Kocsma tovább fejlesztése ( további helyek miatt )

Időutazók

Új tag
Sziasztok :)

Nekem csak az az ötletem lenne, hogy a beültethető kocsmabarátok számát is növelni kellene. 16 ról mondjuk 56 ra. ( Lehet sokat írtam. :rolleyes: ) Oké, jó sok a barátunk ( 140 ?? ) jelenleg. De mire 16 osával sorra kerül az egész társaság, a fél banda szomjan hal szerintem. :p Tuti fogják magukat, és lelépnek máshova inni. :eek: Szívesen fejleszteném még a kocsmámat asztallal, székkel, mindennel ami kell. Lenne rá keretem. :cool: Azt írnám még ide, hogy saját magunk ne tartozzon a barátaink közé, mert zavaró kicsit magunkat is látni a saját barátlistánkon. Elnézést ha már írta ezt valaki. ( Mondjuk nem láttam senkitől ilyen ötletet. )
 

III. Dementia

Aktív tag
Sziasztok :)

Nekem csak az az ötletem lenne, hogy a beültethető kocsmabarátok számát is növelni kellene. 16 ról mondjuk 56 ra. ( Lehet sokat írtam. :rolleyes: ) Oké, jó sok a barátunk ( 140 ?? ) jelenleg. De mire 16 osával sorra kerül az egész társaság, a fél banda szomjan hal szerintem. :p Tuti fogják magukat, és lelépnek máshova inni. :eek: Szívesen fejleszteném még a kocsmámat asztallal, székkel, mindennel ami kell. Lenne rá keretem. :cool: Azt írnám még ide, hogy saját magunk ne tartozzon a barátaink közé, mert zavaró kicsit magunkat is látni a saját barátlistánkon. Elnézést ha már írta ezt valaki. ( Mondjuk nem láttam senkitől ilyen ötletet. )
A kocsma nagysága aktivitást generál.
Akármennyiszer ürítheted, és jöhetnek az alkeszek.
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Ha a székek számát nem is (hogy többször belépj) növelik
Azért lehetne még 1-2 fejlesztéssel (akár horror összegért is) fel lehetne dobni...

Sajnos ez is olyan, hogy 1x megcsinálták aztán magára hagyták (és viszonylag gyorsan ki is lehet maxolni, pl a kastély legalább nem 1 hetes akció)
 

helen

Nagyon aktív tag
Valami fejlesztés tényleg jó lenne a fogadónak.
Ott van több mint 1m ezüstöm- nem tudom mennyivel több mert csak 1m.-ig mutatja- nem nagyon van mire költenem.. néha veszek valami bónuszt, de gyakorlatilag nem költök el ennyit.. szóval jó lenne még valami + fejlesztés hogy legyen mire költeni belőle
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Valami fejlesztés tényleg jó lenne a fogadónak.
Ott van több mint 1m ezüstöm- nem tudom mennyivel több mert csak 1m.-ig mutatja- nem nagyon van mire költenem.. néha veszek valami bónuszt, de gyakorlatilag nem költök el ennyit.. szóval jó lenne még valami + fejlesztés hogy legyen mire költeni belőle

Telefonon nem mutat többet csak 1 milliót?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Valami fejlesztés tényleg jó lenne a fogadónak.
Ott van több mint 1m ezüstöm- nem tudom mennyivel több mert csak 1m.-ig mutatja- nem nagyon van mire költenem.. néha veszek valami bónuszt, de gyakorlatilag nem költök el ennyit.. szóval jó lenne még valami + fejlesztés hogy legyen mire költeni belőle
Igen. Nem az ezüst bevételt kéne tovább növelni plusz székekkel, hanem azt fejleszteni, hogy mire lehet költeni.
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Támogatom! A fogadóra ráférne valami változtatás,ha lezajlott az új GBG fejlesztés! :cool: Sok új dolog is be jött,ami a fogadót elkerülte. Értem itt ezalatt, a támadást a védekező seregnek vagy éppen fordítva a védekezést a támadó seregnek és stb... apróságok,amik lehet nem apróságok.
 
Fent