Kastélypontok

Keaira

Aktív tag
Felvetés:
Szerintem hasznos lenne, ha a kastélyban, vagy valahol kapnánk visszajelzést arról, hogy aznap még hány olyan csata és tárgyalás van hátra amiért kaphatnánk kastélypontot.

Ok:
Egyelőre ezeket megpróbálom számolni, de így elég macera.

Részletek:
Ha jól tudom, akkor naponta 15-15 tárgyalásért és csatáért kapunk kastélypontokat. A tárgyalásoknál mintha lenne lenne visszajelzés, de a csatáknál semmi.

Képernyőmentések:
Itt OK, fel van tüntetve.
targyalas-kastelypontok.png

Itt nem OK, nincs feltüntetve, pedig lenne rá hely.
csata-kastelypontok.png

Itt necces, de olyan jó designerek vannak nálatok, biztosan kitalálnak valami jó megoldást :)
napi-kastelypontok.png

Játékegyensúly:
Szerintem az ötletnek nincs hatása a játék többi elemére, csak plusz információt jelenítenénk meg.

Csalások megakadályozása:
Az ötlet megvalósítása nem adna lehetőséget csalásra, mert csak tájékoztató adatokat megjelenítéséről van szó.

Összegzés:
Az ötlet révén több információ állna rendelkezésre a napi begyűjthető kastélypontokról.
 

Keaira

Aktív tag
Na hallod, eddig még nem vettem észre :)
Így azt hiszem okafogyottá vált a javaslatom.
Gondolom az zavart meg, hogy a tárgyalásnál még előtte van kiírva és a csatánál is előtte kerestem. Mondjuk lehetne egységes, de ezzel már együtt tudok élni :)
 
Lenne egy javaslatom Kastélypontok termelésére
Van két nevezetes, ami csak haderőt ad, de semmi napi (24 órás) jutalmat
Mi lenne ha a Zeusz, és az Agyaghadsereg, szintekhez igazítva adna Kastélypontokat is??
(pl: Zeusz - 1sz-1kp, ... 10sz-10kp, ... 20sz-15kp, ... 80sz- 45kp
Agyaghadsereg: - 1sz-2kp, ... 10sz-20kp, ... 20sz-30kp, ... 80sz- 90kp )
vélemény??
(mondjuk egyáltalán nem szimpatikus hogy gyémánt vásárlással, is több ezer kastélypont szerezhető!!! ez lehetne olyan amiért ténylegesen meg kell dolgozni és nem megvehető jutalmazás, mert hát a végén napi 40-50fp is jön nekik)
 
Utoljára szerkesztve:

Deme91

Aktív tag
Lenne egy javaslatom Kastélypontok termelésére
Van két nevezetes, ami csak haderőt ad, de semmi napi (24 órás) jutalmat
Mi lenne ha a Zeusz, és az Agyaghadsereg, szintekhez igazítva adna Kastélypontokat is??
(pl: Zeusz - 1sz-1kp, ... 10sz-10kp, ... 20sz-15kp, ... 80sz- 45kp
Agyaghadsereg: - 1sz-2kp, ... 10sz-20kp, ... 20sz-30kp, ... 80sz- 90kp )
vélemény??
Jó ötlet :D
 

III. Dementia

Aktív tag
Ha lehetne kincstártöltéssel kastélypontot szerezni, már maxos lenne a kastélyom.
Ha nem elég rá az a kb 4millió termék, ami a rakiban csücsül, elkölteném az egy éve halmozódó fp-m is erre a célra.
És van még pár ilyen játékos.

A kastély esetében most nem tud senki élni a gazdasági-politikai-katonai erejével, de ha fogyó eszköz kerül az elemek közé, ez a helyzet megváltozik.
 

helen

Nagyon aktív tag
Ha lehetne kincstártöltéssel kastélypontot szerezni, már maxos lenne a kastélyom.
Ha nem elég rá az a kb 4millió termék, ami a rakiban csücsül, elkölteném az egy éve halmozódó fp-m is erre a célra.
És van még pár ilyen játékos.

A kastély esetében most nem tud senki élni a gazdasági-politikai-katonai erejével, de ha fogyó eszköz kerül az elemek közé, ez a helyzet megváltozik.
Így már értem.
De ahogy a csata és tárgyalás is le van korlátozva, mert csak az első 15-15-re jár pont, így akár az építés vagy a kincstárpakolás is le lehetne korlátozva.. mondjuk csak 20 pontra ad valami kicsit , vagy az első 3 építésre és mondjuk 50 termékre ad valami kicsi pontot.. többre nem.. Meg motiválásoknál is lehetne az első 50 motiválás.. Kereskedésnél meg a napi első 10 termékcsere pl.
Így nem lehetne elszállni azzal hogy beraksz 4 mila terméket vagy építesz 1,9-ben 20 k fp.-t...
Hisz csatánál is, van aki lenyom akár napi százat is.. nem ?
Tehát lényegében magára a tevékenységre adna valamennyi pontot, és nem a tevékenységben szereplő termék illetve fp.-mennyiségre.. Így aztán senki nem is tudna elszállni, mert mondjuk napi 1 alkalommal a kicsi vaskoros is tud építeni- és fog is ha aktív mert tervrajzokat gyűjt- , és naponta 1x legalább terméket is cserél a vaskoros is , és a kincstárat is tölti jó esetben időnként.. Motiválni is fog ha aktív..
 
Ez jó, de vannak napok amikor nem tudunk alkudni, csak csatázni így az az napi 15 alku 240 kp elveszik.
Pl hétfő, amikor nincs Csatatér, nincs CE sem, max a PVP-t tudunk csatázni, vagy a szomszédokat zargatni, de alkudozni nem tudunk 2 napon át, még újra nem lesz csatatér., erre ki lehetne találni valamit? és a CSatatéren lehetne alkalmazni a fogadó "+1 alku a CE-ben" vásárolható bónuszt?
 
Fent