Új hiba Fogadó (Kocsma)

Csiliz

Aktív tag
Látogatáskor, a tegnapi frissítés bevezetése után (1.165.fc8eb1974ff (13.11.2019 13:13)), nem szabadna a fogadó ablakának megjelennie. Sajnos ez elég rapszódikusan működik még, mert van amikor megjelenik látogatáskos és van amikor nem. Még frissibe ki kellene javítani!!

1.165.fc8eb1974ff (13.11.2019 13:13), Csiliz (13794), hu1, hu_HU, WEB 7,1,1,0, Windows 10, Firefox/70.0, 1756x911, OpenGL Vendor=Mozilla Version=WebGL 2.0 Renderer=Mozilla GLSL=WebGL GLSL ES 3.00 (512 MB VRAM)
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Pillanatnyilag egyedi eset „vagy” . Ettől még lehet bogaras a játék.

Nem lehet gond az egereddel? Egy véletlen dupla katt hasonlót produkálna, mint amit leírtál.
Nekem volt egy olyan szokásom, hogy katt - kis szünet - ismét katt - a megnyiló ablak bezárodik - megyek a következőre. Egy ilyen szokás is hasonlót eredményez.
 

Csiliz

Aktív tag
Az egerem szinte újnak számít még, így a dupla kattintás elég furcsa dolog lenne. Ki kellene cserélnem az egeret, de ezidáig ilyen nem fordult elő.
 
Már délelőtt észrevettem, most újra megnéztem, most is így van: a barátsoron ha rákattintok a fogadóra, nem nyílik meg a fogadó ablak, szabadról foglaltra vált a kijelző, ha nyerek ezüstöt vagy FP-t az a baráttól száll fel, tehát azt látni. Viszont ténylegesen csak akkor ülök be a fogadóba, amikor a foglalt kijelzőre újra kattintok, akkor megnyílik a fogadó ablak és akkor ülök be. Szóval ez nem egyedi hiba, soha nem tapasztaltam még ilyet, ráadásul délelőtt egy másik PC-ről léptem be mint most. Nem jó ez így, javítani kéne.
 

Csiliz

Aktív tag
Lehet, hogy a programmal nem is lehet gond, csak az én berögződésem okozta ezt a hibát, mivel fogadó látogatásakor duplát szoktam kattintani. De azért figyelek, hátha mégsem én kattintottam duplát. Ma például nem fordult elő.
 

-Sakura-

Új tag
"Már délelőtt észrevettem, most újra megnéztem, most is így van: a barátsoron ha rákattintok a fogadóra, nem nyílik meg a fogadó ablak, szabadról foglaltra vált a kijelző, ha nyerek ezüstöt vagy FP-t az a baráttól száll fel, tehát azt látni. Viszont ténylegesen csak akkor ülök be a fogadóba, amikor a foglalt kijelzőre újra kattintok, akkor megnyílik a fogadó ablak és akkor ülök be. Szóval ez nem egyedi hiba, soha nem tapasztaltam még ilyet, ráadásul délelőtt egy másik PC-ről léptem be mint most. Nem jó ez így, javítani kéne."


Szóról-szóra ez van nálam is!
 

-Sakura-

Új tag
Ténylegesen bent vagy a fogadóba az első kattintásnál...csak a másodiknál ültet le. Pici "tévinfót" ad...
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Félreértés ne essék. Katt az ikonra, átvált foglaltra. Ha nem nézed meg (nyitod meg a fogadót), akkor is beültet.
Csak, ha utána egy második kattal megnyitod, akkor animálja a helyfoglalásod.
Ha nem ültetne be, akkor már a barátaid reklamálnának, hogy miért nem jársz náluk és te is háborognál, hogy üres a fogadód napok óta. Szóval nincs bogár, megjelensz a barátnál.
 
Félreértés ne essék. Katt az ikonra, átvált foglaltra. Ha nem nézed meg (nyitod meg a fogadót), akkor is beültet.
Csak, ha utána egy második kattal megnyitod, akkor animálja a helyfoglalásod.
Ha nem ültetne be, akkor már a barátaid reklamálnának, hogy miért nem jársz náluk és te is háborognál, hogy üres a fogadód napok óta. Szóval nincs bogár, megjelensz a barátnál.

Akkor sem így volt eddig és nagyon zavaró és bosszantó. Nem így kéne lennie és igenis javítani kéne!
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Nem így volt eddig. Ez igaz.
De mégis mit kéne javítani? Az volt a cél, hogy egyszerűbb legyen a kocsmázás. Ez meg is valósult, a kocsmázás ténye és eredménye semmiben nem változott, csak a végrehajtása.

Eddig: katt a székre, megnyílt a fogadó ablaka, katt mellé, hogy bezárd és mehettél a következőre. (Lassabb gépnél/netnél már az is elég idő, míg a fogadó ablaka megnyílt).
Most: katt a székre és végeztél.
 

DeletedUser27544

Guest
Sziasztok. Nekem már nem első alkalommal csinálja, hogy a fogadóban vásárolt védekezési bónuszt nem használja, az ezüstöt leveszi, a számláló elindul, de a harcok al nincs feltüntetve a védekezés, és így még sem kapom. Valami ötlet? Vagy rossz a rendszer? Most is levont majdnem 10e ezüstöt, kicsit idegesítő.... Köszönöm
 

DeletedUser26307

Guest
Sziasztok. Nekem már nem első alkalommal csinálja, hogy a fogadóban vásárolt védekezési bónuszt nem használja, az ezüstöt leveszi, a számláló elindul, de a harcok al nincs feltüntetve a védekezés, és így még sem kapom. Valami ötlet? Vagy rossz a rendszer? Most is levont majdnem 10e ezüstöt, kicsit idegesítő.... Köszönöm
A fogadóban a harci bónuszok a támadó vagy a védő egységeknek adnak bizonyos százalékot. A támadási bónuszt a támadók kapják, a védekezésit a védők. Keresztbe nem működik. Szóval alighanem hiába kerested a támadó egységeiden a védekezést, a védőkön voltak azok.
 

bütyök-bütyke

Fórum adminisztrátor
Szerkesztő
Kicsit másképp fogalmazva RealCorpus válaszát: a védekezési bónuszt a városvédő bakáid kapják. Nehezebb lesz lecsapni őket (az más kérdés, hogy többnyire így is, úgy is lecsapják őket :-D).
 

Csiliz

Aktív tag
Sziasztok. Nekem már nem első alkalommal csinálja, hogy a fogadóban vásárolt védekezési bónuszt nem használja, az ezüstöt leveszi, a számláló elindul, de a harcok al nincs feltüntetve a védekezés, és így még sem kapom. Valami ötlet? Vagy rossz a rendszer? Most is levont majdnem 10e ezüstöt, kicsit idegesítő.... Köszönöm
Egyszerűen fogalmazva, a támadó egységeidnek nem tudsz plusz védekezést vásárolni és fordítva a városvédő egységeinek pedig plusz támadást a fogadóban!
 
Fent