Halloween képnézegetős játék kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Vanek ur

Aktív tag
Egy hatalmas kérésem lenne (bár írtam az eredeti témában is, de reakciót nem kaptam rá):
A nyertesek neve mellett legyen már kiírva a megfejtés is! Mert az egy dolog, hogy nem tudjuk ellenőrizni, hogy ki volt először; de legalább lehessen már tudni, hogy mit nem vettünk észre. Illetve azt is meg lehetne adni, hogy az első jó hozzászólás mikori volt, hogy azt is lehessen tudni, mennyivel maradt le valaki.
Köszi!
 

DeletedUser23659

Guest
Egyetértek Vanek úrral... Pláne ott hiányolom a megoldást, ahol senki nem tudta eltalálni a jó megfejtést.
 

DeletedUser

Guest
A második képre is lett helyes megoldás ,csak sok volt a válasz és elkeveredett.Myra, ki is írta ma délelőtt
 

DeletedUser

Guest
A megfejtéseket a végén megmutatom.
A második képnél is született végül jó megoldás-erről írtam is a képnél.
 

Vanek ur

Aktív tag
Egyébként miért nem lehetett egyből kiadni a megfejtéseket?
Ha pedig már érdeklődöm: miért nem lehetett úgy megcsinálni a fórumbeállításokat, mint ahogy korábban meg lehetett (vagyis a téma lezárásával a hozzászólásokat 'felfeditek')?
Illetve még kritika: ha már ilyen képes feladatokat csináltok, akkor kicsit nagyobb felbontásban jobb lenne. Tudom, akkor nehezebben lehet elrejteni a megfelelő dolgokat; de amikor a hibákat kellett keresgélni a képekben (a korábbi fórumjátékokban), akkor is meg lehetett csinálni, hogy normális felbontásúak legyenek.
 

Vanek ur

Aktív tag
:confused:
Ennyi a reakció? :(
Volt két érdeklődő kérdésem, és egy kritikám - válasz-eredménye: 0. :(
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Guest
A játék menetét én terveztem és egyszerűen így döntöttem.
Az oldal jelenlegi beállításai mellett nem fedhetők fel a hozzászólások a lezárással.
A kritikát tudomásul vettem.Mindegyiket.
Újfent köszönöm a hozzászólást.
 

Vanek ur

Aktív tag
Szép válasz. "Mert csak." És még én vagyok a bunkó, mert meg mertem kérdezni. Éljen az ügyfélközpontúság!

Nem lehet megtenni? Én még most is egy csomó olyan játékot látok a http://forum.hu.forgeofempires.com/forumdisplay.php?5-Esem%C3%A9nyek-j%C3%A1t%C3%A9kok-egy%C3%A9b-h%C3%ADrek fórumszálon, ahol meg lett csinálva. De biztos már megint bennem van a hiba, mert rá merek kérdezni valamire, ami eddig 'automatikus' és 'működőképes' volt (és itt gondolok a képek felbontására is).

Egyébként eddig senkivel nem volt ilyen gondom. Ha kérdeztem valamit, akkor kaptam rá értelmes válaszokat. Most nem. Nem tudom, hogy most változott az ügyfélpolitika; vagy csak elmentek a 'régiek' és az új generáció ennyire más. De mindenesetre ez az új 'rendszer' nekem nagyon nem tetszik... :(
 

DeletedUser24355

Guest
Hali a halloween-es pályán mi az utolós feladat megfejtése?

Te félénk!
Nincs elég hely az össze elhunytnak mutasd a rettegés házát azonnal.Amint végzek azzal a félelmetes hellyel igérem lesz elegendő hely.
 

DeletedUser21972

Guest
Szia:)

Add el a temetőd ha van ,ha nincs adj el a korodból 3 dekorációt:)
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok! A halloween-es pályán mi az utolós feladat megfejtése?

Ha nincs a koromból dekoráció, vagy még nem jutottam el a kifejlesztésükig?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent