Kincsvadászat

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem olvastam végig az eddig benyújtott ötleteket, így lehet az én igényeimet már más is kérte és ezért elnézést kérek!

-Szeretném, ha a kincsvadászat a telefonos alkalmazásban is elérhető lenne, nem is értem, miért nem tettétek bele...
-Ha építeni szeretnék, de nincs szabad helyem, akkor előbb bontanom kell.. Jó lenne (egyszerűbb) ha az építeni kívánt épületet ráhelyezhetnénk azonos méretű, vagy nagyobb területet foglaló épületre ami így (mintha lebontanánk) eladásra kerülne! Persze egy figyelmeztető ablak jelezné, hogy "Biztosan le akarod bontani ezt az épületet?"
-Egy beállítási opció, amivel aktiválni lehetne azt, hogy az épületekben a termelés, kiképzés stb. mennyi idő múlva jár le. (visszaszámláló) Ne kelljen minden egyes épület fölé odavinni az egeret! Így egyszerűbb lenne a betakarítás, az előre tervezés!

Remélem nem írtam *****ségeket! :)
 

DeletedUser24757

Guest
Jó estét!
Szerintem az összes mobilról játszó játékos nevében beszélhetek, hogy nagyon hiányoljuk a kincsvadászatot a mobil app-ról!
Velem is nem egyszer fordult már elő, hogy nem tudtam gépközelbe lenni, de telefonról fent voltam, tudtam is hogy most már belehetne gyűjteni a kincset, azt is tudtam hogy mikor fog lejárni, de mivel mobilról nem lehet, igy csak a fejemet tudtam a falba verni...
Az összes mobilos játékos nevében örülnénk, ha minél előbb találnának valami megoldást, miszerint a mobil app-ról is lehessen kincset vadászni!
Köszönjük!!!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent