katonai épület

Sziasztok Lenne egy olyan kérdésem hogy mivel a csatatér ennyire demóhoz kötött lett aminek örülök így nem lehetne e valami új épület ami olyan mint az alcatelraz hogy katonát termel
Én egy esemény épületben gondolkodtam hogy meg lehet szerezni és a 10-11 szint után fp vagy nyersivel lehetne tovább fejleszteni hogy katonát gyártson esemény épület és nevezetes épület kombinációja
 
de olyan nincs amit tovább lehetne fejleszteni úgy hogy megmaradna amit ad és fp vagy nyersi fejlesztéssel lehetne hogy több katonát adjon
 
helytartói villa ad 5 katonát és egy csomó mást arany szinten és mondjuk berakok 100 fpt vagy nyersit és akkor már nem 5 hanem 6 katonát adna és növekedne a berakandó ahogy fejleszti az ember
de ezt lehetne nyersi vagy támadó részénél is van az alap és utána lehetne fejlesztgetni mint egy nevezetes épületet
 

Darkpepp

Aktív tag
Errol beta forumon is van post, hogy kellene meg1 egyseg termelo nevi mivel az uj kor es az uj gbg + gvg zabalja az egysegeket.
Jah es olyanok sirnak akiknek 4-5k a tamado ertekuk. xD

 

ashea55

Nagyon aktív tag
És nem termelsz katonákat GVG-hez.
De termelek . csak sosincs lenn katonai épületem aratáskor midig azt teszem le amire per pillanat szükségem van , le aratok utána vissza eladom , A többit meg termeli a város ,a Cst a Ce . .Ennyi az én trükköm ez idáig bevált . Tudod az élet dolgai rendkívül egyszerűek csak mi emberek tesszük bonyolultá :
 
Mondjuk a kolosszeum termelhetne katonákat :) és máris lenne valami haszna kis szinten megépíteni és logikus is lenne a nevéhez, :)
 

Horribile Dictu

Aktív tag
Sziasztok Lenne egy olyan kérdésem hogy mivel a csatatér ennyire demóhoz kötött lett aminek örülök így nem lehetne e valami új épület ami olyan mint az alcatelraz hogy katonát termel
Én egy esemény épületben gondolkodtam hogy meg lehet szerezni és a 10-11 szint után fp vagy nyersivel lehetne tovább fejleszteni hogy katonát gyártson esemény épület és nevezetes épület kombinációja
Tegyél le rejtekhelyet, termelj zsiviket és azokat áldozd fel. Ők Feláldozhatóak :D
 
Fent