Húsvéti esemény 2014 - Kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser22884

Guest
A kívánság kút 24 óránként véletlenszerűen ad valamit, ez lehet árucikk, forge pont, arany, alapanyag... Neked kell begyűjteni. Ha rákattintasz amikor begyűjtöd, akkor egy kis buborékban megjelenik pár pillanatra, mit kaptál. (Mint ahogyan a többi épület termelésénél is megjelenik)
 

DeletedUser

Guest
Akkor csak az lehet, hogy amikor a többit begyüjtöttem, végighúzva az egeret, nem vettem észre hogy a kívánságkútból is begyűjtöttem.
Így utólag meg már nem tudom visszanézni mit kaptam, de legközelebb majd igyekszem jobban odafigyelni.
 

DeletedUser

Guest
Szia Talgorius!

A kivansagkutat ugyanugy kell begyujteni mint a termeloket vagy a hazakat, vagy a nevezeteseket es ki is irja, hogy mit adott ;)

Udv.:
Lady Drakhe
 

DeletedUser23168

Guest
Sziasztok,

Kissé vegyes érzelmekkel viseltetek a "Húsvéti esemény" kapcsán.
Legutóbb a nyári eseménynél szerettem volna megszerezni a zsiványtanyát, akkor a pörgetések során 4 pálmafát kaptam egymás után - "Hűűű, de jó". Mind kuka!
Most immáron a 7-ik 300-as ládát nyitottam - zsiványnak se híre, se hamva, még véletlenül sem!!!! 3 felújító készlet - "Hurrá!!", de speciel a kívánságkúttal sem tudok mit kezdeni...
Teljesen fölöslegesen van feltüntetve a %-os esély.

Kellemes Húsvétot
 

DeletedUser

Guest
Szia Warrych!

Harom vilagban jatszom.
Eddig barmilyen esemeny volt csak a 2.-ban sikerult 1x zsivanytanyat szerezzek.
DE ... ezzel a husveti esemennyel jelenleg van 2 db. 1. vilagban, 3. db a 2. vilagban es ismet 2 db a 3. vilagban.
Mind az arany ladabol van ( sok sok mindennel - pl. bajonok satra - egyetemben. )
Szerintem ilyen jol meg egyik event sem ajandekozott mint ez a mostani.

Neked, mint az eddigiek soran nekem, ... sajnos nem volt akkora szerencsed. Sajnalom :(

Ahogy olvasom a cehtarsaim ... ok sem igazan panaszkodnak, a legtobbjuk mindent meg tudott szerezni amit szeretett volna.

Udv.:
Lady
 

Ötzi

Aktív tag
Nem Warrich védelmében erősítem meg a hozzászólását, de ez az event valóban elmarad a tavalyitól..., valószínűleg sokunknak nincs szerencséje egyik világban sem...
"Teljesen fölöslegesen van feltüntetve a %-os esély."
Ez valóban vonatkozik a ládákra.
Az Obszervatórium viszont messze a legjobb nyeremény a többihez képest. (Hogy valami pozitívat is írjak!) :)
 

DeletedUser22884

Guest
Teljesen fölösleges akkor lenne, Ha nem lenne köze a kapható nyereményekhez...
Én is rossz nyereményeket kaptam a ládákból, így jártam. Tojásnak jobban örültem volna, vagy tervrajznak, de kaptam helyette királynőt, meg felújító csomagot...
Sőt, olyan emberről is tudok, aki egymás után háromszor elrejtési művelet csomagot kapott. Erre is kicsi az esély, de megtörténik.
Ez olyan, mint a kaparós sorsjegyeknél a feltüntetett nyerési esély. 1:3 eséllyel nyersz bármit. Pont belehúztál egy olyanba, amivel nem jártál túl jól.
De ez csak egy játék, legközelebb több szerencsétek lesz. :)
 

DeletedUser2022

Guest
Sziasztok!:) az szeretnem kerdezni,hogy ez a Husveti Event az ma ejjel azaz 23-ra virradolag fog eltunni vagy 24-re virradolag?:) csak mert van egy jo par tojasom es nem szeretnem hogy elvesszen,csak tudjam hogy mikor koltsem el!:) koszonom szepen elore is a valaszt!:D
 

DeletedUser22884

Guest
Szia!
Az összegyűjtött tojásokat április 27-ig tudod beváltani, tehát ha még kapsz tojást, akkor is lesz elég időd beváltani őket. :)
 

DeletedUser2022

Guest
Értem!De a küldetések azok 23ra virradolag tűnnek el?mert jelenleg annál a küldetésnél vagyok ahol 69 tojást kell elrejtenem egy másik játékos városában,És ha csak 24re virradólag tűnik el akkor meg van esélyem megcsinálni a küldit,és megkapni a 140tojást!:D koszonom a valaszt,segitseget!:)
 

DeletedUser16887

Guest
ez sokmindnekit érdekel, hogy holnapra, illetve holnaputánra tűnik el a tojásrakás illetve begyüjtés.
pontositva a kérdést: Mikot tűnik el a tojás rakási lehetőség?
valamint Mikor tűnik el a tojás begyűjtési lehetőség?
az elköltést már értjük hogy 27.éig azzal nem lesz gond.
de a rakás/begyüjtés határidejével sokmindneki nincs tisztában...
 

DeletedUser20764

Guest
Lenne egy kérdésem:
most véget ér a tojásküldés lehetősége holnap, viszont a tojásokat be lehet váltani még.
A ládákban lehet kapni tojásrejtési lehetőséget. Akkor ezután is azt lehet kapni (és jövőre felhasználni), vagy valami mást, vagy ládákat már nem is lehet vásárolni ezután?
 

DeletedUser22490

Guest
Engem is nagyon érdekelne, hogy szerdán lehet-e tojást kapni vagy nem, mivel kb 100 kellene még, hogy összejöjjön a teljes készlet !!!
Ha holnap már nem lehet akkor ment a kukába jó hatszáz tojás...

-Annak meg gratulálok akinek 7x-er se jött össze a zsiványrejtekhely! :) 11000 tojás beszerzésével meg is érdemelte!! :)))
 

DeletedUser1300

Guest
Ha tojás rejtési lehetőséget kap valaki , és nem tudja már elosztani, akkor forge pont csomagra lesz átkonvertálva.Sajnos nem lehet jövő húsvétig eltartani, megromlana :)
 

DeletedUser22128

Guest
Sziasztok...
Én tegnap este írtam D4N-nak de nem válaszolt...A levelembe megkértem hogy nem e lehetne egy kicsit hosszabb az event mert rövid volt? 1 nappal hosszab is jó lenne...De sajna nem válaszolt, gondolom nem-et jelent :(
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent