Karácsony? Egy küldetés?

  • Témaindító DeletedUser22882
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22882

Guest
Hy!
Ezt a témát azért hoztam létre, hogy megkérdezzem.
A Frosty eventnél NAPONTA CSAK EGY KÜLDI VAN?

Előre kösz a választ!
 

DeletedUser

Guest
Szia kamcity!

Az idezet a karacsonyi event leirasabol van:


Decemberben minden nap lehetőséged lesz egy küldetést megcsinálni, cserébe csillagokat kapsz! Ezeket felhasználhatod arra, hogy ajándékokat nyiss ki.

Tehat a valasz a kerdesedre, igen, napi 1 kuldetes van.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Nem találtam más témát, ahol megkérdezhetném... ezt a küldetést hogyan tudok ""kilőni"? Mert nem szeretnék gyémántot vásárolni, hogy azon ciprusfát vegyek.

Köszi a választ!
kuldetes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 

DeletedUser

Guest
Ezt nem tudod átlépni.Nem is kell ciprusfát vásárolnod...olvasd újra a szöveget.:)
 

DeletedUser

Guest
Szia Kripton!

Ezt a kuldetest nagyon egyszeru megcsinalni :)
Ott van, hogy "VAGY" ... nem mindet kell megcsinalnod, hanem
10 fát ( dekoráció, kökorszak )
VAGY
1 ciprusfát ( bonuszos dekoráció, korai középkor )
VAGY
3 facsoportot ( dekoráció, késö középkor )
VAGY
1 díszfát ( bonuszos dekoráció, gyarmatosítás kora )
VAGY
3 városi fát ( dekoráció, progresszív kor ).

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser23270

Guest
sziasztok! a karácsonyi küldetésbe nyertem egy dohányültetvényt kiraktam a többi épületeim közé meglepetésemre elvitte a babákat is és ráadásul ugyan annyi ideig épült mint ha vettem volna egyet kérdésem csak az volna ha már nyerünk valamit miért épül annyi ideig mint amit veszünk és plusz babát is visz akkor ez nem is nyeremény hanem semmi ezért kár volt olyan nagy hangon beharangozni ezt a játékot csalódás az egész téli küldetés is!!!! üdv tomtom
 

DeletedUser11

Guest
Én nem így látom. Egy fejlődésben lévő városnak igenis nagy segítség, ha pl. a virágzó középkorban kap egy gazdaságot. Igen drága egy gazdaság, és jó sok alapanyagot is termel. Ez persze már lényegtelen akkor, ha már millióik vannak az egyes játékosoknak, de kevesen mondhatják el ezt magukról. És vannak persze speciális nyeremények is, amelyeket csak itt lehet nyerni, legyen az Zsivány rejtekhely, vagy a cukrászda, de sok prémium épület is helyet foglal az ajándékok közt. Summa summárum nekem kifejezetten tetszik a téli küldetéssorozat, megszakítja a játék egyhangúságát.
 

DeletedUser

Guest
A kérdésem a következő lenne:
Jelengleg a késő középkorban járok, de hamarosan át tudok lépni a gyarmatosítás korába. Ha átlépek, a következő naptól a téli naptárban már a gyarmatosítás kori egyégek épületek lesznek nyithatóak, vagy marad a késő középkor event végéig?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A téli küldetésben nyert házak nem ajándék ha annyiba kerül mint csillag nélkül ! Az ajándék az amiért nem fizetünk !!!!!!!!! Annyi ideig épülnek mint máskor !! Nagyon gyenge ötlettelen az egész !!!! Olyan térkép részleteket ad aminek semmi haszna !!!!!
 

DeletedUser11

Guest
Szia ancsika,

Az, hogy olyan térképrészletet ad, aminek te már nem veszed hasznát, nem a játék hibája. Nekem az összes Nevezetes Épület tervrajza már megvan, így ha tervrajzot kapok, mondom hogy iá, aztán majd a következő jobb lesz.

Az épület-ajándék viszont szerintem egy teljesen jó ötlet, abban a világban, ahol a virágzó középkorban tartok, egy gazdaságnak nagyon örülök, pláne kettőnek, mikor fejenként 64.000 pénzbe kerülnek. Az építési időt meg ki lehet várni.
 

DeletedUser

Guest
Nem értek egyet a "siránkozó" hozzászólásokkal hiszen pl egy dohányültetvény letétele 81000 arany lenne és még alap is kell hozzá! így gyakorlatilag nem pazarolsz rá pénzt.. ellenben ha annyira haszontalannak tartod el is adhatod a lakosság száma így ismét eredeti állapotába kerül és némi készpénz és alap kerül úgymond jutalomként... Tehát így is lehetne nézni nem pedig azt hogy neked az éppen miért nem jó! csinálj belőle hasznot és mindjárt jó is lesz! Én azokat az épületeket amiket megnyertem de tudtam hogy nem akarom fenntartani mert nagy helyet foglal letettem és elbontottam örültem a pénznek, pedig nekem van bőven!
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A téli küldetésben nyert házak nem ajándék ha annyiba kerül mint csillag nélkül ! Az ajándék az amiért nem fizetünk !!!!!!!!! Annyi ideig épülnek mint máskor !! Nagyon gyenge ötlettelen az egész !!!! Olyan térkép részleteket ad aminek semmi haszna !!!!!

Sziasztok!

ancsika, a nyert hazak, epuletek valoban ajandekok mert nem von le ertuk nyersanyagot. az egy dolog, hogy annyi ideig epulnek mint maskor, de semmibe nem kerulnek. szerintem nem gyenge es nem otlettelen az egesz ... eleg sokat sporoltam aranyat es nyersanyagot pl. az elso vilagban azzal a 5-6 panelhazzal amit nyertem.

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser23541

Guest
nos nekem az a gondom hogy a kuldeteses hoember napi egy alkalommal elerheto csak ahogy megcsinalom az elso kuldetes a hoember eltunik es csak masnap adja ujra vissza kerem irjon valaki mi a tehendo vagy hogy ez csak nekem van vagy masnak is elofordult mar koszonom . errol a hemberol van szo http://kepfeltoltes.hu/131209/kuldetes_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Mint azt már írták a hóember összesen egy küldetést egy nap.. akkor ad többet ha vmelyiket nem tudod megcsinálni! Mert akkor amikor sikerült mégis teljesíteni akkor megkapod az addig soron következőket az aktuális napéig. Remélem érthetően írtam le
 

DeletedUser21889

Guest
Nem sikerült rábukkanni a cukrászdát rejtő ajándék csomagra,amikor az volt a speciális ajándék,ezért érdeklődöm,mit tudok tenni az utolsó feladat teljesítéséért,hogy végig tudjam csinálni a Téli eventet?
Állítólag a +1 küldetés ez lesz: Add el a cukrászdádat (Kapsz érte egy nagyobbat)
 

DeletedUser22941

Guest
Valószínűleg az lesz a menete rattle, mint a halloweeni küldetéseknél. Tehát az utolsó küldetés az az lesz, hogy adj el egy cukrászdát egy nagyobbért VAGY ha nincs mit eladni akkor kapsz egy sima, kisebb mondhatni alap változatot. A béta szerveren ez egy bug miatt nem volt lehetséges és mindenkinek az első változatot adta a két küldetés közül :)
 

DeletedUser23505

Guest
Szia Tyron

Olvastam a válaszodban, hogy zsivány rejtekhely csak a téli eventen nyerhető. Jól értettem, a húsvéti küldetéssorozat alkalmával sem szerezhető be, csakis Frostytól?
Üdv.
tattusz
 

DeletedUser11

Guest
Szia,

Nem, a húsvéti event-ben is meg lehetett nyerni, de akkor, amikor írtam, az volt az egyetlen módja, hogy szerezni lehessen. De biztosan lesz a későbbiekben is mód rá.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent