Frosty bónuszküldetés S.O.S.

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser21483

Guest
Szevasztok!

Tud valaki valamit a "frosty" bónusz küldetéséről?
 

DeletedUser1710

Guest
Szevasztok!

Tud valaki valamit a "frosty" bónusz küldetéséről?

Nekem is ez lenne a kérdésem, ugyanis a 25., azaz a bónusz karácsonyi küldetésből semmit sem látok, pontosabban nem "ugrott fel" új küldetés ma, mint eddig minden nap decemberben. Pedig nagyon várnám!

Köszi, akinek van valamilyen infója ezzel kapcsolatban!
És persze Boldog Karácsonyt :)
 

DeletedUser20651

Guest
Először is mindenkinek békés karácsonyi ünnepeket kívánok!
Az lenne a kérdésem, hogy miért nem jelent ma meg a következő küldetés, ami a bónuszküldetés lenne?
Előre is köszönöm a segítséget!
Korall
 

DeletedUser20919

Guest
Szia
Nem tudjuk mikor jön a bónuszküldetés, csak annyit, hogy január 6 előtt.
 

DeletedUser

Guest
Boldog Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánok mindenkinek!

A problémám az előttem szólóéval eggyező, sajnos nem jelent még?! meg a bónusz küldetés!


Üdvözlettel Gabi83
 

DeletedUser21500

Guest
Téli küldetés S.O.S

Üdv. Az lenne a problémám hogy egy küldetést megszakítottam mert nagyon úgy tűnt hogy jelentős mennyiségű időt vett volna igénybe, viszont most csak az az 1 küldetés kéne hogy megszerezhessem a cukrászdát. Tudja valaki hogy hogyan lehetne azt az egyet visszakapni és megcsinálni ? Vagy egyáltalán lesz majd lehetőség ilyesmire ?
Üdv.:Toxyc95
 

DeletedUser

Guest
hi, ha 1et megszakítottál akkor azt buktad, nem tudod visszahozni. :)
 

DeletedUser

Guest
Ha már SOS, akkor valaki nem nem tudja mi a 25. küldetés?
Vagy hogy mikor lesz?
 

DeletedUser20424

Guest
Üdv. Az lenne a problémám hogy egy küldetést megszakítottam mert nagyon úgy tűnt hogy jelentős mennyiségű időt vett volna igénybe, viszont most csak az az 1 küldetés kéne hogy megszerezhessem a cukrászdát. Tudja valaki hogy hogyan lehetne azt az egyet visszakapni és megcsinálni ? Vagy egyáltalán lesz majd lehetőség ilyesmire ?
Üdv.:Toxyc95

Üdv!

Szerencsédre van egy bónuszküldetés Frosty arcképéért is legfeljebb azt nem fogod megkapni,d e legalább az alapanyagot termelő cukrászdát igen.

Üdv:
kazoda1
 

DeletedUser

Guest
Szisztok!

Véletlenül elutasítottam Frosty egy küldetését, így természetesen megszakadt a küldi. Én szívesen folytatnám, de nem lehet. (1 küldi hiányzik a cukrászdához) Egy figyelmetlen kattintás miatt nem tudom folytatni :S Vajon lehetőség van a bénázásom korrigálására?
Ötleteket szívesen fogadok!
Előre is köszönöm!

Hisztike
 

DeletedUser20919

Guest
Szia! Ha jól tudom a bónuszküldit is beszámolja majd, szóval a cukrászdát megkaphatod, de a frosty portrét már nem
 

DeletedUser7560

Guest
nos a bónuszküldi miatt én írtam a supp -nak és a következő választ kaptam:
"Szia Manwe,

A kérdésedre itt találod a választ: Klikk

A hóember alatti apró betűs szöveget is olvasd el!

Kellemes ünnepeket!

Üdvözlettel:
....
"

véleményem szerint ez elég pontos válasz volt ;)
 

DeletedUser21352

Guest
Ha jól tudom a bónusz küldetésnél a korodnak megfelelő termékekből (mindből) kell legalább 2 db-ot előállítani. Jutalom: Frosty portré és 2 db a korodnak megfelelő távolsági egységből!
 

DeletedUser3432

Guest
Nagyot csalódtam,azt hittem valami komolyabb dolgot kapunk a végén. Mellesleg a jelmezt sem kaptam meg:S
 

DeletedUser7560

Guest
ha lezártad a küldit de nem adta oda a profilképet sztem írj a supp -nak

kaptunk 3 profilképet, 1 épületet, és viszonylag tűrhető jutalmak voltak, ez azért nem volt olyan rossz
nekem valamivel jobban tetszett mint a halloween -i küldisorozat, bár ott vicces volt hogy rejtvényeket kellett megfejteni :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Ha jól tudom a bónusz küldetésnél a korodnak megfelelő termékekből (mindből) kell legalább 2 db-ot előállítani. Jutalom: Frosty portré és 2 db a korodnak megfelelő távolsági egységből!

Javítás: minden -az éppen aktuális kornak megfelelő- termékből 4-4 darabot kell előállítani (összesen 20 darabot kért tőlem - az egyik szerveren vaskornál is, meg a másikon a gyarmatosításnál is).
 

DeletedUser4756

Guest
Nekem kér 4 magnéziumport, viszont nincs is olyan épület ami ezt állítaná elő..
:((
És ahogy látom nincs is ilyen anyag feltüntetve se a raktárban, se a piacon.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nekem kér 4 magnéziumport, viszont nincs is olyan épület ami ezt állítaná elő..
:((
És ahogy látom nincs is ilyen anyag feltüntetve se a raktárban, se a piacon.

Megfelelően kell behelyettesíteni. :)
Nálam is például ruhát írtak, de rájöttem, hogy az a posztóra vonatkozik. Ugyanígy meg lehet találni, hogy mire gondolnak nálad is (a többi négy nyersanyag úgyis meghatározza, hogy melyik az az ötödik, ami kimaradt abból a korból).
 

Ötzi

Aktív tag
A bónuszküldetés (túl azon, hogy Frosty arcképében díszeleghetünk), ad + 2 ágyút a kései középkorból. Azért az nem rossz! :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent