"Gyors" fosztogatás gomb

Valszeg volt már felvetve, de még sincs megvalósítva ezért javasolnám, hogy a szomszéd város lefosztásánál, csak simán jelenjen meg a játékos avatarnál egy fosztogatás gomb miután sikeresen legyőztetett .
"Gyors" fosztogatás gomb hátrányai:
-a gyengébb városokat ellehetetlenítené( Ha valaki nem percre pontosan megy fel akkor akár az összes event épület bónuszát elvihetik.)
Előnyei:
-Voyager-t, Atlantiszi Múzeum-ot érdemes lenne felhúzni(Az Atlantiszi Múzeum egy baromi erős nevi lenne)
-Galata-Torony betöltené a funkcióját
-a fogadóban a városi Védőpajzs nagyobb szerephez jutna

Érdemes lenne sztem ezt a fosztogatás gombot átbeszélni, mert lehet Holnap kortól lefele gondot okozna azoknak akik rohannak és teljesen elvenné a kedvüket a játéktól. Viszont egy új stratégiai szempont nyílna meg, ( a város védelem megszervezése)
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Amit most leírtál az most is így van. Ezen a gyors gomb nem segítene, változtatna. Plusz kevesen is használnák, mert az azt jelentené, hogy random választ valamit a fosztogatásnál.
A többi meg most is így működik és a védőpajzs se jutna nagyobb szerephez.
 
Ha viszont most is úgy van ahogy leírtam, akkor betehetnének egy ilyen gombot, hogy ne kelljen belépni az illető városába mert rengeteg idő.

Azért gondoltam egyébként, hogy nagyobb szerephez jutna a védőpajzzsal mert szerintem sokan pont azért nem fosztogatják a szomszédot, mert rengeteg idő mire betölt a város sok esetben mikor betölt utána derül ki, hogy nincs mit fosztani ergo egy idő után neki sem állsz fosztani. Viszont ha úgy működni mint a motiválás akkor sokkal többen fosztanának.
Azért kiváncsi lennék, hogy minden nap ki ül a gép előtt cirka 1órát csak azért, hogy az összes legyőzött szomszéd városba belépegessen.(és még azt sem jelzi a rendszer ha nincs mit elvinni/ belépsz és ott kiderül)

Motiválásnál is van egy bizonyos %, hogy takarít vagy motivál lehetne ez a fosztogatásnál is vagy event épületet hozol vagy termelőt.
 

Paco a bölcs

Nagyon aktív tag
Akik annyira előrerohantak, mint amit említettél, azoknak nincs annyi ezüstje, hogy folyamatosan használják a védőpajzsot. Akiknek van rá ezüstje nem használják ezt az opciót, mert aktívak és feleslegessé vált.
Vannak akik használják a fosztogatást napi szinten, vannak akik nem. Ahogy a tak/motot se mindenki használja még az autogomb ellenére se.
Eventépületet pedig nem tudsz fosztani. Max nyerőzni, de az már más téma.
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Ha viszont most is úgy van ahogy leírtam, akkor betehetnének egy ilyen gombot, hogy ne kelljen belépni az illető városába mert rengeteg idő.

Azért gondoltam egyébként, hogy nagyobb szerephez jutna a védőpajzzsal mert szerintem sokan pont azért nem fosztogatják a szomszédot, mert rengeteg idő mire betölt a város sok esetben mikor betölt utána derül ki, hogy nincs mit fosztani ergo egy idő után neki sem állsz fosztani. Viszont ha úgy működni mint a motiválás akkor sokkal többen fosztanának.
Azért kiváncsi lennék, hogy minden nap ki ül a gép előtt cirka 1órát csak azért, hogy az összes legyőzött szomszéd városba belépegessen.(és még azt sem jelzi a rendszer ha nincs mit elvinni/ belépsz és ott kiderül)

Motiválásnál is van egy bizonyos %, hogy takarít vagy motivál lehetne ez a fosztogatásnál is vagy event épületet hozol vagy termelőt.
Én :D
 
Akik annyira előrerohantak, mint amit említettél, azoknak nincs annyi ezüstje, hogy folyamatosan használják a védőpajzsot. Akiknek van rá ezüstje nem használják ezt az opciót, mert aktívak és feleslegessé vált.
Vannak akik használják a fosztogatást napi szinten, vannak akik nem. Ahogy a tak/motot se mindenki használja még az autogomb ellenére se.
Eventépületet pedig nem tudsz fosztani. Max nyerőzni, de az már más téma.
Na de Paco! Ha a tak/mot -ra nem lenne autogomb akkor jóformán senki sem motiválni. Érted amit mondok? Egyszerűen ha lenne autofosztás többen fosztogatnának. Többen húznák fel az atlantiszit, voyagert. Több értelme lenne a galata-toronynak! Mert többen fosztogatnának..

Amit említesz a védőpajzzsal kapcsolatban azt én is így gondolom. De ugye sztem az auto-fosztás gombtól sokkal többen fosztogatnának. 1-2fosztás is néhány játékost idegesít, nem hogy mondjuk 10-11 fosztás ha nem jössz fel 1napot. Sztem olyanok is aktíválnák a fogadóban akik eddig nem tették.

De végülis, ha szerinted ugyan ott tartanánk ezzel a könnyítésel mint most és lényegébe semmi sem változna, akkor kövi frissítéssel bátran jöhetne az auto fosztás button!
 
Utoljára szerkesztve:

Próféta

Nagyon aktív tag
Én nem szeretnék automata "fosztás" (hadi sarc begyűjtő) gombot, mert szeretném én magam kiválasztani a győzelmemért járó, nem önszántú adományok fajtáját!
Viszont az a gomb, mely ennek a fajta cselekménynek a jelzésére szolgál, arra valóban csak akkor lehessen kattintani, ha van miért! Mert az tényleg idegesítő, hogy az éppen aktuális telepere belépve azzal kelljen szembesülnöm, hogy feleslegesen tettem meg egy ekkora utat! Ez jó ötlet, ezt támogatom!
 
Én nem szeretnék automata "fosztás" (hadi sarc begyűjtő) gombot, mert szeretném én magam kiválasztani a győzelmemért járó, nem önszántú adományok fajtáját!
Akkor te belépsz mind a 70en városba és lefosztod amit akarsz! Mint a tak/mot nál. Motiválhatsz manuálisan is..

Egyébként ti játszotok is ezzel a játékkal vagy csak fórumozgattok??
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Viszont az a gomb, mely ennek a fajta cselekménynek a jelzésére szolgál, arra valóban csak akkor lehessen kattintani, ha van miért! Mert az tényleg idegesítő, hogy az éppen aktuális telepere belépve azzal kelljen szembesülnöm, hogy feleslegesen tettem meg egy ekkora utat! Ez jó ötlet, ezt támogatom!
A takarítás/motiválás gombra is lehet kattintani (ha letelt a 24 óra) hiába nincs mit takarítani vagy motiválni. És ezzel a lehetőség is elveszik 24 órára.
Ha a fosztásra is csinálnának ilyen gombot, nem hiszem, hogy az máshogy működne.
 

Keaira

Aktív tag
Én támogatok minden olyan kezdeményezést amivel csökkenteni lehet a kattintások számát. Lehetne ilyen gomb is, aki használni akarja használja, aki meg nem az nem.
 
Én támogatok minden olyan kezdeményezést amivel csökkenteni lehet a kattintások számát. Lehetne ilyen gomb is, aki használni akarja használja, aki meg nem az nem.
Ezzel az ötlettel alapból a kattintás szám feleződne plusz a felesleges töltési idő megszűnne. Mert tényleg rengeteg idő mire az összes szomszéd kis városkájaba belépegetsz, hogy aztán kiderüljön, nincs is mit lefosztani, aztán a kövi városba el tudsz vinni egy Kovács műhely termelést(30s a töltés).. ezért nem használják sokan a fosztogatást! Viszont ha lenne auto gomb többen fosztanának. Értelmet kapnának a fosztogató bónuszos nevik..
 

melak2142

Új tag
Én mindig is motiváltam, a barátokat, és a céh társakat, ezen semmi sem változtat. Aki nem igy csinálja annak, csak az inaktivabb játékosok maradnak meg, barátnak. Én legalább is mindenkit kidobok aki nem aktiv, vagy motivál.
A Fosztogatás, meg olyan dolog, hogy elitélendő a játékban.
Miért?
Ugyis csak a kisebb játékosokat tudod fosztogatni, mert a nagyoknak nincs semmijük, ami fosztható lenne, tehát lassacskán az egész fosztogatás dolog értelmét veszti, az összes hozzá tartozó opcióval, és épülettel együtt.
És azért elitélendő a fosztogatás, mert azzal tönkreteszed az egyszerűbb játékosok játékélményét, miközben te konkrétan semmi nem fogsz kapi, ami neked ne lenne meg.
E szerveren vas koros városban nekem semmiből nincsen hiányom. Tudni kell játszani és kész. De aki nem tud azt nem kell agyonalázni, és elvenni minden kedvét a játéktól, mert annak semmi értelme, senki részéről sem.
Az a 10 árú, vagy az az 1000 arany/alapanyag nem fog senkit sem gazdagitani.

Ha az Atlantis múzeum ezt megduplázza akkor már hatalmas nyereményed lesz belőle, ami akár 2000 alapanyag is lehet. :D
Egy aratásnál begyűjtök vagy 10 milliót belőle az A szerveri városomban. De az E szerveri vaskorosban is van vagy 1 millió naponta az aratásból.
A Voyager, meg árúcikket ad ugye a fosztogatások alkalmával.
Amilyen körülményes, és sokáig tart a fosztogatás(nekem lassú a netem) a csatatéren simán összeszedem ennyi idő alatt a 10 szeresét minimum.
Ja és ezeket a neviket fel is kell húzni.

Tehát én nem látom értelmét a fosztogatásnak.
Talán az ellenséges céh játékosainak a fosztogatása, lehetne jó dolog, de az meg megint túlságosan erő függő, és az erősebb játékosoks szétszednék a kicsiket.
Ezért hagyta abba velem együtt rengeteg ember a Grepolist is. Ott mindent vittek amit értek, ha legyőztek.
Azért az sem lenne túl jó!
 
Valóban ez a játék nem egymás lefosztására épül.(kivéve a neviknél) Ha meglenne könnyítve a fosztogatás attól még az Atlantiszi meg a Voyager ugyan olyan feleslegesek maradnának! Bár mivel nem oszt nem szoroz lehetne automata a fosztás is. De egyetértek! Az alacsonyabb korban lévő nem annyira aktív játékosok városait lehetne csak jóformán fosztani és így valszeg abbahagynák a játékot(annak meg meg semmi értelme)

Viszont ennek megírása közben, eszembe jutott egy másik ötlet bár az kicsit összetettebb, később felvetem
 
Fent