Kitakarítás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Ha valaki kitakarítja egy épületemet, meddig tart a dupla boldogság?
 

DeletedUser2022

Guest
sziasztok!nekem az lenne a kerdesem,hogy miert nem tudom motivalni vagy kitakaritani azt az emberket,aki ket nappal ezelott ugyanezeket tettem velem?nem ugy van hogy 12 ora utan ujra tudom motivalni vagy kitakaritani?vagy en tudom rosszul?de akkor is mar 48oraja megtortent es most meg sem aktiv sem a motivalasi sem a kitakaritasi lehetoseg!Elore is koszonom a segitseget!:D
 

DeletedUser

Guest
24 óra múlva tudod ismét motiválni/takarítani. Akkor ugye nem tudod motiválni/takarítani az adott épületet, ha előtted valaki más már kifényezte, de akkor is kell lennie egypár épületnek, amihez még senki nem nyúlt hozzá. Ha kitakarította valaki más, akkor nincs fölötte csillag. ÉS ugye akkor lehet motiválni valakit, ha vagy a céhedben van, vagy a kontinenseden. Ellenőrizd, nem lépett-e ki a céhedből.
 

DeletedUser2022

Guest
Ertem!:) de ennek mar 48oraja es meg mindig nem lehet!es egesz biztosan marad legalabb egy epulet amit enis motivalhatnek vagy kitakarithatnek!:) es nem lepett ki sem a cehbol sem sehonnan!Ott van meg mindig de megsem tudom!na mindegy majd csak aktiv lesz!:D ha mar itt tartunk akkor lenne meg egy kerdesem,egy epuletet a vegtelensegig lehet motivalni?ha peldaul en motivalok egy epuletet akkor azt utanam vegtelen sok jatekos is tudja motivalni,vagy azt az epuletet mar nem? ezt csak kivancsisagbol kerdezem,mert erdekel!:D koszonom a valaszod es a segitseged!:D
 

DeletedUser

Guest
Nem, csak egyszer lehet őket megbökni. Aztán ha lejárt a 12 óra, más újra megbökheti.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent