Laktanyák átalakítása.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser10514

Guest
Mert ugye az Alcatraz miatt ugye bejött az a helyzet, hogy bármilyen egységből túltermelhetjük magunkat, akkor is, ha nincs rá szándékunk. Épp ezért az ötödik, gyémántért feloldható hely értelmét vesztette. Mit tehetnénk ez ellen?
Szerintem a válasz egyszerű: új, speciális egységet lehetne feloldani a gyémántos helyeken, egyfajta parancsnokot. A parancsnok egységeket nem termelhetné az Alcatraz, ám cserébe gyorsabban gyógyulnának, kiképzési idejük is esetleg picit kevesebb lenne. Ezek az egységek picivel többet tudnának; messzebbre lőnének, nagyobb bónuszaik lennének, vagy több lépéspontjuk lenne és a velük megegyező egységeknek is adhatnának némi pluszt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23561

Guest
A gyorsabb gyógyulást és kiképzést támogatnám, sőt, a parancsnok megléte a laktanyában lévő összes katona gyógyulását és kiképzését gyorsíthatná, a katonai bónuszokat viszont nem tartanám jó ötletnek. Nem lenne jó, ha a csatákban -a fejlődést és a globális helyezést leginkább meghatározó területen- előnyhöz jutnának azok, akik tudnak gyémántot venni azokkal szemben, akik nem.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser10514

Guest
A gyorsabb gyógyulást és kiképzést támogatnám, sőt, a parancsnok megléte a laktanyában lévő összes katona gyógyulását és kiképzését gyorsíthatná, a katonai bónuszokat viszont nem tartanám jó ötletnek. Nem lenne jó, ha a csatákban -a fejlődést és a globális helyezést leginkább meghatározó területen- előnyhöz jutnának azok, akik tudnak gyémántot venni azokkal szemben, akik nem.
Olvasd el újra: Vagy -vagyot javasoltam. Ezen felül az, hogy lenne laktanyánként 1 extra képességű egységed, nem hinném hogy felborítaná az erőviszonyokat. Direkt ezért írtam bele, hogy nem termelhetné az Alcatraz, hiszen akkor mindenki elbástyázhatná magát ilyen extra képességű harcosokkal.
 

DeletedUser23561

Guest
Elolvastam; sem "és"-sel, sem "vagy"-gyal nem örülnék kizárólag gyémánttal megszerezhető bónuszos katonai egységeknek. Gyógyulás, kiképzés támogatása részemről jöhet, de direktben a harcmezőn élvezhető előny, amihez csak és kizárólag gyémánttal lehet hozzájutni, nekem nem tetszene.

Laktanyánként egy, az 8 laktanya esetén egy teljes sereg, úgyhogy simán felborulhatnának az erőviszonyok!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser23004

Guest
Akinek meg nincs alcatraz, és egyéb katonát termelő épülete, csak az alap, azok meg haldokolnak jelenleg. Támogatom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent