Miért csalnak a karnevál eseménynél?

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25339

Guest
Kedves Adminok!

A Karnevál eseményen lehet szerencsejáték szerűséget játszani. Ahogy észrevettem, nem akkora eséllyel lehet nyerni, amekkora oda van írva. Az 5%-oson 20-ból egyszer kéne nyerni. Ezzel ellentétben összesen több mint 40-szer próbáltam és csak egyszer nyertem! Hozzáteszem, hogy kb. a felét DUPLA ESÉLYEN! Szinte biztos hogy csal! De ha már csalnak, miért nincs annyi eszük, hogy aki gyémántért vesz jegyet annak több esélyt ad, ezzel azt a hatást keltve, hogy megérte gyémántot költeni? Lehet hogy tévedek, de akkor rohadt nagy pechem van. Az lenne a kérdésem hogy tényleg csal-e, de úgyis azt mondanák hogy nem. Ezért ezt kérdezem:
Miért kell ezzel egy ilyen jó ötletet elrontani?

Ha más is tapasztalt ilyet jelezze! Köszi, hogy elolvastátok!
 

DeletedUser23561

Guest
Az 5% nem feltétlen jelenti azt, hogy 20-ból egyszer biztosan nyersz, jelentheti azt is hogy 100-ból 5-ször nyersz, ami kijöhet akár úgy is, hogy 95-ször nem nyersz aztán 5-ször egymás után zsinórban.
 

DeletedUser25339

Guest
Az 5% nem feltétlen jelenti azt, hogy 20-ból egyszer biztosan nyersz, jelentheti azt is hogy 100-ból 5-ször nyersz, ami kijöhet akár úgy is, hogy 95-ször nem nyersz aztán 5-ször egymás után zsinórban.
Tisztában vagyok vele, de ez akkor is feltűnő. Úgy értettem hogy kb. 20-ból egyszer, nem úgy hogy biztosan.
 

DeletedUser25339

Guest
Ezt egyáltalán elolvassák az adminok? Mert erre amit írtam egyből ugrottak volna.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent