Kibeszélő Halloween esemény

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser23776

Guest
Halloween-Hero-1-A.jpeg
 

DeletedUser23523

Guest
Jól látom, hogy a maxra kifejlesztett épület 11k boldogságot ad és semmi mást?
 

Vanek ur

Aktív tag
Jól látom, hogy a maxra kifejlesztett épület 11k boldogságot ad és semmi mást?
A temető új upgrade-es verziójára gondolsz (ahol 12400 az a 11ezer)? Mert a temetők eddig is ilyenek voltak (speciális kultúrépületek). :) Viszont takaríthatók, vagyis duplázható a hatásuk.
 

Tapsvihar

Új tag
Tudja esetleg valaki, hogy a Halloween esemény küldetések listája mikor és hol lesz megtalálható (lehetőleg magyarul)?

Előre is köszi!
 

DeletedUser25478

Guest
Sziasztok! Tudja valaki, hogy csak én csesztem el, vagy tényleg csak a temetőt a harmadik szintre lehet csak vinni??? Megcsináltam az egész küldetéssorozatot, de se híre se hamva a temetőfejlesztőknek... pedig így nem sokat ér nekem... ha fel tudtam volna vinni maximum szintre, akkor még... De ha egy évet kell várjak a következő lehetőségig, hogy kettesével a fejlesztőket megszerezzem, akkor kár volt az egész...
 
Sziasztok! Tudja valaki, hogy csak én csesztem el, vagy tényleg csak a temetőt a harmadik szintre lehet csak vinni??? Megcsináltam az egész küldetéssorozatot, de se híre se hamva a temetőfejlesztőknek... pedig így nem sokat ér nekem... ha fel tudtam volna vinni maximum szintre, akkor még... De ha egy évet kell várjak a következő lehetőségig, hogy kettesével a fejlesztőket megszerezzem, akkor kár volt az egész...

Ne aggodj az elmult evekben csak egyszer lehett fejleszteni. Most mar gyorsabb lett ;) Ez a jatek nem a gyorsasagrol szol...
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent