Kibeszélő Halloween 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser25020

Guest
Én is megtorpantam a 20. feladatnál kulturális épületet nem tudok építeni, mert iszonyú sok gyémánt kellene, temetőt pedig nem lehet.

Vagy temetőre van valami megoldás?
 

DeletedUser23560

Guest
A temetőre nincs, viszont van olyan a céhben, aki azt állítja, hogy bármilyen korú kulturálist elfogad, ő megalitkört tett le, pedig jóval magasabb korban van.
 

DeletedUser25023

Guest
A téma elején le van írva. Meg a közepén is. Meg józan paraszti ésszel ki lehet egyébként találni, hogy csak 1 fa van az egész játékban, ami a techfa; így marad az '1 technológia, amit ki kell fejleszteni'.

Nem rád mutogatok, nem. Kár megsértődni. :D
Viszont akkor ez jó hír nekem. : , józan paraszti ésszel..' : Akkor nem vagyok Paraszt. :D))
Ezt én sem tudom továbbra sem megfejteni. :D))
De most télleg. : Aki ezt a feladat sort is szerkesztette,
neki túl kézen fekvő, ami nekem sem.
Nem én panaszkodok elsőként, vazze. Csak van alapja.

Az építőbb lenne, ha megsúgnád, ilyenkor ültessek fát az aktuális korból??
Vagy kutassak ki egy fás techet?? De akkor melyik nevüt ?? Vagy melyik fa dísz legyen benne??
Vagy mi a jó dolgot akarnak tőlem??
Mert én Farmer vagyok, aki ugye a Paraszt és a Módos között áll, a legtöbb ismerősöm szerint is. :D))
Tehát nekem baromira nem annyira kézen fekvő mi a bánatost akarnak ezzel a 10/23. fázásukkal.

És nem egy fa van, mert olyan, hogy tech fa nincs. Legfeljebb a kutatás menüre gondolsz, gondolom.
Mert van fa, városi fa, .. is, mint dísz. :D))

A kritikáim meg szigorúan csak építő jellegűnek szánom. Ne már, hogy én magyarázkodjak. Köszi.
A tevőlegesen is érdemi válaszokat : Köszi szépen!!

Adri(kam)
A Montego Bay Alapítója.
:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser25023

Guest
Sziasztok. Abban segítsetek, hogy mit jelent Jack-nél, hogy "Mondj búcsút 3-nak az aktuális korból, vagy 4-nek a korábbi korból."
Megnéztem az angol linket is, ha jól fordítottam, azt mondja, hogy töröljek 3 épületet, vagy utat az aktuális korból, vagy 4-et az előzőből.
Megtettem, de nem működik. No ilyenkor mi van?

Nekem, ha jól emlékszem, 4 lakóházat kellett eladnom az előző korszakból, és építenem helyettük újat.
Mivel már rég nem ott tartok, nem emlékszem pontosan, viszont ilyesmit kért.
Ez is csak azért sikerült, mert amúgy is fejlesztettem volna. Koránt sem azért, mert annyira kézen fekvő lett volna.

Adri(kam)
A Montego Bay Alapítója.
 

DeletedUser25025

Guest
Sziasztok.Megakadtam a 21es feladatnál, amiben azt kéri h add el a temetőt! Tavaly volt temetőm, meg is volt építve de én azt már régen eladtam és most egy sincs. Viszont így nem tudok továbbmenni. Tud vki erre vmi megoldást, hogy esetleg tovább tudjak haladni?
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem rád mutogatok, nem. Kár megsértődni. :D
Viszont akkor ez jó hír nekem. : , józan paraszti ésszel..' : Akkor nem vagyok Paraszt. :D))
Ezt én sem tudom továbbra sem megfejteni. :D))
De most télleg. : Aki ezt a feladat sort is szerkesztette,
neki túl kézen fekvő, ami nekem sem.
Nem én panaszkodok elsőként, vazze. Csak van alapja.

Az építőbb lenne, ha megsúgnád, ilyenkor ültessek fát az aktuális korból??
Vagy kutassak ki egy fás techet?? De akkor melyik nevüt ?? Vagy melyik fa dísz legyen benne??
Vagy mi a jó dolgot akarnak tőlem??
Mert én Farmer vagyok, aki ugye a Paraszt és a Módos között áll, a legtöbb ismerősöm szerint is. :D))
Tehát nekem baromira nem annyira kézen fekvő mi a bánatost akarnak ezzel a 10/23. fázásukkal.

És nem egy fa van, mert olyan, hogy tech fa nincs. Legfeljebb a kutatás menüre gondolsz, gondolom.
Mert van fa, városi fa, .. is, mint dísz. :D))

A kritikáim meg szigorúan csak építő jellegűnek szánom. Ne már, hogy én magyarázkodjak. Köszi.
A tevőlegesen is érdemi válaszokat : Köszi szépen!!

Adri(kam)
A Montego Bay Alapítója.
:)

Ugyanúgy, ahogy van családfa (és most nem a férfi nemi szerv egy 'becézésére' gondolok :D), úgy van technológiai (vagy más néven fejlesztési) fa is - amit egyszerűen techfa-ként rövidítünk. Mert ez van a 'kutatási menü'-ben.

És a feladatra visszatérve: valami olyasmi a kiírás, hogy 'fektess a fába'. Na most kérdem én: milyen fába is lehet fektetni? Tehát nem a fát kell fektetni, hanem a fába fektetni! Lóóóóógika! ("Van halad? Nincs? Akkor buzi vagy!" - idézet egy ismert viccből.) Milyen fába lehet fektetni? Na, megvan már?
De ha ez sem menne, akkor csak meg kell nézni, hogy milyen feladatok szoktak lenni az ilyen eventeknél (területszerzési/felfedezési, valamilyen arany/alapanyag/nyersanyag szerzéséhez/gyártásához köthető, katona szerző/törlő, FP szerző/költő, épület építő/törlő, és technológiai kutatás kifejlesztési); és akár kizárásos módon is rá lehet jönni. Csak kicsit gondolkodni kell. Kell egy kis asszociációs készség, de nem kérnek a feladat megoldásához 150-es IQ-t.
 

DeletedUser25028

Guest
A 21. feladatnál azt kéri, romboljak a helycsináláshoz. Töröltem lakóépületet, de nem fogadja el. Másképp hogyan romboljak?
 

DeletedUser25028

Guest
Megvan, az aktuális kórból kell törölni, elég egy út is hozzá.
 

DeletedUser24995

Guest
Bírom, hogy mindig akkor kapcsolják le a nagy küldetéssorozatokat, mikor már csak egy küldetésre vagyok a végétől. :( Igaz, hogy 5-e van 3-a helyett, de ezt az 1 napot már kibírta volna. :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent