Kérdés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok azt árulja el valaki hogy lehet ebben a játékban épitkezni?Mert hiába fejlesztek akkor se elég a földterület ha egy valamit például szőlőskertet felépitek kell egy csomó ház és már nem tudok semit se épiteni mert ahozz is rengeteg lakos kell ez egy zsákutca.:(
 

DeletedUser21654

Guest
Kedves robogó!
Úgy kell terjeszketni hogy ki kell fejleszteni egy olyan technológiát amely terjeszkedést ad!!!!!!
A terjesztkedést úgy lehet megnézni hogy: építés legalul van egy rácsozott rész arra rákattintasz és pénzért,gyémántért vagy medálért terjeszkedhetsz!!!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20506

Guest
Sziasztok!

Valahol már olvastam, de nem találom:
1. Ha elindulok az új világban, nem gond, hogy ugyanarról a IP címről és gépről játszom??!
2. Megtarthatom-e a régi birtokomat is?
3. Lehet-e ugyan az a nevem, mint a másik birtokomon?

Köszi előre is a választ! Nitu
 

DeletedUser1300

Guest
Nitu valley!

1/nem gond
2/igen, hisz az másik világban van.
3/a neved ugyan az lesz.
 

DeletedUser21836

Guest
No immár harmadszor próbálkozom feltenni a kérdést. Kezdő vagyok, kevés katonával. Ha megtámadnak, miért csak kettőt használ a játék a védekezésben, ha egyszer van 8-10 is? Így természetes, hogy naponta kétszer kifoszt az egyik szomszéd, holott ő is csak ennyi katonával rendelkezik. Valamit rosszul csinálok? Választ előre is köszönöm: Mookarakara
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21403

Guest
No immár harmadszor próbálkozom feltenni a kérdést. Kezdő vagyok, kevés katonával. Ha megtámadnak, miért csak kettőt használ a játék a védekezésben, ha egyszer van 8-10 is? Így természetes, hogy naponta kétszer kifoszt az egyik szomszéd, holott ő is csak ennyi katonával rendelkezik. Valamit rosszul csinálok? Választ előre is köszönöm: Mookarakara

Nem elég ha kiképzed a katonákat azokat be is kell állítani a védő seregedbe különben a gép automatikusan védekezik 2 egységgel!(2 bronzkori lándzsással)
 

DeletedUser21836

Guest
A védő sereget hogyan állítom be? Baloldalon lenn a sisakra kattintok, a feljövő ablakban balra vannak a kiképzett katonák, jobbra írja a védelmet. Oda tettem annyit, amennyit enged. De ennek ellenére két katona védekezik. Valami mást is kell tennem?
 

DeletedUser21403

Guest
A védő sereget hogyan állítom be? Baloldalon lenn a sisakra kattintok, a feljövő ablakban balra vannak a kiképzett katonák, jobbra írja a védelmet. Oda tettem annyit, amennyit enged. De ennek ellenére két katona védekezik. Valami mást is kell tennem?

Rákattintasz a sisakra majd bent felül kiválasztod a védő sereg lehetőséget! Utána kiválasztod a beállításra szánt egységet/egységeket majd a középen lévő nyilak közül kiválasztod amelyik jobbra mutat és kész is!
 

DeletedUser

Guest
Azt után érdeklődnék:
Ebben a játékban védeni mi értelme van?
Elkezdem a játékot ugye a bronzkorban. Mindegy milyen védelmet teszek be, mert a Zeusz szoborral megtámogatott alap egységek ellen úgysem megyek semmire. Amit persze minden kor első pár lépéseben ki lehet fejleszteni. Fejlődni persze nehéz úgy, ha elviszik folyton a nyersanyagot amit termelek. Kérdés akkor minek termeljek. Az a meglátásom, ez a nevezetes épületek bevezetése, arra lett kihegyezve, hogy az agresszív játékosokat támogassuk még jobban, a többiek meg nem érdekelnek senkit. Lehet én vagyok a béna, de nem látok megoldást erre a problémára. Az hogy én is neki állok agresszíven támadni napi 5-6 órát a gép előtt ülve, majd azt lesni mikor jár le egy olyan termelés ami érdekel, nekem nem megoldás a problémámra. A védekező bónusz adó épületek meg ugye nem mostanában lesznek elérhetőek és addigra ugye még egy támadó bónuszt adó épületet is le lehet tenni.
Most nem a régebbi világokról beszélek, hiszen ott nyilván hátrányban van aki később kezd, hanem az újról. Egy szó mint száz valakinek valamilyen ötlete, miként lehet eredményesen védekezni?
A triviális, nem termelek semmit így nem is tudnak vinni, hagyjam abba típusú válaszoktól kíméljetek!
 

DeletedUser21403

Guest
Azt után érdeklődnék:
Ebben a játékban védeni mi értelme van?
Elkezdem a játékot ugye a bronzkorban. Mindegy milyen védelmet teszek be, mert a Zeusz szoborral megtámogatott alap egységek ellen úgysem megyek semmire. Amit persze minden kor első pár lépéseben ki lehet fejleszteni. Fejlődni persze nehéz úgy, ha elviszik folyton a nyersanyagot amit termelek. Kérdés akkor minek termeljek. Az a meglátásom, ez a nevezetes épületek bevezetése, arra lett kihegyezve, hogy az agresszív játékosokat támogassuk még jobban, a többiek meg nem érdekelnek senkit. Lehet én vagyok a béna, de nem látok megoldást erre a problémára. Az hogy én is neki állok agresszíven támadni napi 5-6 órát a gép előtt ülve, majd azt lesni mikor jár le egy olyan termelés ami érdekel, nekem nem megoldás a problémámra. A védekező bónusz adó épületek meg ugye nem mostanában lesznek elérhetőek és addigra ugye még egy támadó bónuszt adó épületet is le lehet tenni.
Most nem a régebbi világokról beszélek, hiszen ott nyilván hátrányban van aki később kezd, hanem az újról. Egy szó mint száz valakinek valamilyen ötlete, miként lehet eredményesen védekezni?
A triviális, nem termelek semmit így nem is tudnak vinni, hagyjam abba típusú válaszoktól kíméljetek!


Ez is a kérdés is már sokszor elhangzott! Védelmet betenni minden esetben megéri betenni mert lehet h egy-ketten átmennek rajta így vagy úgy de mégsem az egész szomszédság! És persze az sem mindegy h hányan fosztanak! Ha nem tudsz sokat játék előtt lenni az sem baj a mert a termelő épületeket be tudod állítani akár 8 órára v egy napra is ugyancsak igaz ez a gazdasági épületekre! Elég ha annyira állítod be amikorra biztos vagy benne h be tudod szedni az árút! Ha naponta csak egyszer akkor állítsd egy naposra és kész! A támadó meg max az egyik házadat kifossza és ennyi! Azért próbálj meg olyan védelmet beállítani amivel a legtöbbet tudsz sebezni az ellenfélen! Mert ha mindennap megtámad de mondjuk nálad hagy az egységei közül néhányat és csak egy házból tud mit fosztani akkor lehet h "le száll" rólad mert már nem fogja neki megérni!
 

DeletedUser

Guest
Az átlagos támadó ellen meg tudom magam védeni. Itt az pénzen vett "hős" harcosokkal van bajom. Azok ellen mit lehet tenni azon kívül, hogy azt csinálnak amit akarnak?
Ha akarnék sem tudnék ellenük védekezni még pénz elköltésével árán sem. Ezt hívják korrekt rendszernek ahol mindenki egyenlő feltételekkel játszhat.
 

DeletedUser21403

Guest
Az átlagos támadó ellen meg tudom magam védeni. Itt az pénzen vett "hős" harcosokkal van bajom. Azok ellen mit lehet tenni azon kívül, hogy azt csinálnak amit akarnak?
Ha akarnék sem tudnék ellenük védekezni még pénz elköltésével árán sem. Ezt hívják korrekt rendszernek ahol mindenki egyenlő feltételekkel játszhat.

Írtam h tegyél be olyan védősereget amivel ő is veszít ellenfelet meg h miképpen állítsd be a termelésed! Mellesleg neked is ott áll a Zeusz szobor a városodban! Támad vissza és te is vigyél el tőle vmit!
 

DeletedUser

Guest
hali, én nem tudok felvenni 80 barátnál többet, de ha más akar felvenni?
azt el tudom fogadnia vagy azt írja neki, hogy már elértem a max barátszámot?
 

DeletedUser21403

Guest
hali, én nem tudok felvenni 80 barátnál többet, de ha más akar felvenni?
azt el tudom fogadnia vagy azt írja neki, hogy már elértem a max barátszámot?

Más felvehet téged és el is tudod fogadni hogyha akarod!
 

DeletedUser

Guest
Írtam h tegyél be olyan védősereget amivel ő is veszít ellenfelet meg h miképpen állítsd be a termelésed! Mellesleg neked is ott áll a Zeusz szobor a városodban! Támad vissza és te is vigyél el tőle vmit!

Az egy másik szerveren áll ott, amit abbahagytam. ;) És köszönöm a segítséget.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Külön témát nem akartam nyitni az alábbi kérdésemnek:
A játékosnevet meg lehet-e változtani?
üdv
 

DeletedUser

Guest
Szeretném megkérdezni, hogy tervezik-e ajáték mobilverziós változatát kifejleszteni.juli1966
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent