Küldetések megszakításának (2000 db) növelése

Szeretném javasolni,hogy a jelenlegi 2000 megszakítás/nap helyett magasabb, mondjuk 5000 lenne. Sokszor kincstárra termelne az ember(csatatér miatt) és szívesen csinálna több visszatérő küldetést, de sajnos nem lehet :(
 

III. Dementia

Aktív tag
Vénuszon pl. nem tudom elérni a limitet.
Egyszerűen nincs rá idő, akkora várakozások vannak az egyes küldik között.
 
Pont ezért került be a limit, hogy ne lehessen végtelen mennyiséget farmolni...
Mondtam én,hogy végtelen legyen?? 5000-ret mondtam ami sokkal korrektebb mint 2000, mivel jövő kor felett már sokkal több küldit kell megszakítani, hogy ua. csinálja az ember, ill. jövő korig meg ha valaki sokat pakol, akkor hamar kimeríti a 2000-res határt. Én 5000-ret gondolnám jónak.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Én Vénuszban sem értem még el soha a határt, pedig szoktam visszatérőzni.
Úgyhogy nekem jó a 2000.
 
Értem, jó lenne egy szavazás v. vmi. aminek hatására megváltozna az inno véleménye eme alacsony küldetés-megszakítás darabszámtól. Ezen felül én még azt se értem,hogy miért nem lehetne bronzkorban építeni más játékos nevezeteseit? (mondjuk a techfa végére lenne téve a lehetőség az építésre)
 

III. Dementia

Aktív tag
Mondtam én,hogy végtelen legyen?? 5000-ret mondtam ami sokkal korrektebb mint 2000, mivel jövő kor felett már sokkal több küldit kell megszakítani, hogy ua. csinálja az ember, ill. jövő korig meg ha valaki sokat pakol, akkor hamar kimeríti a 2000-res határt. Én 5000-ret gondolnám jónak.
Menj fel aszteroidába, vénuszra, és sokkal-sokkal több küldetést tudsz végrehajtani, mint lent.
Nem jövőben, vagy alatta kell kempelni, hanem fel kell fejlődni, ha erőforrásokat akarsz.
 

Zsoo1

Aktív tag
Menj fel aszteroidába, vénuszra, és sokkal-sokkal több küldetést tudsz végrehajtani, mint lent.
Nem jövőben, vagy alatta kell kempelni, hanem fel kell fejlődni, ha erőforrásokat akarsz.
pont, hogy lent tud többet csinálni mert nincs annyi fajta mint pl. aszteroidában
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Mondtam én,hogy végtelen legyen?? 5000-ret mondtam ami sokkal korrektebb mint 2000, mivel jövő kor felett már sokkal több küldit kell megszakítani, hogy ua. csinálja az ember, ill. jövő korig meg ha valaki sokat pakol, akkor hamar kimeríti a 2000-res határt. Én 5000-ret gondolnám jónak.

az inno meg a 2000-et gondolta jónak, ők győztek :)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Az tény, hogy magasabb korban több a visszatérő küldetés.
Így igaz, hogy többől lehet választani, de ha egy konkrétat keresel, akkor többet kell megszakítani, mint alacsonyabb korban. Így a maximum 2000 megszakítás kevesebb visszatérőzésre elég.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
És pontosan azért lett bevezetve, hogy korlátozza a visszatérőzést. Erősen kétlem, hogy növelni fogják a korlátot, a csökkentésére reálisabb az esély.
 

III. Dementia

Aktív tag
Az tény, hogy magasabb korban több a visszatérő küldetés.
Így igaz, hogy többől lehet választani, de ha egy konkrétat keresel, akkor többet kell megszakítani, mint alacsonyabb korban. Így a maximum 2000 megszakítás kevesebb visszatérőzésre elég.
Hát, nem.

Mivel vénuszban 5 (öt) küldetést lehet végtelenségig nyomni egy karikával, így a 8 megszakításra 5 (öt) küldetés jut.
És ezt az 5 (öt) küldetést 200 fp-s pakkokkal költheted, így igazából, fp-re vetítve a küldetés olcsóbb, mint ipari korban.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Hát, nem.

Mivel vénuszban 5 (öt) küldetést lehet végtelenségig nyomni egy karikával, így a 8 megszakításra 5 (öt) küldetés jut.
És ezt az 5 (öt) küldetést 200 fp-s pakkokkal költheted, így igazából, fp-re vetítve a küldetés olcsóbb, mint ipari korban.
Ha jól számoltam 15 visszatérő küldetés van Vénuszban.
Ebből kb. 4 olyan, amit nem lehet folyamatosan csinálni. Plusz kb. 6 olyan, amit nem éri meg csinálni.
Azonban nem tudom más, hogy csinálja, de én egyszerre egyféle küldetést csinálok. Ami azt jelenti, hogy kb. 11-12-szer kell megszakítanom a feljövő küldetéseket, hogy újból ugyanaz jöjjön. (Feltéve, hogy nem jövök annyira bele a megszakításba, hogy azt is tovább pörgetem, ami kéne nekem, mert akkor kétszer ennyit.)
Ha valaki valamelyik korábbi korban csinálja ugyanezt, akkor neki kevesebb küldetést kell megszakítania, tehát a 2000 megszakításba több visszatérő feladat teljesítése fér bele.
 

III. Dementia

Aktív tag
Ha jól számoltam 15 visszatérő küldetés van Vénuszban.
Ebből kb. 4 olyan, amit nem lehet folyamatosan csinálni. Plusz kb. 6 olyan, amit nem éri meg csinálni.
Azonban nem tudom más, hogy csinálja, de én egyszerre egyféle küldetést csinálok. Ami azt jelenti, hogy kb. 11-12-szer kell megszakítanom a feljövő küldetéseket, hogy újból ugyanaz jöjjön. (Feltéve, hogy nem jövök annyira bele a megszakításba, hogy azt is tovább pörgetem, ami kéne nekem, mert akkor kétszer ennyit.)
Ha valaki valamelyik korábbi korban csinálja ugyanezt, akkor neki kevesebb küldetést kell megszakítania, tehát a 2000 megszakításba több visszatérő feladat teljesítése fér bele.
Mi az, hogy nem éri meg?

Ha 200 fp-értépítek, a végtelenségig tudom nyomni az 5 visszatérőt.

De ha te többet szakítasz meg, mint ami feltétlen szükséges, akkor pazarolsz.
A pazarlás viszont abszolút a te döntésed, és a te döntésed következménye nem a játék sajátossága.

Az, hogy a vénuszban 9 megszakításra 5+egy kicsi azonnal végrehajtható, soha el nem fogyó forrást igénylő visszatérő jut, az egy tény.
És ez több visszatérőt jelent, mint a jövőben elérhető mennyiség.

Így épül fel:
Elköltök 200 fp-t - 2 visszatérő
Agyonverem a sereget, szerzek 500 terméket - 1 visszatérő
Megölök 40 egységet - 1 visszatérő
Növelem a populációt 30k-rel - 1 visszatérő
Gyűlik a termék-pénz - fél visszatérő.

Meg kell szakítani a
- 12 csatanyerést
- 12 csatanyerés 500 termék
- fp vásárlást
- nyerj csatát, fizess bazisok terméket
- cserélj cuccot az ócskásnál
- 24 órás termelés
- verd agyon a sereget, végezz el 4 órás termelést
- takmotolj sok embit
- toborozz kadzsit.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Mi az, hogy nem éri meg?
Akkor nem éri meg, ha meg lehetne csinálni, de a költsége nagyobb, mint a várható jutalma:
- Vásárolj 20 FP-t
- Gyűjts össze 500 árut
- Fizess 150 vagy 200 árut
- Fizess 350 árut vagy toborozz 5 egységet
- Fizess 250 árut vagy növeld 30000 emberrel a lakosságot
- Költs el 400 ezüstöt
- Gyűjts be pénzt és alapanyagot
 

III. Dementia

Aktív tag
Akkor nem éri meg, ha meg lehetne csinálni, de a költsége nagyobb, mint a várható jutalma:
- Vásárolj 20 FP-t
- Gyűjts össze 500 árut
- Fizess 150 vagy 200 árut
- Fizess 350 árut vagy toborozz 5 egységet
- Fizess 250 árut vagy növeld 30000 emberrel a lakosságot
- Költs el 400 ezüstöt
- Gyűjts be pénzt és alapanyagot

30k emberrel növelni a populációt, az olcsó
500 termék pedig ingyen van.
A pénz-alapanyag gyűlik magától.
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
30k emberrel növelni a populációt, az olcsó
Csak pénz és alapanyag kell hozzá, de azért az sem áll korlátlanul rendelkezésre.

500 termék pedig ingyen van.
Valóban, ha találsz céhen belül valakit, aki ugyanabban a korban van és pont ugyanezt a visszatérőt csinálná.

A pénz-alapanyag gyűlik magától.
Valóban gyűlik, de nem pont akkor és nem pont annyi, amennyi ehhez kéne.
 

III. Dementia

Aktív tag
Csak pénz és alapanyag kell hozzá, de azért az sem áll korlátlanul rendelkezésre.
De.
110-es frontival, ha fp-ből is építesz, önjáró.
De igazából 90-100 körül is az.
Valóban, ha találsz céhen belül valakit, aki ugyanabban a korban van és pont ugyanezt a visszatérőt csinálná.
Akárbármilyen termék jó.
Nekem pl. jövős van kint, a kollégának marsi.
Nálunk van kint 100-200db 500:500-as ajánlat, amit szemből lehet vinni.
Nem kell hozzá onlány, csak nap végén pótolni.
Valóban gyűlik, de nem pont akkor és nem pont annyi, amennyi ehhez kéne.
A populációs küldetés két karikánkét tuti megcsinálja.
Azt a küldit nem kell megszakítani, és útban sincs semminek.
 
Fent