Meghívó!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ha egy barátot meghívok a játékba és elér egy bizonyos korszakot, akkor részesülnöm kéne 200db gyémántal. Érdekelne, hogy azt miként kapom meg? Automatikusan vagy e-mail-ben kell visszaigazolni vagy??? Nem egy játékost hívtam már meg, akik után még sem kaptam 1 db gyémántot sem és a legtöbbje már a gyarmatosítás korszakában járnak!?!

Ilyenkor mit lehet tenni?

Üdv.: Valter88
 

DeletedUser21403

Guest
A meghívás nem azt jelenti hogy meghívsz barátnak egy már játszó játékost aki elfogadja és akkor kapod a gyémántot! Gyémántot akkor kapsz ha olyan embert hívsz a játékba aki még nem volt regisztrálva a játékba és te általad küldött meghívóval regisztrál ill. eléri a vaskorszakot és nem egy ip. címről játszik veled! Csak akkor jár a 200 gyémánt!
 

DeletedUser

Guest
Ha egy barátot meghívok a játékba és elér egy bizonyos korszakot, akkor részesülnöm kéne 200db gyémántal. Érdekelne, hogy azt miként kapom meg? Automatikusan vagy e-mail-ben kell visszaigazolni vagy??? Nem egy játékost hívtam már meg, akik után még sem kaptam 1 db gyémántot sem és a legtöbbje már a gyarmatosítás korszakában járnak!?!

Ilyenkor mit lehet tenni?

Üdv.: Valter88

Szia!

Ha olyan játékost hívsz meg a játékba például,akivel egyező azonosítót(azonos ip-t) használsz,nem fogod megkapni a gyémántot.
Minden esetben érdemes a supporton jegyet nyitni,mert ott a te eseteddel külön foglalkozunk,így könnyebb felderíteni a problémát.
 

DeletedUser

Guest
Azzal tisztában vagyok, hogy e-mailben meghívott játékosok után kapok Gyémántot. De például Dark Fauszt után sem kaptam semmit. (utólag rájöttem, hogy közös iskolába jártunk, egyezett ott is az IP)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent