Következő esemény?

zsza83

Új tag
Hali tudni már valamit a következő eseményről?
Például azt hogy a nyári előtt lesz-e a focis mint a bétán volt?
Nincs még időpont egyikre se?
Üdv
zsza
 

zsza83

Új tag
szia!
ezt láttam én is. illetve olvastam de csak a béta szerveren láttam sehol máshol, és az időintervallum amit a bétán látni
ugy a foci lassan kiamarad ha a nyári event is 30 napos lesz :)
hiszen a bétán már a nyári event megy napok óta:)
én csak ezért kérdeztem...
az csak majdnem teljesen ugyanaz a hibákat kiküszöbölve..........................
de szivesen várom a linkeideit :) mert azt hogy mi a nyeremény az csak a bétára vontakozik :)
több helyen is utánna olvashatok igen megpróbáltam!!!
hiszen ha a goolge se tudja a választ akkor szoktam kérdezni......
ja igen mi az hogy hamarosan ??????????????????????
2 nap 2 hét vagy 2 hónap hiszen ezek például karácsonyhoz hamarosan vannak !!!!!
 

Vanek ur

Aktív tag
A bétához képest az éles szerverekre való átkerülés kb. 3-4 hét. A focis event nem volt hosszú (ugyanúgy 3 hetes volt, mint ahogy 3 hetes a nyári event is - vagyis nem 30 napos, mint állítod), de mivel vadonat új volt, így kellett közben is változtatni, meg -gondolom- kell még most is egy keveset az egyensúly miatt (szerintem még ez után sem nagyon nem fog menni, mert a focis úgy, ahogy van egy hatalmas szerencsehalom, és hatalmas különbségeket tud generálni). Vagyis vélhetően ezért késik egy cseppet. De konkrét időpontot mi, egyszerű játékosok nem fogunk tudni mondani (akik meg közel vannak a tűzhöz annyira, hogy tudnák, azok meg nem fogják megmondani). Tehát marad a 'nemsokára', mint válasz, akár el tudod fogadni, akár nem. :)
(Bár az sem elképzelhetetlen, hogy még addig reszelnek rajta, hogy át lesz rakva a nyári event utánra.)
A jutalmak meg általában ugyanazok bétán is, mint éles szerveren. A fő jutalmak egyértelműen, a napi jutalmak meg megkeverve a sorrendet, de ugyanazok. Vagyis ezekben nincs eltérés annak ellenére, hogy ezt írtad.

Egyébként a leginformatívabb oldal a bétás jövetelekről a béta megfelelő témacsoportja (FoE bétás fórumtéma), illetve a közösség által fenntartott Fandom-os wiki oldal (FoE Wiki). Mindkettő angol, de azért egy kis angol ismerettel (vagy fordítóval) érthető.
Egyébként a nyári eventről: Fandom Wiki
A focis eventről pedig: Fandom Wiki
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Eddig is úgy volt, ezután is úgy lesz (hacsak a készítők nem változtatnak rajta), hogy amikor megjelenik, akkor fogod látni és azt, ami megjelenik. Ennyi.
 
Fent