Forge of Empires 8. születésnapi játék a fórumon kibeszélő

Formacicus

Új tag
Hibás az válaszadó gomb!!!
Miután megnyomtam, feldobott egy ablakot amit nem mertem elküldeni.
Már sokan elküldték, csinál egy nyilvános bejegyzést, amit mindenki láthat, a beküldő nevével együtt.
Ezzel nyilvánossá vált az első feladat megoldása!

A második feladat válaszai is nyilvánossá válnak, már ha egyáltalán engedi beküldeni. Én már 2x próbáltam, de ki lett húzva az üzenetem. Mi ilyenkor a teendő?
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
A második feladat válaszai is nyilvánossá válnak, már ha egyáltalán engedi beküldeni. Én már 2x próbáltam, de ki lett húzva az üzenetem. Mi ilyenkor a teendő?
Nem válnak nyilvánossá, csak a sajátodat látod. Jóváhagyásra vár jelen pillanatban.
 

TrueVIKI

Új tag
Hibás az válaszadó gomb!!!
Miután megnyomtam, feldobott egy ablakot amit nem mertem elküldeni.
Már sokan elküldték, csinál egy nyilvános bejegyzést, amit mindenki láthat, a beküldő nevével együtt.
Ezzel nyilvánossá vált az első feladat megoldása!

Én is így jártam, így nem akarok részt venni, mert semmi értelme az egésznek.A második feladatot is szerettem volna csinálni, de ezt a fejetlenséget.
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Én is így jártam, így nem akarok részt venni, mert semmi értelme az egésznek.A második feladatot is szerettem volna csinálni, de ezt a fejetlenséget.
Nem tudom miről beszéltek, az első feladat volt ilyen, a második esetében nem volt ilyen probléma. Mivel jóváhagyásra vár amikor beküldöd, ezért nem látja más. A 2. feladat megoldásai a második feladathoz, a 3. megoldásai a harmadik feladathoz mennek. Ha rossz lenne a link (gomb) és máshova rakná akkor se lenne gond, mert összeszedjük és áthelyezzük őket.
 
Fent