Új hiba Kora Középkor-torony

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25305

Guest
Nem számolja a kora középkor torony (és másik sem) a megnyert csatáimat, nincs helyezésem, pedig már pár nehéz csatán túl vagyok, mióta lezárult tegnap a bajnokság. így nehéz bajokságot nyerni.
Valamint én nyertem a múltheti Kora középkor bajnokságot és más neve szerepel az aktuális bajnoknál.
Játékosnév: DiabloIII
Világ: Cirgard
 

DeletedUser23560

Guest
Nem számolja a kora középkor torony (és másik sem) a megnyert csatáimat, nincs helyezésem, pedig már pár nehéz csatán túl vagyok, mióta lezárult tegnap a bajnokság. így nehéz bajokságot nyerni.
Valamint én nyertem a múltheti Kora középkor bajnokságot és más neve szerepel az aktuális bajnoknál.
Játékosnév: DiabloIII
Világ: Cirgard
A tornyok, a vasárnapi zárás után hétfő reggel 7-kor nyitnak ki megint.
Ha volt szomszédcserétek a héten, akkor a több ponttal tornyot nyert szomszéd neve kerül megjegyzésre az új szomszédságban.
 

DeletedUser25305

Guest
Nem számolja a kora középkor torony (és másik sem) a megnyert csatáimat, nincs helyezésem, pedig már pár nehéz csatán túl vagyok, mióta lezárult tegnap a bajnokság. így nehéz bajokságot nyerni.
Valamint én nyertem a múltheti Kora középkor bajnokságot és más neve szerepel az aktuális bajnoknál.
Játékosnév: DiabloIII
Világ: Cirgard
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent