Húsvéti esemény 2014 - Kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Guest
Sziasztok!

Itt beszelgethettek a Husveti esemenyrol kedvetekre ... de persze a forum szabalyainak betartasa mellett.
Kellemes beszelgetest mindenkinek!

Udvozlettel:
Lady Drakhe
 

DeletedUser

Guest
Tud valaki bármit is az új egységről,a bajnokról ? Mennyiben tér el,és mennyiben hasonlít a zsiványra ?
 

DeletedUser22450

Guest
Sziasztok!

Tisztelettel kérem a Supportot, hogy a Húsvéti esemény feladatainál legyen oly jó, és tüntesse fel, hogy hány tojás a jutalom, ha kiosztjuk a feladatban szereplő tojámennyiséget. A Béta és a német szerveren is lehet látni, tudni, hogy miért, mennyiért is dolgozik az ember. :) Mármint hogy feladatonként hány tojásért. Köszönjük!
 

DeletedUser16887

Guest
Üdv!
Kérdésem az lenne, hogy a felújító csomag tartalékolható e a husvéti event után is a raktárban?
Ugy értelmeztem a dolgokat hogy a raktárból ujitható fel egy épület, tehát nem kötelező egyből a vásárlás után felujitani valamit.
Lényeg az lenne, hogy a közeljövőben amikor lesz új korszak... Akkor is fel tudnám használni még a felújító készletet?
Az illetékestől a választ előre köszi :)
 

DeletedUser20435

Guest
Sziasztok!
Azt szeretném tudni, hogy az obszervatórium csak céhtagoknál működik, vagy az is megkapja a velejáró bónuszt, aki nem céh tag? Köszi.
 

DeletedUser23637

Guest
Tud valaki bármit is az új egységről,a bajnokról ? Mennyiben tér el,és mennyiben hasonlít a zsiványra ?

Semmiben sem hasonlít. Ez egy erős lovas. Annyiból szuper, hogy ha elesik, akkor a megmaradt haderő még kap + 2 védelmet és támadást.
Már harcoltam vele.... úgy veszem észre nem igazán támadják, így mindig "sebesülés nélkül" végzem egy harccal. Én nagyon szerettem volna, örülök neki, hogy van :))
 

DeletedUser

Guest
Misslady, itt a valasz a kerdesedre ...

http://forum.hu.forgeofempires.com/showthread.php?1574-H%C3%BAsv%C3%A9ti-esem%C3%A9ny-2014&p=21651#post21651

... innen van az idezet a Husveti event leirasabol:


Az Obszervatórium a céhed támogatási összértékéhez ad hozzá és árucikkeket termel az aktuális korból, amelyek azonnal a céh raktárába kerülnek.

vizi007:

Igy van, nem kotelezo egybol felhasznalni. Vasarlas utan a raktaradba kerul es ott is marad amig fel nem hasznalod 1x.

Doryn:
Nekem sajnos meg nincs bajnokom, de mar sok jot hallottam rola. Bizok benne, nem varat magara sokat es magamenak tudhatom en is :)
 

DeletedUser16887

Guest
kár hogy a bajnoki sátorban csak 1 bajnok képezhető ki
másodikat is csak gyémántért
így elég érdekes katonai épület ez
jobban megéri 1db bajnokot vásárolni és azt berakni a városvédő seregbe
 

DeletedUser10514

Guest
kár hogy a bajnoki sátorban csak 1 bajnok képezhető ki
másodikat is csak gyémántért
így elég érdekes katonai épület ez
jobban megéri 1db bajnokot vásárolni és azt berakni a városvédő seregbe
Igen, engem is egy kicsit csalódásként ért. De ha belegondolsz, elég fura lenne, ha több bajnok is lenne egyszerre, ha érted mire gondolok :) De így sem nagy cucc az 50 gyémánt, az egy kívánságok kútja napi bevétele mindössze, ami nem nagy cucc. És két sátrat lehelyezve elfogadható költségen már ki is váltottad a gyors egységeidet, aminek a képző helyei progresszív kortól már igen sok helyet foglalnak.
 

DeletedUser22005

Guest
Sziasztok!
Valaki meg tudja mondani, hogy a Kolostorhoz is felhasználható a felújító készlet?
köszi
 

DeletedUser16887

Guest
Igen, engem is egy kicsit csalódásként ért. De ha belegondolsz, elég fura lenne, ha több bajnok is lenne egyszerre, ha érted mire gondolok :) De így sem nagy cucc az 50 gyémánt, az egy kívánságok kútja napi bevétele mindössze, ami nem nagy cucc. És két sátrat lehelyezve elfogadható költségen már ki is váltottad a gyors egységeidet, aminek a képző helyei progresszív kortól már igen sok helyet foglalnak.

köszi a hozzászólást, ez igy nem is rossz stratégia ahogy leirtad, de mindenképpen kell hozzá a felújító csomag is... ha egyáltalán használható lesz majd rá... így már elég drága lesz, de lehet hogy megéri
egyelőre nem vettem semit sem, várok még, hátha a végéig öszejön 2sátor 2 felujitocsomagal :D
ha nem akor 2 felujitó csomag, 2 fügetlen bajnok, meg őrlángok :D
 

DeletedUser340

Guest
Nekem az a gondom ezekkel az új épületekkel, hogy ha nem abban a korban aktív a céh amiben éppen vagyok akkor egy csomó felesleges, haszna vehetetlen dolgot termel minden és még csak cserélgetni sem lehet a KINCSTÁR-ból. Ugyanez az új nevezetes is.

A Bajnok lehetett volna kor független mint a zsivány, ha már csak 1-t lehet gyártani, az Obszervatóriumban egy termelési kor beállítási lehetőség jó lett volna, ha már a termékeik egyenesen a kincstárba mennek. Így mit kezdjünk a sok modern termékkel, ha az alacsonyabb korokban vagyunk érdekeltek.
Én a felújító helyett, ha drágábban is, a zsiványt tettem volna be.

Nekem nagy csalódás ez az egész lehetőség, mert alig találok olyan dolgot amit érdemes megvenni és az is csak a ládákból szerezhető be, ha szerencsém van!
 

DeletedUser16887

Guest
április 23.án még lehet elrejetni tojást ugye
beváltani is már csak aznap lehet? vagy van még egykét nap haladék rá?
 

DeletedUser16887

Guest
+ kérdésem még
a felújító csomagot a bajnoki sátorra is tudom használni?
pl. megveszem vaskorszakban, átlépek korai középkorba, használhatom rá a felújító csomagot?
 

DeletedUser22818

Guest
Igen, a felújító csomagot a Bajnokok sátrára is fel tudod használni.
A tojások beváltására pedig április 27.-ig van lehetőség.
 

DeletedUser521

Guest
Sziasztok

Volna egy olyan kérdésem, h tojást miért nem tudok rakni ahhoz, akivel közös internetről jártszom? Azt még megértem h nevezetesébe nem tudok fp-ot rakni. de itt még csak csalni sem tudnék, h időkorlátos!! Azért ezt egy kicsit túlzásnak érzem... Ezzel az erővel ne lehessen takarítani sem, hisz ugyanaz mint a tojásrakás...!!
Komolyan mondom, ez már vicc...
 

DeletedUser

Guest
Honnan tuhatom, hogy a kívánság kút mit adott?
Úgy nézem, automatikusan adja a dolgokat, nem pedig nekem kell begyűjteni, de mivel nem kísértem figyelemmel, hogy miből mennyim volt, így nem tudom mit kaptam. Kiírni sehol sem írja ki, hogy mit adot, vagy legalábbis én nem találom!
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent