Amint valaki megtudja, hogy a muskétásnak mennyi a hatótávja, légyszi írja meg. Iszonyúan kíváncsi vagyok rá. És persze a hosszabb távú stratégiát is alapjaiban befolyásolja.
 
Fent