Laktanyák bontása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21076

Guest
Sziasztok!
Lenne egy hatalmas észrevételem, amivel eddig sajnos nem találkoztam! Szóval nem tudtam, hogy ha van akármennyi katonai egység képző intézményem, abban kifejlesztem az egységeket és ha netalántán a laktanyát elbontom más egységeket kívánva képezni, akkor az eddigiek mennek a levesbe!!!!!!
Naivan azt gondoltam, hogy kiképzek 3-4 fajta egységet és azokat váltogatva állítom be a seregem összetételét! Sajna ez nem így van! Ráadásul a bontásnál, az egységek elvesztésénél sem az emberek számát sem a beleölt nyersanyagot nem kaptam vissza!
Vagy esetlegesen egy felhívást a bontásnál, hogy hé öreg veszik az egységed ha elbontod!!!!
Előre is köszi az utánanézést a dolognak!! :D
 

DeletedUser1698

Guest
Hello.
Ez így van, ha lebontod a laktanyát, akkor az összes egységet törli, amit abban a laktanyában képeztél ki. Embereket azért nem kapsz vissza, mert egy egység képzése nem kerül plusz népesség-pontba, csak a laktanya megépítése. Nyersanyagot is csak a laktanya árából kapsz vissza.
 

DeletedUser21076

Guest
Ezt észrevettem, csak felhívást nem láttam, hogy hé! Elveszted őket, ha bontasz! Utólag már én is látom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent