Kibeszélő Forge Bowl 2020 kibeszélő

Sedar

Community Manager
Csapattag
Community Manager
Itt lehet az eseményről beszélgetni ;) Ki, milyen edzőt választott, vagy fog, és miért?
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser27564

Guest
Mekkora görények ezek a fejlesztők de most komolyan. Aki még 1 éve se játszik vele és épp most váltott korszakot na azzal most nagyon kibasztak. Gratula. Látom nem volt elég hogy karácsonyi eventkor is jól megszedték magukat pénzzel a játékosoktól és még mindig a játékos pénze kell. Ha 1 ember azt nézi hogy 1 játék az ünnepekből kreál eventeket akkor most hogy a frászba tartozik ide az amerikai foci? És Ki a frász akar most komolyan versenyezni fizetős játékossal megint úgy ahogy az őszi eventben kellett a kupákért? Jah hogy a fizetős játékos megint verje a mellényét hogy jééé én lettem az arany kupa győztese. Miért kell a játékosokat a könnyű útra nevelni, hogy majd a pénz mindent megold?
 

DeletedUser27564

Guest
Mekkora görények ezek a fejlesztők de most komolyan. Aki még 1 éve se játszik vele és épp most váltott korszakot na azzal most nagyon kibasztak. Gratula. Látom nem volt elég hogy karácsonyi eventkor is jól megszedték magukat pénzzel a játékosoktól és még mindig a játékos pénze kell. Ha 1 ember azt nézi hogy 1 játék az ünnepekből kreál eventeket akkor most hogy a frászba tartozik ide az amerikai foci?
Itt lehet az eseményről beszélgetni ;) Ki, milyen edzőt választott, vagy fog, és miért?
Bocs de nem fordul fel a gyomrod mikor látod a játékosok igaz és megdöbbentő negatív reakcióit amit a fejlesztők váltanak ki belőlük?
 
Mekkora görények ezek a fejlesztők de most komolyan. Aki még 1 éve se játszik vele és épp most váltott korszakot na azzal most nagyon kibasztak. Gratula. Látom nem volt elég hogy karácsonyi eventkor is jól megszedték magukat pénzzel a játékosoktól és még mindig a játékos pénze kell. ….. És Ki a frász akar most komolyan versenyezni fizetős játékossal megint úgy ahogy az őszi eventben kellett a kupákért? Jah hogy a fizetős játékos megint verje a mellényét hogy jééé én lettem az arany kupa győztese. Miért kell a játékosokat a könnyű útra nevelni, hogy majd a pénz mindent megold?
Lámpa mondta:
[QUOTE="Lámpa, post: 40650, member: 27564"
Bocs de nem fordul fel a gyomrod mikor látod a játékosok igaz és megdöbbentő negatív reakcióit amit a fejlesztők váltanak ki belőlük?
[/QUOTE]

Szerintem nyugodj meg, és gondold át, hogy tényleg indokolt-e ez a kissé alpári hangon kifejezésre juttatott felháborodásod. Egyrészt ez egy hosszútávú játék, nem kell ész nélkül kort váltani és végig rohanni a techfán, hanem meg kell tervezni, hogy mikor váltunk kort, beletervezve azt is, hogy jönnek az event-ek, illetve meg kell erősödni pénzben, alapanyagban, áruban, katonában, hogy a következő kor ne egy kínlódás legyen.
Másrészt mi az, amivel kib....tak veled? Én lassan 2 éve játszom, de még egy fillért sem költöttem gyémántra (nem azért, mert nem engedhetem meg magamnak, hanem elvből, mert nem akarok teljesen játékfüggő lenni), mégis állítom, hogy minden event-et meg lehet full-ra csinálni gyémánt nélkül is. És az ilyen kupára (is) menő játékokon is voltam már egyszer aranyligás, a többi alkalommal (leszámítva amikor még teljesen kezdő voltam) ezüstligás vagy bronzligás. Tehát ez sem lehetetlen. Az meg, hogy ki hogyan veri a mellét, ki a frászt érdekel? Téged érdekel, hogy a virtuális térben ismeretlen emberek hogyan arcoskodnak?
Szerintem inkább örülj neki, hogy ha akarod, ezt az eléggé komplex és állandóan fejlesztett játékot ingyen is játszhatod, annak ellenére hogy a játék fenntartása, fejlesztése pénzbe kerül. Te ingyen dolgozol? Szóval korrektnek tartom, hogy maga a játék ingyenes, és csak ha pluszt akarsz, azért kell gyémántot fizetni, amit egyébként a játék során apránként ingyen is összegyűjthetsz, csak nem kell minden szirre-szarra gyémántot kiszórni az ablakon, különösen, amíg kezdő az ember, Aki meg pénzért veszi, miért ne lenne nagyobb esélye, mint aki nem költ rá? Mindenkinek a maga döntése.
Eléggé elegem van abból az általánossá kezdeni váló attitűdből, hogy - bármiről is legyen szó - semmi nem jó, minden "szar".

Ja és még egy: miért Sedar-t bántod? Nem ő "szedi" a pénzt, ő csak a munkáját végzi.
 

DeletedUser27090

Guest
Mekkora görények ezek a fejlesztők de most komolyan. Aki még 1 éve se játszik vele és épp most váltott korszakot na azzal most nagyon kibasztak. Gratula. Látom nem volt elég hogy karácsonyi eventkor is jól megszedték magukat pénzzel a játékosoktól és még mindig a játékos pénze kell. Ha 1 ember azt nézi hogy 1 játék az ünnepekből kreál eventeket akkor most hogy a frászba tartozik ide az amerikai foci? És Ki a frász akar most komolyan versenyezni fizetős játékossal megint úgy ahogy az őszi eventben kellett a kupákért? Jah hogy a fizetős játékos megint verje a mellényét hogy jééé én lettem az arany kupa győztese. Miért kell a játékosokat a könnyű útra nevelni, hogy majd a pénz mindent megold?
Szia Lámpa!Akkor ne játssz az eventen!Ennyi !Én pl ,bár nemrég óta játszom de élveztem a téli küldetéseket,és nem vettem meg a végén gyémiért az össze gyűjtött csomagot.De így is sok mindent elértem!Mert élveztem a játékot:)Ez nem lóverseny ,aki rohan a korokkal előfordulhat , hogy meg kell álljon összeszedni magát,vagy fizet gyémántért és akkor halad.A választás szabad!Élvezni kell ezt a játékot minden elemével együtt!
 

DeletedUser27509

Guest
Az eventek teljesithetoek minimalis gondolkodassal gyemant koltese nelkul is barmely korban.
Fel eve jatszok kb halloweeni eventen sajat hibambol lett csak 8as az elmegyogyintezetem mert osszevissza elkoltottem csomagokra.
Karacsonyin mar ismertem annyira a jatekot hogy jol csinaljam relativ igy lazan meglett a maxos vonat es melle 6kocsi :)
illetve sok napi fodij es egy petakomba nem kerult.
Masreszt az event egy opcio,nem kozelezo!
Aki fizet meg jo hogy tobbet kap,ezzel nincs is semmi gond,mert ha o nem fizetne,mert nem erne meg neki akkor te se jatszanal es irnal ide panaszkodni,mert bezarna a szerver bevetel nelkul,ugyanis a fejlesztok se jofejsegbol csinaljak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser26204

Guest
Tudja esetleg valaki akár az adminok közül, hogy az eventen lesz e napi jutalomnak őrszem helyőrség fejlesztő? Jó volna tudni hogyan lehet 2-es szintre emelni a megszerzett példányokat......
Illetve nagyon jó ötlet a támadó erő ezen képességeinek növelése...ötletes a készítőktől..... A többféle edző nem tudom, hogy az e.....én el is szoktam felejteni változtatni őket :D
 

DeletedUser24512

Guest
Valakinek végre leesett az Innogammánál, hogy hihetetlen asszimetrikus a támadó erők támadás/védekezés értéke...
Mondjuk ugyanez van a védekező erőknél csak fordítva.
Illetve ugye a pénz/alapanyag termelés sincs összhangban...
Amúgy jó lenne terület is letenni az épületeket...
 

DeletedUser26117

Guest
hmm, azt írják amatőr vagyok
na, az tuti nem vagyok
miért is sértegetnek ?
vagy nekünk is hasonlókat kell írni a fejlesztőkről, moderátorokról ?
 

DeletedUser24974

Guest
Végig csináltam a feladatsort, ezzel az összes labdát megszereztem, amit csak ilyen módon meglehetett, ezzel haladtam a yardokat amennyit lehetett, tehát maximumot megcsináltam, nem értem, hogy és mégis miért csak amatőr ligában végeztem. Nem értem hogyan van ez....hogyan lehetett a bronzba bekerülni?
 

Lorant96

Nagyon aktív tag
Talán ár-érték arányban nem a legjobb játékosoknak passzoltad a labdát.
Vagy nem volt elég jó az edződ.
 

Hawkins

Új tag
Én ezüstbe végeztem plusz meglett a 10-es kincstár 2 plusz fejlesztővel. Én nem panaszkodom nekem bejött az event.
 

DeletedUser24974

Guest
Nem tudom ez rejtély marad, de kiegészíteném még azzal is, hogy ráadásul sikerült az Olimpiai kincstár 10-es szintjét is elérnem, ez ér a legtöbbet, ezért megérte, csak furcsállom, hogy ennél többet hogyan lehetett volna tenni, hogy pl. legalább bronz ligás legyek. Különösebben nincs jelentősége, csak érthetetlen, mert szerintem mindenből a max.-ot teljesítettem.
 

DeletedUser26117

Guest
nos bütyök, akkor ugye nem sértés, ha azt írom,
h amatőr módon végzed a munkád
 
Fent