Új hiba Megjelenítés

DeletedUser26307

Guest
A játékot nem befolyásolja, csak furcsa, hogy ha más városába látogatok, akkor a saját elfoglalt területem - mint alap - látszik üresen (sziklák, fák, bokrok nélkül), ami a látogatottéval nem egyezik, ott belemászik a tereptárgyakba.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Az 1.152-ben javítva lesz. Holnap vagy ma este rakom fel a változásokat.
 

DeletedUser26307

Guest
Szupi! Köszi a választ, javítást!

De, ha már itt vagyunk. Más:
Ezt a szöveget lehetne javítani, ha a javasolt megfelel a valóságnak? :
"A védekező egységek védő és védekezési értékeit növeli meg egy bizonyos százalékkal."
Erre:
A védekező egységek támadási és védekezési értékeit növeli meg egy bizonyos százalékkal.

Itt és itt.
 

DeletedUser26307

Guest
Köszönet az olvasók nevében is. =)

De, ha már itt vagyunk. =)
A bejelentkezéskor látható szöveg valami olyasmi, hogy egy nevezetes épületet csak egyszer lehet letenni. Ami ebben a formában nem igaz. Le lehet rakni törlés után is, ha megvan hozzá a szükséges rajzlétszám, és még terméket sem kér hozzá.
Helyesen: Egyszerre csak egyszer lehet lerakni.
 

DeletedUser26123

Guest
A himeji kastélyról értekeznék,az utóbbi 4 napban,20 nyert csata,nincs hadizsákmány.
Tizenöt százaléknak kéne lennie,de ez ha jól számolom nulla.
Laikusként úgy látom,vagy az ötödik szint most ilyen,vagy a játékverzió ilyen,.
Vagy ez így rendben van,viszont akkor a leírásában 0-15 %-nak kéne lenni.
Kiegészíteném,az ötödik napon sem adott semit,a hatoik szintről később mikor nem egy csatára alapozok.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Feneséges

Aktív tag
A himeji kastélyról értekeznék,az utóbbi 4 napban,20 nyert csata,nincs hadizsákmány.
Tizenöt százaléknak kéne lennie,de ez ha jól számolom nulla.
Laikusként úgy látom,vagy az ötödik szint most ilyen,vagy a játékverzió ilyen,.
Vagy ez így rendben van,viszont akkor a leírásában 0-15 %-nak kéne lenni.
Kiegészíteném,az ötödik napon sem adott semit,a hatoik szintről később mikor nem egy csatára alapozok.
Szia! Ha a böngészős verzióban a nevi ablakában, az Áttekintés fülön, az ablak alsó részén található értékekre viszed az egeret, akkor kiírja:
"Hadizsákmány: Az első szinten az első X győztes csata után Y% eséllyel kapsz véletlenszerű jutalmat....".
Ha neked a százalék 15, akkor 15% esélyed van arra, hogy a nyert csata után kapsz hadizsákmányt és 85% esélyed van arra, hogy nem.
 

DeletedUser26123

Guest
Ezt értem én pontosan,valószinűség alapján működik mint a segítségnyújtásnál a jutalom ezüst,de az 20 % és meg is van ,hogy 10 estböl kábé 2-ben jutalmaz.
Soha nem fordul elő,hogy 20-25 esetre,néhány napra,mellőz.
100 esetből van,hogy 18,van,hogy 22,de a 20 % környékén,itt is 80 %,hogy nem ad.
Vagy pl az ereklyék temloma,ha fejlesztem nagyobb valószinűséggel jutalmaz,de himi,most 6-os a 4. szint óta eltelt 7 napban,1!!! hadizsákmányt adott,míg négyesen legalább kétnaponta.
Nem panasznak szánom"már túltettem magam rajta" de fenntartom,ha ez így jó,a leírás félrevezető.
 

Feneséges

Aktív tag
Ezt értem én pontosan,valószinűség alapján működik mint a segítségnyújtásnál a jutalom ezüst,de az 20 % és meg is van ,hogy 10 estböl kábé 2-ben jutalmaz.
Soha nem fordul elő,hogy 20-25 esetre,néhány napra,mellőz.
100 esetből van,hogy 18,van,hogy 22,de a 20 % környékén,itt is 80 %,hogy nem ad.
Vagy pl az ereklyék temloma,ha fejlesztem nagyobb valószinűséggel jutalmaz,de himi,most 6-os a 4. szint óta eltelt 7 napban,1!!! hadizsákmányt adott,míg négyesen legalább kétnaponta.
Nem panasznak szánom"már túltettem magam rajta" de fenntartom,ha ez így jó,a leírás félrevezető.
Ha ez a helyzet hosszabb ideig megy, akkor írj egy hibajelentést, elképzelhető, hogy valamit elgépeltek a fejlesztők.
 

Vanek ur

Aktív tag
Vagy csak nem elég nagy a minták száma, hogy a pontos értéket látni lehessen. Nálunk is volt olyan, hogy egyik nap semmit nem adott, meg a másk nap sem, aztán meg 5x is adott valamit.
 

DeletedUser26123

Guest
Tudod,ha egy-két nap nem adna,aztán igen,véleményem sem lenne.
De a helyzet ,hogy kilenc nap 40 nyert csatájából,adott kétszer,ez 5 % nem pedig 15-17.
Negyven nyert csata valóban nem óriási minta,de nem is apró,de majd közlöm száz eredményét is,remélhetőleg addig még fejlesztem,és remélhetőleg megtartja,hogy szintlépés után,vagy minden második szintlépés után,egyszer ad.
 

Vanek ur

Aktív tag
Tudod,ha egy-két nap nem adna,aztán igen,véleményem sem lenne.
De a helyzet ,hogy kilenc nap 40 nyert csatájából,adott kétszer,ez 5 % nem pedig 15-17.
Negyven nyert csata valóban nem óriási minta,de nem is apró,de majd közlöm száz eredményét is,remélhetőleg addig még fejlesztem,és remélhetőleg megtartja,hogy szintlépés után,vagy minden második szintlépés után,egyszer ad.
Ennyi erővel nézheted, számolhatod az ilyen-olyan eseményeken (pl. álarcos eventnél a szerencsejátékokat) a dolgokat; de teljesen más eredmények fognak kijönni, mint amit megadnak (legalábbis tud szórni még viszonylag nagy mintán is). Mégsem hazudnak, csak így jön ki.
 

DeletedUser27071

Guest
Eddig nem volt ilyen problémám ,de most 3 napja nagyon le lassult a játék betöltése és nem is gyorsul fel a játék közben sem .
 

DeletedUser26307

Guest
Eddig nem volt ilyen problémám ,de most 3 napja nagyon le lassult a játék betöltése és nem is gyorsul fel a játék közben sem .
Tettél már valamit ez ellen, vagy látatlanban találjuk ki, mi a lassulás okozója?
 

DeletedUser27071

Guest
minden más normálisan megy a gépen ,kezdésnél már a hátér lassan jelenik meg,mindenre lassan reagál pl termelést begyűjtéseí indítása barátok támogatása
 

Olaly

Tag
csak az A világra vonatkozik hogy amint belépek a kereskedőhöz és meg akarom nézi az aukciót azonnal eltűnik minden kép és felirat az alapanyag összegétől a profilképekig és az aukcióból sem látok semmit és újra be kell lépnem hogy visszaálljon minden de ha ismét megpróbálom újra ez a helyzet.
 

DeletedUser26307

Guest
minden más normálisan megy a gépen ,kezdésnél már a hátér lassan jelenik meg,mindenre lassan reagál pl termelést begyűjtéseí indítása barátok támogatása
Ha eddig flash-t használtál, de áttértél a html5-re, és a géped nem bírja, az is belassíthatja.
 

Olaly

Tag
Nálam újabban a csata nem működik rendesen. Van hogy rendesen indul, de van hogy 1-5 percet várni kell rá de olyan mint ha lefagyna a várakozási idő alatt semmit nem tudok csinálni sem frissítés sem lap elhagyása semmi. Ha betölt a csata normálisan végig megy csak előtte ne kellene várni ez minden szerveren így van mindegy hogy térkép, expedíció vagy bármi egyedül az automata harc megy úgy ahogy régen azt nem befolyásolja a hiba
 

DeletedUser26204

Guest
Akkor ez a fagyadozás tömeg jelenség? Nekem is fagy világ váltáskor, viking falunál......itt-ott mostanság. MIndig másik böngészővel jó..... Én arra gondolok, hogy flash player hiba a legújabb verzióban vagy valami hasonló.
 
Fent