Frosty bónuszküldetés S.O.S.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser4756

Guest
Csak iszonyat nehéz.. Nekem ezekből egyik épület sincs felépítve, és nagyon sokba kerül mindegyik, január 6. ra necces... :(
 

DeletedUser

Guest
Csak iszonyat nehéz.. Nekem ezekből egyik épület sincs felépítve, és nagyon sokba kerül mindegyik, január 6. ra necces... :(


És ezekből a raktáradban sincs semennyi? Mert mi úgy csináltuk, hogy én pl a virágzóban feltettem 4 téglát 4 fáért, 4 kötelet 4 fáért, etc, és utána töröltem az ajánlataimat, így visszakaptam a téglát, kötelet, etc, és frosty úgy vette, mintha "szereztem" volna, így kész is a küldetés.
 

Vanek ur

Aktív tag
A bónuszküldetés (túl azon, hogy Frosty arcképében díszeleghetünk), ad + 2 ágyút a kései középkorból. Azért az nem rossz! :)

Javítás: az éppen adott korból kapsz két távolsági egységet. Te a kései középkorban jársz, azért kapsz ágyút; de más más korban van, így mást kap.
 

DeletedUser

Guest
Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem! Kaptam a teljesítésért 2 db ostromgépet. Majd harcoltam de a vége előtt fel kellett adnom viszont az ostrom gépek még meg voltak. BVeléptem a sereg irányításba és az egyik ostromgép eltünt a másik pedig sérült volt. Harc közben semmi bajuk nem volt! Tud ebben valaki okosat mondani?

köszi keshman
 

DeletedUser20919

Guest
Amikor feladtad ki volt a soron? 2 dolgot tudok elkepzelni: 1: BUG, ez esetben irj a supportnak. 2: Mikor feladtad az ellenfel volt soron es az egysegei megoltek az agyuidat. Mikor feladod a harcot a gep meg tud lépni ha o a soros es meg is teszi ezt, hiaba adod fel elotte
 

DeletedUser21031

Guest
Igen ahogy én tapasztaltam feladni csak akkor tudod ha te vagy a soron, ha az ellen akkor az még meglépi amit kell.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent