Küldetés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser7560

Guest
igen, az 5perces a lópatkó a 15perces a jó lópatkó, bár ha jól emlékszem a küldetés jó lópatkót kér, nem simát
 

DeletedUser11

Guest
Igen, jól mondod! Hogy teljesítsd a küldetést, "Jó Lópatkó"-t kell készítened több alkalommal is!
 

DeletedUser

Guest
hali
van egy olyan küldi ahol 600-as boldogságot kell elérni
én lepakoltam 600-nyi épületet és újrakezdi a számlálást
mi a teendő?
hogyan tudom elvetni a küldit ha nem jön össze?
köszi
 

DeletedUser11

Guest
Elvetetni a küldetéseket csak a segéd emberkéknél lehet, azokat, amiket a főtanácsosod ad, nem!

Ha újrakezdi a számolást frissíts, vagy rakj le még egyet! Ha így sem megy, Support jegy!
 

DeletedUser

Guest
lepakoltam egy 540-est 3 db 20-ast és most 20-on áll
frissítettem is de ezt már 2 napja csinálom és nincs eredménye
mi az a support jegy?
 

DeletedUser

Guest
lepakoltam egy 540-est 3 db 20-ast és most 20-on áll
frissítettem is de ezt már 2 napja csinálom és nincs eredménye
mi az a support jegy?

Többszörösen jelentett hiba, amit egyszer már megpróbáltak javítani is. Sikertelenül.
Ahogy látszik a többségnek nem fogadja el a kultúrális épületet. Viszont az egyszerű dekorációkkal működik (fa/obelix/emlékmű).

support help
 

DeletedUser

Guest
lepakoltam 15 obeliszket és felugrott 16-ról 21-re a számláló
majd frissítettem, a következménye 20-as számláló állás
 

DeletedUser10155

Guest
sziasztok van egy küldi ahol ki kell fejleszteni a kézművességet kifejlesztettem és de a küldetéset nem fogadja el. Azt mondja hogy fejleszzem ki pedig már megtettem mi lehet a baj
 

DeletedUser7560

Guest
fel is oldottad?
mert van olyan fejlesztés amit ha fp ért kifejlesztettél fel is kell oldani, ez lehet arany, alapanyag vagy nyersanyag különböző kombinációja
 

DeletedUser

Guest
Hali!
Nekem az a küldim, hogy Szerezzem meg Veletritest! Közbe nekem nincs is olyan lehetőségem, a következő kontinensem Breturia, ami üveget ad. Akkor ez mi? Elírás?
 

DeletedUser7560

Guest
Hali!
Nekem az a küldim, hogy Szerezzem meg Veletritest! Közbe nekem nincs is olyan lehetőségem, a következő kontinensem Breturia, ami üveget ad. Akkor ez mi? Elírás?

Veletrites Breturia mellett van, ha még nem tudod felderíteni akkor foglald el Breturiát
 

DeletedUser1458

Guest
Sziasztok!

A méreg a kútban nevű küldetésnél építeni kell egy orvost és képezni kell két új egységet.
Milyen egységeket kell itt képezni? A késő középkor egységeit? Ugyanis az előző kor egységeit nem fogadja el(pl. nehézgyalogost).
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

A méreg a kútban nevű küldetésnél építeni kell egy orvost és képezni kell két új egységet.
Milyen egységeket kell itt képezni? A késő középkor egységeit? Ugyanis az előző kor egységeit nem fogadja el(pl. nehézgyalogost).

Nekem a mezei lándzsást is elfogadta.
Az biztos, hogy nincs köze a késő középkorhoz, pláne, hogy a kuruzsló is virágzó kori.
 

DeletedUser1458

Guest
Nekem nem fogad el semmit.Hiába frissítek, kilépek, belépek, egyik egység sem jó.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent