Kibeszélő Forge Bowl

Ha jól látom semmilyen őrszemverzió nem lesz:( Máris csalódás nekem ez az event, ha a Béta nyereményeit veszem alapul. Egy pici reményt fűzők hozzá,hogy talán élesben lesz.
 

XIA*

Új tag
Ma napközben leváltották a napi nyereményt. Ez meg mi?! Felújító készlet volt, aztán egy órája lecserélték olimpiaia kincstára.
 

neela3

Új tag
Sziasztok!
Nekem csak annyi észrevételem lenne a mostani eseménnyel kapcsolatban, hogy nagyon nehezen szerezhető meg a Pergola eseményépület. Nem tudom ki hogy áll, vagy én csinálok valamit rosszul, de a Pergola 1 szintet az elején megkapod, utána még elvileg 10 fejlesztést kellene megszerezned.

Cal Rogers-es feladatoknál 2 db-ot tudsz szerezni, ha ügyes vagy a bronz ligában +1db, és a bowl nyereményeknél 5db után újra az első szintet nyered, de már addigra szinte végig játszottad a labdákkal..
Eddigi játékoknál akkor következett újra az első szintes épület, ha kigyűlt a fejlesztés hozzá. Vagy rosszul tudom?

Segítséget előre is köszönöm! :)
 

Darkpepp

Aktív tag
Az a lenyege, hogy ne hasznald el a labdakat egybol hanem majd az utolso nap a gyemis edzovel es siman megvan az ezust de az arany liga is, de ha megvan az ezust liga akkor csak 1040 yardig kell menni, hogy meglegyen a full epulet ami simaliba meg akkor is ha nem a gyemis edzot valasztod hanem a bajnok edzot.
 
Az a lenyege, hogy ne hasznald el a labdakat egybol hanem majd az utolso nap a gyemis edzovel es siman megvan az ezust de az arany liga is, de ha megvan az ezust liga akkor csak 1040 yardig kell menni, hogy meglegyen a full epulet ami simaliba meg akkor is ha nem a gyemis edzot valasztod hanem a bajnok edzot.
Lehet, hogy lemaradtam valamitől, de mi az a "gyemis" edző?
 
Sziasztok!
Győztesek tere választó lesz ezzen az eventen vagy nem?
Gratula a mostani eventhez is 5 napon át napi különlegeségnek cserére korfejlesztőt adott..Másik leglegjobb ,ha ugyan azt adja vissza.:D
Csak igy tovább!:):D
 

XIA*

Új tag
nekem többször is volt győztesek tere cserében. egyébként tegnap volt napi a győztesek tere https://forgeofempires.fandom.com/wiki/2023_Forge_Bowl_Event#Daily_Specials Holnap (hétfőn) pedig őrszem választó lesz :))) "tiszta vicc" -- nem nem az, csak türlmesnek kell lenni, meg olvasni kéne a wikit, esetleg a béta fórumot :p egyébként Mooingcat útmutatója alapján teljesne jól meg lehet szerezni a fejlesztőket a főépülethez: kizárólag futóedzőt kapcsolni és mindig csak a legolcsóbb játékost választani. nem kell hozzá gyémis edzőt kapcsolni egyszer sem.
 

Systemlord

Új tag
Pergola választót megkaptátok ? amit a 80 as kapunál kapunk ? mindenkinek eddig 2db 1. szintű pergolája van de választója senkinek nincs. Lesz javítva ez a bug ? Vagy valaki ad tájékoztatást hogy hová tünt a választókészlet ? Üdv sys
 

Próféta

Nagyon aktív tag
Mindenkinél kell lennie választónak, aki rendesen végig vitte! Bár nekem ez a 80-as kapu kicsit ismeretlen. Mint ha én még nem jártam volna arra! Vagy az is lehet, hogy olyan gyors voltam, hogy nem láttam a sebesség korlátozó 80-as táblát? Nem tudom? Valakinek van ezzel kapcsolatosan valami információja?
 
A szerveren a játék utolsó napján korareggel nekem óriáskerék választót adott napi nyereménynek, el is használtam a maradék labdákat és nyertem is egy ilyet, már nem is furcsáltam mert totál másképp voltak a napi nyeremények mint bétán, de átlépve a többi szerverre ahol játszom(D, E, F) mindenhol epic forgebowl kártya volt napi nyereménynek. Akkor ez milyen bug volt csak nálam?
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
A napi nyereménysor mindig más, mint a bétán (a sorrend), de néha még maga a nyeremény is.

A szervereken a napi nyereménysor ugyanaz, de a napik cseréje már véletlenszerű (a szintén fix „cserealapból”).
 
Fent