Kibeszélő Forge Bowl 2022

erika5503

Aktív tag
a bal felső sarok üres nincs ott semmi aminek ott kéne lennie ...megint egy nagy semmi lesz az egész event
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Azért ez a főépület még sokaknál igen hasznos lesz... inkább az a zavaró, hogy ugyanazokat a feladatok vannak eseményről eseményre 20-30 napon keresztül
 

Lujoboy76

Új tag
Sziasztok,
Van egy olyan küldetés, hogy gyűjts össze 5 incidenst, amivel nem is lenne baj de mióta ezt kéri azóta kb. 3-4 órája 1db sem jelent meg a városomban.
Elötte meg ha kellett ha nem, nem győztem begyűjteni őket.
Ez azért elég szánalmas, nem gondoljátok 'kedves' játékkészítők?
 

Lef------

Nagyon aktív tag
Eseményeknél érdemes tartalékolni az incidenseket, pont ezért, hogy ha jön a feladat be lehessen gyűjteni :)
 

Lujoboy76

Új tag
Eseményeknél érdemes tartalékolni az incidenseket, pont ezért, hogy ha jön a feladat be lehessen gyűjteni :)
Aláírom amit mondasz, de akkor is gusztustalan húzás az, hogy van egy megjelenési algoritmus és azt megváltoztatják egy feladatért.:(((((((((
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
hogy van egy megjelenési algoritmus
Ismered az algoritmust? Nem hiszem.
Akár hosszú órákon keresztül egy sem jelenik meg. Máskor meg ömlesztve van. Egész nap vadászhatod őket.
Az, hogy naponta 10-15-re lehet számítani, nem jelenti azt, hogy kapsz is annyit, azt meg távolról sem, hogy akkor, amikor éppen neked kellene.
 

RealCorpus

Új tag
"400 labda vár rád! Csak kedveld az oldalt és nézz rá a kitűzött posztra!"

A kedvelésig értem. Utána mi lenne a dolgom?
 

Petp

Új tag
Üdvözlet! Én is bele futottam egy küldetésbe, ahol 3 incidenst kell gyüjteni. Naponta rendszeresen, számtalanszor ránézek a játékra,ebből tudom, hogy éjfél és reggel nyolc között, kivétel nélkül 4-5 incidenst ad a játék. Ez tény!! A küldetést követően este 10-kor egyet adott, majd csak másnap délelőtt 10 után adta a következőt.
(3. még nem jött) Ez irreálisan hátráltatja a bowl ligai eredményeket, én is visszacsúsztam közben. Tehát nem egyenlőek az esélyek!!
 
Fent