Ismeretlen "nevezetes" épület

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser9

Guest
Sikerült beszereznem a Boldog Vazul székesegyház egy darabkáját.
Valaki elárulná hogy ez a sohasehallott "nevezetes" épület mi lehet?
 

DeletedUser7560

Guest
gugli a barátod :)
amúgy pedig:
Vikipédia

Tyrion ismertetőjében még Vaszilij Balzsenyij székesegyház néven volt megtalálható
 

DeletedUser9

Guest
Igen, ismerős a gugli, köszönöm. Csak szegény székesegyházat Vaszilij Balzsenyij székesegyház -nak hívták nálunk is, ezért merészeltem kérdezni, elnézést érte.......
 

DeletedUser1300

Guest
Nagy Szent Vazul (Basiliusz)

püspök és egyházdoktor. Szülei voltak Szent Baziliusz és Szent Emmelia. Testvérei is szentek voltak: Nisszai Szent Gergely, Szent Makrina, és Szebasztei Szent Péter. Nazianzi Szent Gergely barátja, majd rendtársa volt. A bazilita rend megalapítója volt, később Cezarea püspöke. †379.
no róla nevezték el ezt a nevezetes épületet,a Balzsenyij a Basilius orosz megfelelője :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser11

Guest
gugli a barátod :)
amúgy pedig:
Vikipédia

Tyrion ismertetőjében még Vaszilij Balzsenyij székesegyház néven volt megtalálható

Az Ismertetőmben nagy piros betűkkel kiírtam, hogy azok az én általam generált fordítáok voltak. De a wikipédia második sorában az én általam szerepeltetett név szerepel. Minden félreértés elkerülése végett az ismertetőmet letöröltem, kérlek használjátok DaN-ét, az a pontos.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
Én arra lennék kíváncsi, hogy a Bábel torony alaprajzát szereztem meg. Az instrukció szerint az 1 szint eléréséhez 40 Forge pont szükséges. Hogyan tudom összegyüjetni? Raktározni lehet? Mi a megoldás?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser20400

Guest
Sziasztok!
Én arra lennék kíváncsi, hogy a Bábel torony alaprajzát szereztem meg. Az instrukció szerint az 1 szint eléréséhez 40 Forge pont szükséges. Hogyan tudom összegyüjetni? Raktározni lehet? Mi a megoldás?

Szia csonakos.

Nem kell osszegyujtened hanem pont ugy mukodik mint ahogy fejleszted ki az uj tehnologiakat, bele kell pakolni 40 forge pontot.
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm a válaszodat.
Akkor lenne további kérdésem. Maradjunk a Babilonnál. A hely megvan. 4x4. Az összes alapanyag is "zöldül". Még sem tudom megépíteni. Ilyenkor mi van?
 

DeletedUser7560

Guest
megvan mind a 9 terv?
amíg nem "töltötted" ki a 3x3 -as képet tervekkel akkor hiába van meg a kívánt mennyiségű alapanyag nem tudod megépíteni mert nincsenek meg a terveid

- - - Updated - - -

minden nevezetes épülethez 9terv van, ha megvan mind a 9 akkot tudsz nekiállni az építkezésnek
 

DeletedUser18071

Guest
sziasztok
kérdés: mindenkinek ilyen nehezen adja be a térkép részleteket?
csak az első induló napon adott 1 db-ot, + a hóemberes küldiből jött, és sehol új részlet. pedig naponta végiglátogatom a teljes klánom, + a szomszédok közül is. mégis sehol semmi. ez másnál is így van???
WRoi
 

DeletedUser20400

Guest
csonakos ahogy Manwe írta kell a 9 tervrajz amit takarítással / motiválással és fosztogatással szerezhetsz. A 9 tervrajz nélkül nem tudod felépíteni.
 

DeletedUser20919

Guest
Pontosan ugy jonnek a tervrajzok, ahogy az varhato volt egy cegtol ami a jatekokbol tartja fenn magat: 1. nap: Beetetés 2. nap után pedig a leheto legkevesebb tervrajz, hogy a gyemantvasarlok vegyek meg a kello reszeket es majd ha ezek elfogynak jut nekunk is. Ez igy teljesen rendben is van, csak birjuk kivarni :)
 

DeletedUser

Guest
Pontosan ugy jonnek a tervrajzok, ahogy az varhato volt egy cegtol ami a jatekokbol tartja fenn magat: 1. nap: Beetetés 2. nap után pedig a leheto legkevesebb tervrajz, hogy a gyemantvasarlok vegyek meg a kello reszeket es majd ha ezek elfogynak jut nekunk is. Ez igy teljesen rendben is van, csak birjuk kivarni :)

Eddigi tapasztalataim alapján ~1-3% körülire lehet a tervrészlet talállási esélye beállítva. Nekem a napi 1 terv beszokott esni, napi 100+ eseményre (motíválás/takrítás/fosztás). De a fenti (becsült) alacsony találati valószínűség mellett, és figyelembe véve hogy a már meglévő részlet találása sincs korlátozva így azt kell mondjam, hogy gyémánt nélkül csak keveseknek és rettenetesen nagy mázlival fog összejönni a 9 részlet. 50 körüli térképrészletet kellene találnod 1-1 épület térképéből, hogy minden darabból legyen legalább 1.

Ha ehhez még aztis hozzá veszed, hogy 2 épület van koronként... Akkor akár ~10.000 esemény (motíválás/takarítás/fosztás) is kellhet mire valakinek összejönnek a részletek egyetlen épülethez, gyémánt nélkül. És szerintem ez így is fog maradni késöbb is.
 

DeletedUser11

Guest
En mindig is Premium jatekos voltam, es ha indul uj jatek, nem fogom sajnalni az 1800 gyemantot ezert. Aki nem premiumozik, annak is van eselye felepiteni oket, hisz hamarosan csinalhattok egyet s mast a tervrajzokkal, nem kell aggodni.
 

DeletedUser11

Guest
[video=youtube;0O_ylMs7SRQ]http://www.youtube.com/watch?v=0O_ylMs7SRQ&feature=player_embedded#![/video]

Forrás: InnoGames
 

DeletedUser

Guest
Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a kolosszeum tervrajzából egy részlet van meg, de az 2 példányban :-( Ilyen az én szerencsém. A felesleges részletekkel lehet valamit kezdeni? Elcserélni vagy ilyesmi...
 

DeletedUser20400

Guest
Szia Aker,

Nem meg sajnos nem lehet semmit kezdeni. De a béta szerveren mar felraktak az új verziót a 0.23-ast, csak meg nem kaptam meg mik is a frissítések. De reméljük hogy valamit csinálnak ez ügyben. Csak egy kicsi türelem kell. Amit megkapom a 0.23-as verzio milyen frissítéseket hoz felteszem.

Üdv.
Imike
 

DeletedUser

Guest
Köszönöm. Drukkolok, hogy piacon lehessen kereskedni a tervrajzokkal
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent