Kibeszélő Kastélyrendszer újdonságok

va767

Új tag
Enyhén röhejes ez az újítás. Normál játékkal a 15. szint elérése is beláthatatlan ideig tart. Ha viszont veszel húszmillió gyémántot, akkor persze egyből megvan a 15-ös szint. Ilyen sokan nem tudnak mit kezdeni a pénzükkel?
 

Porosz

Új tag
Kiszámoltam és 15-ös szint röpke 3 év ha minden nap teljesíted a napi kihívást, egyezkedsz és harcolsz 15-15-öt. 7es szintű a kastélyom úgy hogy szinte minden nap teljesítem a harcokat és az egyezkedést, valamint a napikat is elég gyakran. Lesz valami új lehetőség pont gyűjtésre? Vagy majd 5 év múlva (ha nem több) elérhetjük a 20as szintet?
 

III. Dementia

Aktív tag
Kiszámoltam és 15-ös szint röpke 3 év ha minden nap teljesíted a napi kihívást, egyezkedsz és harcolsz 15-15-öt. 7es szintű a kastélyom úgy hogy szinte minden nap teljesítem a harcokat és az egyezkedést, valamint a napikat is elég gyakran. Lesz valami új lehetőség pont gyűjtésre? Vagy majd 5 év múlva (ha nem több) elérhetjük a 20as szintet?
Jah.
Vásárlás nélkül most 7-es a kastély.
 

II. Atilla

Új tag
Kiszámoltam és 15-ös szint röpke 3 év ha minden nap teljesíted a napi kihívást, egyezkedsz és harcolsz 15-15-öt. 7es szintű a kastélyom úgy hogy szinte minden nap teljesítem a harcokat és az egyezkedést, valamint a napikat is elég gyakran. Lesz valami új lehetőség pont gyűjtésre? Vagy majd 5 év múlva (ha nem több) elérhetjük a 20as szintet?
Nem, akkor már az 50-es szint lesz az elérni hivatott ha ilyen ütemben adagolnak hozzá. De most komolyan, hozzáadtak még 5 szintet de értelmesebb jutalmakat nem tudtak kitalálni mint 6 új portré és 3 bővítés? Jó az utóbbi még megéri de a portrékkal mit érünk? Minek küzdjünk a 20-as szintért portrékért amelyek nem is néznek olyan jól ki mellesleg?
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Oké, hogy még van közel 2 óra. De nem ma kellett volna érkeznie?
Plusz a kisebb kalibrálások részletei is hasznosak lehetnek.
 

erika5503

Aktív tag
a kastélyrendszerben az idő elég érdekes régebben hga korán jöttél a játékba akkor egy nap 2x is tudtál újra kezdeni ott az idővel most nagyon gázos és lassú :(
 
Fent