Ismeretlen "nevezetes" épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21403

Guest
Sziasztok! Azt nem tudja vki ha felépítem vagy a Zeus szobrot vagy a katedrálist ami támadó illetve támadó és védelmi bónuszt is ad akkor minnden harcosom megkapja a bónuszt vagy csaka az adott épület korának megfelelő katonákig?
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! Azt nem tudja vki ha felépítem vagy a Zeus szobrot vagy a katedrálist ami támadó illetve támadó és védelmi bónuszt is ad akkor minnden harcosom megkapja a bónuszt vagy csaka az adott épület korának megfelelő katonákig?

Minden katonád megkapja.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
kérdésem a következő lenne:
ha felépítem a castle de monte-m mellé a zeusz szobrot is akkor a támadó értékek összeadódnak és 100% lesz vagy semmi értelme a kettőnek együtt?
Üdv:
 

DeletedUser1609

Guest
Szép estét!

Elképzelhető hogy ugyanazt a térképrészletet adja háromszor egy 10 szintű felépítésben való segítség első helyéért?
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv, olyan kérdesem lenne hogy:
Ha már rendelkezem egy felépített colosseummal, de segíteni szeretnék egy céhtársam szintén colosseumának felépítését.
Benne leszek a top5ben, kapnám majd ugye a tervrajz részletet.

Így most melyik épületét kapnám?

Eddig ugye ugy volt hogy olyat kapok amilyet segitek felépíteni.
Most akkor a másikat kapnám? alexandia világitó toronyét vagy lehet hogy semilyet sem adna mert már megvan a colosseumom?
Tudom elég érdekes kérdés
Választ elöre is köszönöm a benfentesektől.
 

DeletedUser

Guest
Mindig olyan tervrajzot kapsz amely épületben segédkezel.
 

DeletedUser16887

Guest
ennél azért részletesebb és meggyőző válaszra számitottam.
Igarfiled tehát neked már biztosan van egy nevezetes épületed és segitettél vkinek felépiteni egy ugyan olyat és kaptál is tervrajzot a már meglévő épületedhez... Innen tudod a kérdésemre a választ.
 

DeletedUser

Guest
Kedves vizi mond csak az arvahalon játszol mert volna 3-om játékosom akit érdekelne a colosseumod :) Igen van már nevezetes épületem, 1 szobor ami lassan elkészül. Van még egy játékos akinek van ilyen szobra, de én ott nem segítek pont azért mert nekem nem kell a szobor már hiszen meg van! Olyat szoktam csinálni,hogy ha pl a szintlépéshez már csak pár FP kell ezt figyelem és besegítek, persze így nem kapok semmit viszont a céhtársamnak ezzel segítek!
Nem akarlak meggyőzni, de hidd el az adott épület, csak és kizárólag a saját tervrajzait osztogatja, nem törődik azzal, hogy a te városodban van-e már ilyen épület vagy nincs! :)Mint ahogyan azzal sem törődik, hogy kaptál szintlépéskor 2 tervrajzot, könnyen lehet,hogy a következő szintlépéskor is ugyan azt a 2 tervet kapod!
 

DeletedUser16887

Guest
Oké köszi ez már emggyőzőbb volt. Amugy igen már előfordult az jópárszor hogy unyanazokat a tervrajzokat kaptam a bónusz kiosztáskor amiket már emgkaptam az elöző szintnél...
Van még mit fejleszteni szerintem a készítőknek a nevezetes épületekkel és a tervrajzokkal kapcsoaltban.
Amugy egyik céhtársamnak volt ez a kérdése ő neki van már meg, nekem már csak pár részlet hiányzik.
Ő a világitótoronyra hajt már, de igy akk nem éri meg hogy hálam segitsen sokat majd mert nem azt a részletet fogja kapni.
Remélem arvahalon ugyan ez a neved, elküldöm ott levélben a céhtársam nevét és akkor felvehetitek barátnak.
 

DeletedUser

Guest
A 9 tervrajzot hogy lehet megszerezni, Csak véletlenszerűen vagy lehet egy konkrét épület tervrajzát kérni valahogy?
 

DeletedUser20919

Guest
Ha mar minimum 1 darabot megszereztel (veletlenszeruen), akkor a maradek 8at megveheted gyemantert
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent