Milyen egységeket/épületeket képzelsz el a beígért Gyarmatosítás Korában?

DeletedUser11

Guest
FksA.png

FiVF.png


A mai nap folyamán minden ismertetőt letörlök, és újracsinálom őket. A bonyodalmakért elnézést kérek.
 

DeletedUser10514

Guest
Nagyon köszönöm az ismertetőket!
Viszont azt magyarázza el nekem valaki légyszi, hogy a bónusz mögötti számértéket hogy kell érteni? Azt értem, hogy melyik egységnek melyik ellen van bónusza, de a mennyiség hogy számítódik a sebzésnél?
Úgy kell érteni hogy a támadóértéke annyival növekszik az egységtípus ellen, ez nem feltétlenül jelenti azt hogy többet is sebez rajta. Például a kőhajító is kevesebbet üt harcoson bónusszal együtt is mint dárdáson. Még egy érdekes eltérés bétán: a magasabb kor béli katonák magasabb tereptípus bónuszt kapnak, katona például erdőben 4 bónuszt kap, ezt nem tudom miért nem hozták át ide is.
 

DeletedUser3968

Guest
még hozzátenném:
mindegyik képzési ideje 4 óra,a nagykardosnak tényleg 16 lesz a lépése+ én azt olvastam hogy ezeknek védelmi bónuszuk is lesz a másikak ellen amelyikek ellen támadási is van.
muskétás:rövidtávú
gránátos:nehéz
erődőr:könnyű
dragonyos:gyors
tábori ágyú:nagytávú
 

DeletedUser

Guest
Úgy kell érteni hogy a támadóértéke annyival növekszik az egységtípus ellen, ez nem feltétlenül jelenti azt hogy többet is sebez rajta. Például a kőhajító is kevesebbet üt harcoson bónusszal együtt is mint dárdáson. Még egy érdekes eltérés bétán: a magasabb kor béli katonák magasabb tereptípus bónuszt kapnak, katona például erdőben 4 bónuszt kap, ezt nem tudom miért nem hozták át ide is.

Értem, köszi.
 

DeletedUser11

Guest
Szep reggelt mindenkinek,

A mai nap folyaman az osszes ismertetot frissiteni fogom, a gyarmatositas korara vonatkozo nevek nem biztosak, hisz nem a magyar jatekforditas erdmenyekent jott letre. Amint megjelenik a kor termeszetesen javitani fogom.

Ez uton a keslekedesert elnezeseteket, es szives turelmeteket kerem.
 
Fent