Nem játékhiba Forge pontok - kalóztanya

Dejaka

Új tag
Kalóztanya 24 órás termelése után csupán néhány forge pontot kaptam a szokott mennyiség helyett. :( 9. szintű + a csatolások után is jár. 50 felül szokott hozni. Fotót mellékeltem.

Telefonos használat közben egyszer talasztaltam.

Nem néztem meg a fórumban, hogy van e ilyen hiba.
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20220105-143221_Forge of Empires.jpg
    Screenshot_20220105-143221_Forge of Empires.jpg
    171,7 KB · Megtekintések: 24

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
Ez nem hiba, a következő aratásnál fogsz ennyi FP-t kapni (alap 8, és véletlen 40), mivel most azt "sorsolta" ki a véletlenszerű nyeremények közül.
 

Dejaka

Új tag
Köszönöm szépen a válaszukat.
Megnéztem a számítógépen is, és ott sokkal kevesebb forge pontot látok (8 db-ot), de a telefonon ugyanúgy 48 forge pontot ír ki.
A forge ponton kívül a telefonon és a számítógépen több érték is különbözik. Emlékeim szerint én mindig sok pontot kaptam eddig, nem 8 db-ot.
 

Csatolmányok

  • Kalóz tanya_számítógépen nézve.JPG
    Kalóz tanya_számítógépen nézve.JPG
    87,3 KB · Megtekintések: 11

Rumcájsz

Szerkesztő
Csapattag
Szerkesztő
A böngészős változat szemben a mobilos változattal nem írja ki, hogy a véletlen nyeremények közül mi lesz a következő.

A +40FP-nek 40% az esélye. Ha azt "megdobod", 48FP-t szedhetsz ki belőle aratásnál. Ha nem dobod meg, 8FP-t.
 

Dejaka

Új tag
Tegyük fel a 8 fp ok... de van hozzá csatolva 2 db halászmoló, ami fejenként + 4 pontot ad... akkor is 16 pont kellett volna kapnom. Az első képen 12 fp van, de nem 0 fp-m volt éppen, amikor arattam a tanyát (nem tudom mennyi volt 2-3-4 talán). Várok pár napot és megnézem újra.

Úgyhogy sehogysem jó az a 12 fp.

Köszönöm a segítséget! :)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Az a két halászmóló adja a 8 FP-t. Ha nincs semmi csatolva hozzá, a kalóztanya nem ad pontot.
Információért olvasgasd a játék Wikijét
 
A böngészős változat szemben a mobilos változattal nem írja ki, hogy a véletlen nyeremények közül mi lesz a következő.
Az új frissítés (ami ma töltődött a telefonra), már nem jelzi előre a mobilos verzióban sem, hogy mi lesz az aznapi termelése a kalóztanyának, nemtudom miért fájt ez a fejlesztőknek, hogy lehetett előre tervezni, hogy esz-e aznap belőle pont vagy sem..
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Azért „fájt”, mert nem volt betervezve és csak egy hiba miatt jelenítette meg. Amúgy sehol nem jelzi azt, hogy mit fogtok kapni, amennyiben szerencse kérdése a végeredmény. Akkor mi a meglepetés az egészben, ha előre tudod?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Eddig mindig fp-t adott, mivel ha áthelyezte az ember akkor lehetett "csalni" vele... gondolom ezért is sikerült vagy fél év alatt kiszedni :)
 

Chriss8

Új tag
Kalóztanya
Kérdés: mi a teendő ha egyiket sem kapom meg? Sem a forge pontot sem az árút sem a medált sem az alapanyagot...(képet max holnap délelőtt begyüjtéskor tudok csatolni)
 
Fent