Új hiba Korábbi korban későbbi kori hadsereg

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25092

Guest
Sziasztok, hogyan lehetséges az, hogy egy progresszív kori játékosnak modern, illetve posztmodern kori hadi egységei lehessenek? Ez így egyáltalán nem fer játék! 145%-os védelem mellett sem vagyok képes megvédeni a városomat. A delikvens egy Pici80 névre hallgató játékos. Nézzetek utána, mert ez így csalás szagú!!
 

DeletedUser23560

Guest
Sziasztok, hogyan lehetséges az, hogy egy progresszív kori játékosnak modern, illetve posztmodern kori hadi egységei lehessenek? Ez így egyáltalán nem fer játék! 145%-os védelem mellett sem vagyok képes megvédeni a városomat. A delikvens egy Pici80 névre hallgató játékos. Nézzetek utána, mert ez így csalás szagú!!
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

Feneséges

Aktív tag
Sziasztok, hogyan lehetséges az, hogy egy progresszív kori játékosnak modern, illetve posztmodern kori hadi egységei lehessenek? Ez így egyáltalán nem fer játék! 145%-os védelem mellett sem vagyok képes megvédeni a városomat. A delikvens egy Pici80 névre hallgató játékos. Nézzetek utána, mert ez így csalás szagú!!

Szia!

A kontinenstérképen területfoglalás után kaphatsz katonát. A játékos szerintem előrébb jár a térképen, mint a saját kora.
(Ha jól emlékszem a héten már felvetődött ez a kérdés.)
 

DeletedUser23560

Guest
Szia!

A kontinenstérképen területfoglalás után kaphatsz katonát. A játékos szerintem előrébb jár a térképen, mint a saját kora.
(Ha jól emlékszem a héten már felvetődött ez a kérdés.)

Egészen pontosan a térképhez kapcsolódó küldik adják, nem a térkép maga. ;)
 

DeletedUser25092

Guest
Nos, én is előrébb járok a koromnál, de eszembe sem jut kihasználni a helyzeti előnyömet, mert szerintem az pszichés probléma. Ez olyan mint megnyúzni egy macskát, mert én ember vagyok, és Istennek érzem magam. Viszont mikor vállalni kellene a következményeit a tetteimnek, akkor bezzeg hazudok meg ferdítek és még a többi aljasság.
 

DeletedUser23560

Guest
Nos, én is előrébb járok a koromnál, de eszembe sem jut kihasználni a helyzeti előnyömet, mert szerintem az pszichés probléma. Ez olyan mint megnyúzni egy macskát, mert én ember vagyok, és Istennek érzem magam. Viszont mikor vállalni kellene a következményeit a tetteimnek, akkor bezzeg hazudok meg ferdítek és még a többi aljasság.
És gondolom, erősen kell koncentrálnod, hogy a magasabb kori egységeket védelembe se használd, valamint véletlenül se szerezz vele potya medálokat a magasabb kori pvp tornyokban :)
 

DeletedUser25092

Guest
Tudod én a saját városomra évente elqrok 240.000. HUF-nyi magyar forintot. Nyilván ez is helyzeti előnyt jelent. Én a játékért játszom, illetve nyilván azért is, hogy értelme is legyen a ráfordított pénzösszegnek. De én ezzel egyik másik játékost sem hátráltatom a játékban, vagy teszem tönkre annyira, hogy abbahagyja azt.
 

DeletedUser25092

Guest
Csak céhen belül annyi gyémántot költöttem el, mint itt egyik játékos sem. Áldozatot hozok, mert van rá lehetőségem. Nyilván kihasználom a lehetőségeimet, de nem más játékosok kárára.
 

DeletedUser25548

Guest
Tudod,én egy árva buznyákot sem költök semmilyen játékra sem(BiteFight,Végzetúr,Shakes&Fidget,stb).Te viszont sokat áldozol rá,tehát nyilván eredményesebben játszol.Az én módszerem persze néha kínosan lassú,de hangyaszorgalommal érek el eredményeket.Itt például a térképen sokkal előbbre járok,s ki is használom ezt. Míg Te a gyémántokkal kényelmesen haladsz,nekem napokig tart felépíteni egy ütőképes hadsereget:- s aztán persze nyerek pár csatát,majd megint építek.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent