Kibeszélő Haloweeni esemény

Nemtudom mások hogy vannak vele, de nekem mindmáig egy darab majmot sem adott a babák közül, és már csak 2 nap van hátra, így mégis hogyan lehet megcsinálni 5x az adott játékhoz tartozó küldetést? 3 szerveren vagyok, és egyik szerveren sem kaptam még majmot, bezzeg a sirölelke, , csiklandozó, meg mégegy már valahol a 8-t adta be...
 
Úgy látszik Annabellát eldugták, mert egyszer sikerült rálelnem:
1637148522134.png

Mint ahogy a matricákat is, pedig végig csináltam az összes feladatot:
1637148584600.png

Kíváncsian várom egy szakértő véleményét, hogy vajon mitől függ, hogy valaki az összeset megtalálja-e vagy sem?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
A játék stílustól... pl: a matricákat úgy lehetett, hogy minden nap haladtál a matricáig.
A macis-majmos meg szerencse kérdése volt (valamint gyémánt)
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Kattints a naptárban egy olyan helyre, ahol nem lett meg a matrica!
Feljön egy ilyen ablak:
1637215215655.png
Kattints a Használ gombra!
 
Nemtudom mások hogy vannak vele, de nekem mindmáig egy darab majmot sem adott a babák közül, és már csak 2 nap van hátra, így mégis hogyan lehet megcsinálni 5x az adott játékhoz tartozó küldetést? 3 szerveren vagyok, és egyik szerveren sem kaptam még majmot, bezzeg a sirölelke, , csiklandozó, meg mégegy már valahol a 8-t adta be...
Szintén. Végigjátszottam, minden köd alá benéztem, de a majom sehol...és volt olyan, hogy 2 nagy csomagot is elköltöttem, mire az aznapi matrica is meglett...így csak gyémivel jött össze...:-(
 

III. Dementia

Aktív tag
Szintén. Végigjátszottam, minden köd alá benéztem, de a majom sehol...és volt olyan, hogy 2 nagy csomagot is elköltöttem, mire az aznapi matrica is meglett...így csak gyémivel jött össze...:-(
Gyémi nélkül meg lett a tíz szett és kétszer pörgettem le a küldiket.

Nem lett volna szabad benézni minden köd alá, hanem a lehető legtöbb ködről kellett volna infó.
 
Szintén. Végigjátszottam, minden köd alá benéztem, de a majom sehol...és volt olyan, hogy 2 nagy csomagot is elköltöttem, mire az aznapi matrica is meglett...így csak gyémivel jött össze...:-(
Én spóroltam a gyertyákkal, s a villanykörtéket nem szedtem össze mindet amit csak amiatt kellett volna megvilágitani, mert nem látok fantáziát a bohócvárosban, adom el az ócskásnak. Viszont kezdetben nekem is nagyon nehezen jött a napi matrica, már az elején pótoltam jokerrel, ezért is csináltam a napi küldikből a jokerdarabosat, vége felé pedig ontotta a matricákat, volt olyan, hogy kiszedtem az aznapit, és utána még 2 jött 5 kockára egymástól. igy megmaradt 15 jokerdarabom. A naptár sikeresen meglett szerencsére, minden szerveren, plusz a választókészletből is 10 darab, annak ellenére, hogy sok villanykörtét hátrahagytam. A macis küldetés jutalma annyira nem izgatott, de mégis patthelyzet, ha 1 babát nem ad egyáltalán,, egy másikat meg 8x
 
Fent