Korlépés

Hogy éri meg kort lépni.

  • Progi > poszt majd poszt > jövő.

  • Progi > jövő.

  • Egy kor egy cst.

  • Egyebet nem tudok mondani, kérem kapcsolja ki.


Az eredmények csak szavazás után tekinthetők meg.
Üdv.

Progiból szeretetnék fellépni jövőbe. Ezzel kapcsolatban az a kérdésem, hogy szerintetek hogy éri meg. Egyből jövőbe 5 kort, vagy progi>poszt, majd proszt>jövő. CST miatt érdekel a kérdés.

Dánke meg sőn :D
 
Nem lényegtelen, hiszen, ha csatatér kezdete után lépsz kort, akkor az egész cst alatt olyan korú ellenfél van, amilyen korban voltál, ellenben te már +1,2,3 koros katonákkal mész. Annó talán későből progiba léptem, igaz az 4 kor, de akkor 100+ demóig gond nélkül elmentem.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
De az csak 1 etap. És nem tudod pontosan belőni, hogy kapsz magasabb korokból egységet. Én is volt amikor kaptam és volt amikor nem.
Olyan ez mint a visszatérő, vagy eltűnik vagy nem.
 
1 etap oké, de ez egy 10 napos etap :)
Miért ne kapnál? Traz begyűjtés időzítése és koros koros katonai épület lerakása már meg is van a saját koros egységed, az ellenfél pedig marad az alacsonyabb korban.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Jah, hogy úgy érted. Értem.
Oké, nekem mindegy mit csinálsz. Bár egy rövid távú nyereség miatt nem gondolni hosszútávra kissé fura.
 
Mit értesz az alatt, hogy nem gondolkodom hosszútávra?
Nem egyből lépek progiból jövöbe, hanem, pl. 2 lépésben, amivel több fp-t tudok összeszedni, de +10 nap alatt így is ugyan ott leszek, mintha egyből lépnék :)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Azért akarsz több kort lépni, hogy egy etap alatt magasabb demoig eljuss, ezáltal juss úgymond extra bevételhez. Ez rövidtávú terv.
Legalábbis szerintem.
Én például egy etap alatt csak egyszer léptem kort. Kipróbáltam az összes kort a csatatéren. Pont ezért mondtam, hogy csatatér szempontjából lényegtelen a kérdésed. Mert a % a lényeges. Viszont a % az hosszútávú terv.
 
Nem azért akarok kort lépni, hogy magasabb demóig eljussak, pont fordítva. Kort akarok lépni és ha már lépek, akkor szeretném ebből a legtöbbet kihozni. Ezért érdeklődöm, hogy ki szerint mi a legjobb a fenti lehetőségek közül.
 
Fent