Kibeszélő Halloween 2019

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser27291

Guest
A napi különleges a „Temető választókészlet”. Ez kerül a raktáradba és mikor megnyitod, választhatsz, hogy temető kell vagy temető-fejlesztő.
Amikor megnyitom, azt írja, hogy nincs olyan épületem, amit fejleszteni lehet. Nincs választási lehetőség. :(
 

Kukac

Tag
Akkor már megnyitottad egyszer a választókészletet és a fejlesztőt választottad belőle.
Most figyelmetlenségből vagy játék-hibából, ezt nem tudom.
Írj a supportnak (jobb klikk a játék-felületen és ott találod).
 

DeletedUser27291

Guest
Elsőre is ezt írta ki, nem volt választási lehetőség. Köszi a segítséget. Irok
 
Tisztességtelennek és igazságtalannak tartom, hogy a játék úgy van megcsinálva, hogy leginkább a gyémántosoknak sikerüljön úgy végig megoldani a feladatokat, hogy az összes könyvet, illetve a 9. fejlesztőt is megkapja. Hogy lehet az, valakinek nem sikerül az összes könyvet megtalálni, amíg mások kétszer is rátalálnak? Egy kicsit sántít itt valami.
 

DeletedUser27291

Guest
Tisztességtelennek és igazságtalannak tartom, hogy a játék úgy van megcsinálva, hogy leginkább a gyémántosoknak sikerüljön úgy végig megoldani a feladatokat, hogy az összes könyvet, illetve a 9. fejlesztőt is megkapja. Hogy lehet az, valakinek nem sikerül az összes könyvet megtalálni, amíg mások kétszer is rátalálnak? Egy kicsit sántít itt valami.
Nekem van könyv, ami ötször, hatszor meg lett, de az arany az nincs meg és már nem is lesz. Pedig költöttem is rá. Fejlesztő is csak a 7. szintig lett.
 

Kukac

Tag
Semmi tisztességtelen nincs benne. Szerencsejáték. HA szerencséd van, találsz könyvet, HA nincs, akkor nem.

Két világban játszom, egyiken sem „költöttem rá”, csak amit kértek a küldik. Mindkettőn maxos lett a bolondokháza.
Az egyiken sikerült az összes könyvet megtalálni, másodjára is csak egy hiányzott. Eredménye: van egy plusz bolondház és fejlesztő hozzá -> mennek az ószereshez.
A másikon csak hatféle könyvet találtam, azokat viszont kilóra, így itt nem is lett meg a könyves feladat, de nem is hiányzik. Itt nem kap az ószeres semmit. Ennyi.
 

67.Mekkelek

Új tag
Semmi tisztességtelen nincs benne. Szerencsejáték. HA szerencséd van, találsz könyvet, HA nincs, akkor nem.

Két világban játszom, egyiken sem „költöttem rá”, csak amit kértek a küldik. Mindkettőn maxos lett a bolondokháza.
Az egyiken sikerült az összes könyvet megtalálni, másodjára is csak egy hiányzott. Eredménye: van egy plusz bolondház és fejlesztő hozzá -> mennek az ószereshez.
A másikon csak hatféle könyvet találtam, azokat viszont kilóra, így itt nem is lett meg a könyves feladat, de nem is hiányzik. Itt nem kap az ószeres semmit. Ennyi.

Teljesen egyetértek veled. 1 világban játszom, maxos lett az Elmegyógyintézetem plusz húzhatnék egy újat és maradt hozzá egy upgradem, jah kerseskedő de még azért gondolkozok rajta ki tudja jó lesz e még :) . Ami tény csak akkor tudta bárki így megcsinálni mint mi ha mindig a cukorkás pakkból a maxosat vette meg ergó, simán volt olyan hogy nem pókhálóztam kis pakkból még akkor sem ha napi ajánlat nagyon jó lett volna, mert a cél az volt hogy a végén legyen egy maxos Elmegyógyintézetem. Szóval következőre mindig a legnagyobb pakkot próbáljátok venni a fejlesztők direkt úgy csinálták meg a játékot hogy mindenkinek legyen esélye, akkor is ha nem rak bele pénzt. Inkább várjatok 1-2 napot de simán megéri sokszor várni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent