Kibeszélő Jégkorszak kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Katasztrofális a játék az esti 8 órás csúcsidőben! Bármelyik böngészőt használva a kalkuláció után, megnyitva egy szektort nem jelenik meg a jobb oldal, nincs ott az ostrom ikon, ha az áttekintéshez lépek csak tölt és semmi, frissíteni kell, a firefox-ban a hétfői frissítés óta standard gond, hogy egymás után több korba nem lép be gvg-ben, ott is tölt és frissíteni kell. Persze használhatnék chrome-ot ahogyan írtátok amikor jelentettem, csak a chrome 8 után amikor mindenki a gvg-n van, egészen egyszerűen használhatatlan, a firefox ötször gyorsabb, konkrétan nem tölt be semmit emberi idő alatt a chrome, beakad a kép, nem lehet rendesen egységet cserélni a seregben, semmire nem jó... Valamit már esetleg lehetne ezzel kezdeni, mert nevetséges, hogy egy elég korrekt géppel, 8GB memóriával, jó internet kapcsolattal ezen múlik mi sikerül a gvg-ben, mert másnak nem fagy ki az egész, és nem kell frissítenie, gond nélkül teszi az ostromot a kalkuláció után másodpercben ami a 20 csatás NJK szektoron borítékolja is a foglalást kb... Ezer éve probléma ez, hogy használhatatlan a játék este 8kor...
 

DeletedUser23168

Guest
Hali,
Először is, csatlakoznék Whiskey-s kolléga észrevételéhez.
Továbbá akik átléptek a Jégkorszakba, szépen termelik a kincstárba az árucikket - de MINEK????!!!!
(Ennyire hirtelen jött a nyári meleg időszak?) /<----sarcasm/
 

DeletedUser24487

Guest
Nos
A céhexpedicióban elvileg lehet nyerni akármilyen egységet a jégkorszakiak közül,Gyakorlatban is?
Mert ha igen az megér egy misét:)))
 

DeletedUser20654

Guest
Csak abból a 2 fajtából nyerhetsz, amit gyárthatnál is.
 

DeletedUser24487

Guest
:)
Akkor nagy értelme van behozni hamarább az új kort,.épületeket is a régebbi korúakat ad!,minek? mikor már az új kori kellene:)
Igy még unalmasabb,mint előtte volt,grat.
 

DeletedUser

Guest
:)
Akkor nagy értelme van behozni hamarább az új kort,.épületeket is a régebbi korúakat ad!,minek? mikor már az új kori kellene:)
Igy még unalmasabb,mint előtte volt,grat.

Hát igen, kicsit mellélőttek ezzel, hogy részletekben hozzák be, sajnos azonban ez tendencia lesz, a mottó, hogy ne kelljen fél évet várni valami újra... Még jó, hogy most fél évet kellett várni egy harmad korra, amiben a kincstári termékek ki tudja meddig használhatatlanok, a nevezetes szintén, medálért terület nincs, a tech fán pedig szintén csupa értékelhetetlen dolog... Az expedíció csak nehezedett vele, ha véletlenül épületet is ad abban nincs különbség, event épületeknél minimális amivel teszem azt többet ad, igaz lesz ez a 10-én érkező focis eventen beszerezhető dolgokra is... Katasztrofális ötlet. Jah, és ráadásul még az ismétlődő küldetések is bugosak voltak, csak mára sikerült az utolsót is kijavítani, hogy saját kori terméket adjon... Nem is léptem át. :D
Az egyetlen jó dolog az új AllAges térkép, DE ennek a bevezetése is igencsak elhibázott anélkül, hogy végre kiküszöbölték volna a pontfarmolást, kiscéhezést. Nonszensz, hogy naponta 10szer oszlatgatnak céhet egyesek, és már termékbe sem kerül nekik ez a nevetséges csalás, csupán másra gyakorlatilag felhasználhatatlan medált kell áldozniuk... Nagyon ideje volna már egy csapással eltörölni az ilyenek működését! Már ezer meg ezer javaslat volt, de én még mindig azt tartanám a legjobbnak, hogy aki kilép egy céhből, az egy hétig legalább se be nem léphet másikba, se nem alapíthat! Az új alapítású céhek pedig még egy hétig ne vehessenek részt a gvg-ben, úgy vélem ez megoldaná a problémát nagyrészt, mindemellett azért korlátoznám azt is hány fő minimális tag szükségeltetne, hogy egy céh harcolhasson a gvg-ben... Az egyfősök mehetnek az expedícióban...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser24487

Guest
Az ismétlődő küldetések már nem elutasithatóak?:)
 

DeletedUser24487

Guest
Fura
a piros kabátos hölgy,ugyanazokat adja körbe-körbe ,de nem tudom elutasitani,pl épits 4 h épületet,vagy végezz el 50 alap gyártást,meg hasonlók,m,vagy ez igy megy egy darabig?
 

DeletedUser20654

Guest
Azok a főküldik. Kénytelen vagy megcsinálni.
Mondjuk a fantáziájukat nem erőltették meg nagyon amikor megtervezték.
 

DeletedUser10514

Guest
Hát nem tudom ki hogy van vele, de az új korszak egységeit sikerült elbaltázni, gratulálok! Eddig a drón az utolsó használható gyors egység, a többivel nem tudom mit akartak, a drónraj lassú és csak közeltámadni tud. Ez a nyavajatörés szintén lassú és kicsi a hatótávja is, az extra tulajdonságai nem jók semmire... nesze neked gyors egység, egy rejtőzködő tank jobb nála, használhatatlan.
 

DeletedUser

Guest
Hát nem tudom ki hogy van vele, de az új korszak egységeit sikerült elbaltázni, gratulálok! Eddig a drón az utolsó használható gyors egység, a többivel nem tudom mit akartak, a drónraj lassú és csak közeltámadni tud. Ez a nyavajatörés szintén lassú és kicsi a hatótávja is, az extra tulajdonságai nem jók semmire... nesze neked gyors egység, egy rejtőzködő tank jobb nála, használhatatlan.

Az egész kor egy nagy nulla, minden téren, nagyon elhibázott ötlet ez, hogy részletekben hozzák be... Még ha bármi értelmes lenne, pl jó lenne a nevezetes akkor el lehetne nézni, de így csak megint megöltek egy taktikai részt, értelmetlenné tették azt, ha valaki előre gondolkodik, tervez, felkészül, és másokhoz képest első nap megold mindent, leteszi a nevezetest... Ha az jó, mindenkinek kell, órákon belül önkéntesen felépítik, s mire másoknak van már 10-20 szint előnyben az ember vele, pontcsere, termék ajánlás, minden nélkül, így most mindenkinek meglesz a terméke már, ha a 2. nevezetes érni is fog valamit... A kincstár fölösleges töltése is zavaró, lesz majd mire felhasználni bizonyosan, dehát azt sem hiszem, hogy annak lesz értelme, hogy már hónapokig gyűlt arra, nem hinném hirtelen akkora mennyiségek kellenek majd... Az egységeket illetően pedig, a legkevésbé meglepő dolog, a gyors és könnyű egység sosem volt igazán használható, talán posztban volt jó a gyors, az IFV, de ennyi, a könnyű meg talán gyarmatban a vadőr, és nagyon spéci helyzetekben a progos sorkatona, ezen kívül nem igazán voltak használhatóak sosem ezen egységtípusok, elképzelni sem tudom, hogy mire mentél holnap korban a drónokkal, arra jó, ha valaki(k) olyan ostobák, hogy csak és kizárólag mikroval töltik a szektorokat, vagy csak azt használnak városvédelemben, de amúgy nulla az az egység is...
 

DeletedUser10514

Guest
Az egész kor egy nagy nulla, minden téren, nagyon elhibázott ötlet ez, hogy részletekben hozzák be... Még ha bármi értelmes lenne, pl jó lenne a nevezetes akkor el lehetne nézni, de így csak megint megöltek egy taktikai részt, értelmetlenné tették azt, ha valaki előre gondolkodik, tervez, felkészül, és másokhoz képest első nap megold mindent, leteszi a nevezetest... Ha az jó, mindenkinek kell, órákon belül önkéntesen felépítik, s mire másoknak van már 10-20 szint előnyben az ember vele, pontcsere, termék ajánlás, minden nélkül, így most mindenkinek meglesz a terméke már, ha a 2. nevezetes érni is fog valamit... A kincstár fölösleges töltése is zavaró, lesz majd mire felhasználni bizonyosan, dehát azt sem hiszem, hogy annak lesz értelme, hogy már hónapokig gyűlt arra, nem hinném hirtelen akkora mennyiségek kellenek majd... Az egységeket illetően pedig, a legkevésbé meglepő dolog, a gyors és könnyű egység sosem volt igazán használható, talán posztban volt jó a gyors, az IFV, de ennyi, a könnyű meg talán gyarmatban a vadőr, és nagyon spéci helyzetekben a progos sorkatona, ezen kívül nem igazán voltak használhatóak sosem ezen egységtípusok, elképzelni sem tudom, hogy mire mentél holnap korban a drónokkal, arra jó, ha valaki(k) olyan ostobák, hogy csak és kizárólag mikroval töltik a szektorokat, vagy csak azt használnak városvédelemben, de amúgy nulla az az egység is...
Elég sokra mentem velük. Főleg most, a céhes expedíciókban, de előtte is szektorfoglalásban sokat harcoltam ezekkel. Az első szintet le lehet velük hozni 1-2 korral magasabb szintű egységek ellen simán, na persze 1 drón 7 zsivány felállásban. Másik ilyen hiányérzetem a normális távolsági egység, az sincs az önjáró légvédelem óta. A tüzérséget remélem, ezúttal nem sikerül túltápolni, mert a sínágyú enyhén szólva kissé OP-ra sikeredett...
 

DeletedUser20430

Guest
Sziasztok a Távoli jégkorszak mikor folytatódik ?
Szerintem ez egyre nehezebben megy már a fejlesztöknek legalábbis én úgy gondolom
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent