Halloween játék - nevezések

DeletedUser3

Guest
Ide tölthetitek fel a képeket a Halloween boszorkánykészítő versenyre!
 

DeletedUser

Guest
Az értékeléshez szükséges,hogy a boszorkányod a képen jobban látszódjon.Kérlek,ha lehet készíts másik képet,amelyen főleg a boszorkány látszik.
Továbbá a képen nem az a név szerepel,amilyen néven a postot küldted...
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21325

Guest
Az értékeléshez szükséges,hogy a boszorkányod a képen jobban látszódjon.Kérlek,ha lehet készíts másik képet,amelyen főleg a boszorkány látszik.
Továbbá a képen nem az a név szerepel,amilyen néven a postot küldted...

persze, mert ez a forúm nevem. enkivagyok a belépési id-m.
persze csinálok szebb képet. :)
 

DeletedUser

Guest
Kérlek,játékosnevet írj,hiszen az szerepel a játékkiírásban is.Köszönjük.:)
 

DeletedUser21325

Guest
Abban a roppant bosszantó helyzetbe találtam magam, hogy nem tudom fel tenni normálisan a képet, mert a fórumon regisztált nevem a mofaya. Az A-szerveren használt (belépési id) pedig enkivagyok. A városom neve mofaya. Ugye a 2ő nem egyezik, de van egy mofaya nevű játékos is a szerveren… értem én, hogy vissza élésre lehet akkor már gyanakodni, de mikkor enkivagyok névvel szeretnék regisztrálni a fórumon hiba üzenetet kapok: Hiba történt a fiók létre hozása során. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Segítenél a bajomon?
 

DeletedUser

Guest
Abban a roppant bosszantó helyzetbe találtam magam, hogy nem tudom fel tenni normálisan a képet, mert a fórumon regisztált nevem a mofaya. Az A-szerveren használt (belépési id) pedig enkivagyok. A városom neve mofaya. Ugye a 2ő nem egyezik, de van egy mofaya nevű játékos is a szerveren… értem én, hogy vissza élésre lehet akkor már gyanakodni, de mikkor enkivagyok névvel szeretnék regisztrálni a fórumon hiba üzenetet kapok: Hiba történt a fiók létre hozása során. Kérjük, vedd fel a kapcsolatot az ügyfélszolgálattal.

Segítenél a bajomon?

Kérlek,nyiss egy suppoerjegyet,válaszd a fórumproblémákat.
 

DeletedUser22924

Guest
DSC09012_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Elkészült végre az én boszim is!! Javítottam! Remélem így megfelelő hozzá minden, a leírás is! Üdv: Magic
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Guest
Figyelem!
A boszorkányok adatait papírlapra,kézzel felírva tegyétek mellé!Nem fogadunk el olyan képet,amelyre a szöveg szerkesztve van!​
 
Fent