Körlevelezés

  • Témaindító DeletedUser4143
  • Kezdés ideje
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4143

Guest
Augusztus 30-án jeleztem a Supportnak, hogy gond van a körlevelekkel. Nevezetesen arra használják a céhünktől elment, kitett játékosok, hogy sértő, pocskondiázó válaszokat küldözgetnek. Akkor azt a választ kaptam, hogy nem gond, mert azokról a levelekről van szó, amiket korábban céhtagként megkapott...No comment!!!
Ma két közel hat hete eltávozott céhtagunk küldött sértő levelet. Meddig fog ez még így menni? Jó volna megoldani, hogy nem céhtagok NE TUDJANAK céhes körleveleket küldözgetni.
 

DeletedUser3968

Guest
hát ez lehetetlen akkor az összes körlevél dolgot ki kéne törölni mert ha több ember nevét beírod vesszővel elválasztva úgy is lehe körlevelet küldeni nem csak ha benyomod a pipát a céhes körlevélnél
 

DeletedUser

Guest
Igazából az a baj, hogy én is kipróbáltam és még ha törlöm adott körlevelet akkor is tud válaszolni rá még olyan is aki már rég nem céhtag (és így újból megjelenik nálam is). Tehát pontosítok: aki "nem céhtag vagy körlevél jog nélküli tag" az nem tud küldeni csak válaszolni egy régire (amibe még beletartozott(ahogy a support is írta)) ami így minden érintettnél megjelenik, viszont ez valóban zavaró ha valaki "visszaél" vele, így egyetértek a javítási kérelemmel...
 

DeletedUser19384

Guest
Sziasztok

Az üzenetközpontnál nem lehetne valamilyen jelzést beállítani ha levél érkezik. Pl. arra gondolok, hogy villogna az ikon.
Az igazgság az, hogy sokszor nem lehet észrevenni, hogy levél érkezett és ez így egy kicsit rossz.
Köszönöm.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent