Kibeszélő Haloweeni esemény

Engem bosszant. :)
Főleg, ha a csíkon van egy nagyobb adag pont és pakolásra vár, de emiatt el kell passzolni. Aztán rendszerint ezután kéri, hogy költs el x pontot.
Azt már nem is mondom, hogy vásároljak, amikor van raktáron több tízezer pontom... Eh!
Arról már ne is beszéljünk, hogyha van rengeteg aranya az embernek és szeretne sok(több 100-1000) forge pontot venni belőle, csak 1-esével lehet megtenni, ill. az meg hab a tortán, ha mondjuk nagy szükség van rá,hogy a piacon átváltson az ember sok terméket ( fogadóval 1:3-ra lecsökkentve), szintén csak 1-esével lehet átváltani a termékeket....:(
 

helen

Nagyon aktív tag
Na.
Ha minden feladatot kiveszünk ami nem tetszik, nem marad semmi feladat..

De azért jó lenne optimalizálni őket.. mondjuk az fp-vásárlást.. hogy tényleg ne kelljen előtte elkölteni a sávból az ott lévő fp.-t ahhoz hogy vásárolni tudjunk..
 

helen

Nagyon aktív tag
Túl hosszúak és túl unalmasak már az események valamivel illene feldobni már...
azóta unalmasak amióta valaki kitalálta hogy havonta eventnek kell lennie .. addig érdekesek voltak, feldobták a játékot, és mivel nem volt túl sok event, így a fejlesztők is kreatívabbak tudtak lenni.. - szerintem-
most meg minden 1 kaptafára van, hosszúak, és az ember azt érzi : "de miéért?? "
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
A zseblámpával miért csak oldalra lehet világítani?
Előre miért nem tud világítani?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Az ember lefarmol, feltolja 50-100%-kal a haderejét, és megy tovább.

igen, ezt megtették a fanatikusok az első nap, a maradék napok meg ismét malmozással telnek
persze, aki nem pár éve játszik a játékkal vagy most kezdte annak is végig kell csinálnia

DE ahogy az új kor maximum 1 hét, az új nevezetes alapozása pár óra, s ahogy az event is 1-2 napos maximum, valami kihívást kellene bele vinni, mert így 300-400millió pont felett semmi cél nem marad a játékban
legyen legalább valami minimális kihívás a nagyoknak is

ja és a bonuszoknak is egy szint után már csak vizuális haszna van, ténylegesen semmit nem ér...
 
igen, ezt megtették a fanatikusok az első nap, a maradék napok meg ismét malmozással telnek
persze, aki nem pár éve játszik a játékkal vagy most kezdte annak is végig kell csinálnia

DE ahogy az új kor maximum 1 hét, az új nevezetes alapozása pár óra, s ahogy az event is 1-2 napos maximum, valami kihívást kellene bele vinni, mert így 300-400millió pont felett semmi cél nem marad a játékban
legyen legalább valami minimális kihívás a nagyoknak is

ja és a bonuszoknak is egy szint után már csak vizuális haszna van, ténylegesen semmit nem ér...
Majd 100milla pontom van és unalmas az egész játék, semmi kihívás nincsen benne!
Még várok 1-2 évet ha nem hoznak valami újat abba hagyom
 

LazaSapa

Új tag
Kis rutinnal és gondolkodással is zsebben az event feladatok mindegyike. Béta, karácsonyi event: 2 napos várossal kezdtem és már csak helyben járás a végéig, épület maxos.
Ehhez képest ez a helóvín egy nyüves ********* (én csillagoztam ki magam). A teljesítése semmi, a jutalmazása SZINTÉN! Lim-lom, sza.ok zsákszámra, napi jutalom 3 db 7 nagy csomag eszköz ésszerű felhasználásával.
 
Szerintem már az is nagy előrelépés lenne, ha a kevésbé hasznos dolgokat adó event épületek lényegesen kisebb helyet foglalnának a jövőben, főleg, ha a legós fajtából valók. Igaz, ez felérne egy beismerő vallomással.
 
Fent