Kamu céhek törlése! Csalók kitiltása!Fejlesztők felé hiba jelzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
A következő problémával állunk szembe.

A Szivrabló Angyalokat vezetem mint céhet a céhharcokban is!

A modern korban megszereztünk jó pár szektort, feloldottuk a védelmi helyeket, kis céh vagyunk mind a védelem mind a termelés időbe kerül. Csak és kizárólag üres szektorokat foglaltunk el, másokat nem támadtunk (mindössze egy alkalommal a végén) A Harcosok klubjának szemet szúrt a terjeszkedésünk, és a következő módszert alkalmazza mások ellehetetlenítésére, és a szektorok elvételére.

Nekik már egy támadás indítása rendkívül sok termékbe kerül, ezért létrehozták a piff és a paff nevű kamu céhet. Amibe 1500 pontos játékos tanyázik mint MODERN KORBAN LÉVŐ harcos céhvezető, kiküldi a meghívókat a harcosok klubja tagjainak a többiek átugrálgatnak a céhbe, 5 termékért indítanak ostromokat a szektoraink ellen, elfoglalják (mivel kismillió 5-ért indított ostromot nem tudunk visszaverni) majd fölszabadítják a szektorokat!!! Most a piff már megszünt létezni, már csak a paff létezik mint kamu céh, éppen az előbb vettek el tőlünk így el szektorokat, nagyon szívesen mellékelem a csaló bagázsról készített print screent is!!!! A fair play szabályait abszolút nem tartják be, de mint kiderült a szabályzat nem tiltja, a fejlesztők keresik a megoldást.... De vajon mire megtalálják lesz akinek lesz még kedve így játszani???

Nem értem a logikát, SENKI NEM TESZ ez ellen semmit.... Nem tudom hol van ebben a kiegyensúlyozott játék, a korrektség és a fair tisztességes játék...

A GVG élén álló harcosok klubja csak úgy tud érvényesülni ha inkorrekt módszerekhez nyúl!!!
 

DeletedUser

Guest
Szekelybicska meg earl is ugyanezt csinálja csak neki 6-8 céhe van és ahol csak felbukkanhat ott kárt tesz mert mindkettő ilyen parazita bélfér3g. Jó lenne kitiltani a céhváltókat minden céh-cserénél 72 órára a gvg-ből...Annyi alatt a nagy céhnek is lehet kárt okozni mert kiváltak az "élharcosok"...Igyekezzetek a fejlesztéssel vagy keresünk más játékot!
 

DeletedUser

Guest
http://www.kepfeltoltes.hu/view/140509/1139008079Clipboard01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140509/Clipboard02_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://www.kepfeltoltes.hu/view/140509/Clipboard03_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

- - - Updated - - -

Egyáltalán nem tartom fairnak! Sőt értem én hogy jaj nevessük mert milyen ügyesek voltak és kitalálták ezt hogy hogyan lehet átverni a játékot, de ezzel sok ember köztük én is abba fogom hagyni! Lehet örülni!!! Majd nézek olyan játékot ahol nincsenek csalók, meg asszisztálás a csaláshoz, ugyanis a szabályzat 8 pontja magába foglalja a fair playt és a kiegyensúlyozott játékot!!! Akkor hogy is van ez?
 

DeletedUser23741

Guest
ha ez valami petíció, hát én is aláírnám
de sajna nem az, mert tök lényegtelen hogy itt miket írkálunk csak jót röhögnek rajtunk...
ez egy játék én fel nem húzom magam rajta, csináljon mindenki amit akar és aztán mérlegelje mennyire lehet büszke az eredményére:)
nyílván mint mondtátok, ez a dolog nem tilos, nem lehet ellene mit tenni, az egész abból ered hogy idedobtak nekünk egy gyenge, alig tesztelt, kiskapukkal és értelmetlenségekkel teli cvc-t várakozásainkat messze alulmúlva
nemhogy fejlesztést, inkább teljes átalakítást igényel a rendszer, de én már feladtam hogy erre várjak...
 

DeletedUser

Guest
Mérges, ideges én sem vagyok! Az összkép zavar, az irreálisan sok áru, a kiskapik, az idő amit belefeccolsz, és akkor jönnek a NAGY első helyen lévők, Akik nyúl módjára tudnak csak támadni! Mert ha rendesen meg lenne csinálva alkalmuk sem lenne ilyenre... Na akkor rajzolódna ki hogy valójában mit is ér ez a CVC és mennyire alkottak nagyot a mesterek odafent....
 

DeletedUser

Guest
Ha hetente pl. maximum egyszer lehetne céhet váltani/alapítani, akkor kevésbé lenne ilyen probléma.
 

DeletedUser23771

Guest
Így van, sajnos nagyon sokan élnek ezzel. De már a GvG behozatala előtt is voltak multi céhek, pl.: Social Club. Gondolom innen eredt az ötlet. Fene tudja, azok legalább nem tudtak nagy károkat okozni, de a GvG-s időkben már más a helyzet. Lehetne ez ellen tenni, pl úgy ahogyan F1mre is mondja... De itt a nagy igazságot Korkodil mondta ki: "várakozásainkat messze alulmúlva".

Tisztelt Forge Csapat! Legyen már végre valami!!! legalább ezeket az alap dolgokat oldjátok már meg!!! Az emberek időt (s van, hogy pénzt) ölnek ebbe a játékba... Cserébe illő lenne egy rendes játékot adni, nem valami beta utánzatot... :\
 

DeletedUser2883

Guest
Csatlakozom KROKODIL igencsak pesszimista hozzászólásához! Rengeteg hibával terhelt a játék, amit még tetéz a sok béna "fícsör". Egyesek napi szinten úgy csatáznak, hogy már hadi épületük sincs. A fosztogatás csak az áldozatot bosszantja, mert a támadóknak nem oszt nem szoroz a napi párszáz termék. A gép által vezérelt "védelem" katasztrófa. A nevezetesek bónuszai gyakorlatilag kizárólag a támadót preferálják, védelmi érték nulla.
 

DeletedUser21639

Guest
Egyszerű a megoldás. Csak olyan játékos vehessen részt a céhháborúban, aki már 7 napja tagja az adott céhnek. Ezt követően nem hiszem, hogy megérné átlépni más egyszemélyes céhbe. A céh háborús küldetéshez hozzáraknak egy számlálót és ha lejár a hét nap akkor mehet harcolni. Ha az eseményeknél van itt is meglehet oldani.
 

DeletedUser

Guest
Elég gyengén használod a paintet, már csak azért is, mert helyből nincs annyi céh a szerveren, ahanyadik számot odaírtad. Arról már nem is beszélve, hogy a kereső se dob ki két Hanzát. Mellesleg meg egyébként is sértő még a feltételezés is.

Elnézést mindenkitől, de mi Hanzások nem vagyunk ebben benne. Akárki csinálhatott egy ilyen nevű céhet. Amint lehet látni a kis Hanza céh egy szóközzel kezdődik, így a kereső kiír minden Hanza nevű céhet, lehet az Hanza, 1Hanza, aHanza vagy a szóközHanza. Én pl, ha csináltam volna egy ilyen kamu céhet bizti nem a saját céhnevemet írtam volna oda ha csak nem vagyok egy gyengeelmélyű. Tehát vagy egy lökött csinálta közülünk vagy valaki "jót" akart csinálni nekünk pedig nem tudom kit sértettünk mi meg.
 

Ötzi

Aktív tag
Elég gyengén használod a paintet, már csak azért is, mert helyből nincs annyi céh a szerveren, ahanyadik számot odaírtad. Arról már nem is beszélve, hogy a kereső se dob ki két Hanzát. Mellesleg meg egyébként is sértő még a feltételezés is.


Vigyázz mit írsz, mert ez már rágalmazás!
Én sem vádaskodtam, csak felraktam egy lementett képet.
Ha sűrűbben lépsz be, vagy sűrűbben jársz körbe, talán mégiscsak feltűnik, ki az a céhtársad, aki eltűnt hirtelen és mégis úgy nézett ki, mintha mégsem. Vagy nézdd meg az eseménynaplódban a 10-i hajnal fél 4 körüli kilépését.
(Egyébként azóta már meg is változtatta a céhnevet, így lekéstél róla, a céhkereső akkor viszont valóban ezt a helyezést írta ki.)

A topic eredeti témája a kamu céhek, maradjunk is ennél, de úgy gondolom, hogy a kamu céheknél sokkal rosszabb az, ha valaki sumák módon álcázza magát a céhe nevével, mert ezzel a tisztességesen, a fair play szabályai szerint játszó társainak és ellenségeinek árt.

Akkor inkább a kamu céhek, mert legalább azokról tudható, látható, hogy azok!

----
 
Utoljára szerkesztve:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent