Forge of Empires 8. születésnapi játék a fórumon kibeszélő

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Itt lehet kérdezni.

Az ismertetőt itt találjátok.
 
Utoljára szerkesztve:

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
A játék ma délután 3 óra körül fog aktiválódni.
 

berivik

Új tag
Hibás az válaszadó gomb!!!
Miután megnyomtam, feldobott egy ablakot amit nem mertem elküldeni.
Már sokan elküldték, csinál egy nyilvános bejegyzést, amit mindenki láthat, a beküldő nevével együtt.
Ezzel nyilvánossá vált az első feladat megoldása!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Hibás az válaszadó gomb!!!
Miután megnyomtam, feldobott egy ablakot amit nem mertem elküldeni.
Már sokan elküldték, csinál egy nyilvános bejegyzést, amit mindenki láthat, a beküldő nevével együtt.
Ezzel nyilvánossá vált az első feladat megoldása!
Megmutatnád?
 

Xantos Philus

Aktív tag
Nem úgy volt hogy csak a support lathatja a valaszokat? Igy nincsen semmi ertelme még egy másodpercig sme kell rajta gondolkozni. Másrészt pedig a 3. feladat neve alatt sorolta be
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Ettől, hogy mindenki új témaként hozza létre a megfejtését, teljesen olvashatatlan lett a fórum.
Nem lehetne inkább egy témába beküldeni a megfejtéseket?
 

DeletedUser26112

Guest
Nem tudom,mikor ér ide egy csapattag és lesznek hajlandók reagálni az írásainkra. Ennek így semmi értelme. Azt hiszem ez nem méltó egy születésnapi megemlékezésre. Ennyi erővel azt is megtehetnék, hogy kisorsolják a nyerteseket válaszok megküldése nélkül. Magam részéről nem veszek részt benne, mindaddig amíg nem oldják meg, hogy a válaszok rejtve legyenek, nem adnak egy linket ahová a a megfejtéseket be lehet írni!
 

DeletedUser26112

Guest
Látom egy adminisztrátor ide látogatott! Jó lenne ha a születésnapi eseménnyel is foglalkoznátok!!!!!! Förtelmes ami ezzel kapcsolatban folyik a fórumon.
 

Vanek ur

Aktív tag
Nem tudom,mikor ér ide egy csapattag és lesznek hajlandók reagálni az írásainkra. Ennek így semmi értelme. Azt hiszem ez nem méltó egy születésnapi megemlékezésre. Ennyi erővel azt is megtehetnék, hogy kisorsolják a nyerteseket válaszok megküldése nélkül. Magam részéről nem veszek részt benne, mindaddig amíg nem oldják meg, hogy a válaszok rejtve legyenek, nem adnak egy linket ahová a a megfejtéseket be lehet írni!
Most jól kiszúrsz mindenkivel! :)

Egyébként igen. Bár alapból rejtett a fórumtéma (vagyis véletlenül nem lehet belejutni), de ha valaki ott van (mert ugye, ott vannak a feladatok kiírásai is, így ha valaki válaszolna, vagy csak kijebb lépne egy lépéssel), akkor onnan nyilvános hozzászólást tud csak írni; és látja mindenkiét. Mondjuk van rossz megoldás is, vagyis ha valaki nem hajlandó megoldani a rejtvényt, hanem csak másol, akkor rá kell keresnie, hogy melyik is a jó verzió. :)
 

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Kedves Játékosok!

Elnézést a kellemetlenségekért.

1, Volt egy script hiba, ezért maga a játék egy ideig nem volt elérhető.
2, Az első feladat megoldásait a 3. feladat megoldásaihoz rakta a rendszer, ezt is javítottuk.

Javasolni fogjuk a fejlesztőknek, hogy legközelebb a téma alá, jóváhagyás formájába legyen a verseny.

Köszönjük a türelmeteket.
 
Fent