Fogadó bónusz kikapcsolása.

DeletedUser24512

Guest
Tisztelt mindenki!


Javasolnám, hogy a fogadóban az aktivált bónuszok kikapcsolhatóak legyenek. Akár gyémántért. (mondjuk nem 50-re gondoltam, hanem 5-re. ;) )
Végül is, az én ezüstjeim bánják, ha nem használok ki végig egy bónuszt. :)


Üdvözlettel és további jó játékot kívánva:

Jötün
 

DeletedUser26307

Guest
Végül is, az én ezüstjeim bánják, ha nem használok ki végig egy bónuszt. :)
A +1 körön kívül van, amelyiket teljes mértékben kihasználsz? =)
Szerintem előbb beraknak egy plusz lehetőséget, minthogy a te javaslatod megvalósítanák. Pl. a 75%-os építési idő csökkentést nem fogják hagyni, hogy kihasználd fél nap alatt. Nem véletlenül olyan hosszú az aktív ideje.
 

DeletedUser24512

Guest
A +1 körön kívül van, amelyiket teljes mértékben kihasználsz? =)
Szerintem előbb beraknak egy plusz lehetőséget, minthogy a te javaslatod megvalósítanák. Pl. a 75%-os építési idő csökkentést nem fogják hagyni, hogy kihasználd fél nap alatt. Nem véletlenül olyan hosszú az aktív ideje.
A +1 kör is jó példa, mert azt sem használom ki mkindig, de kibírható idő.
 

DeletedUser24512

Guest
"A +1 körön kívül van, amelyiket teljes mértékben kihasználsz? =) "
Bocsi de ez pontosan mire válasz? Kihasználom és? Nem azért van?
 

DeletedUser26307

Guest
"A +1 körön kívül van, amelyiket teljes mértékben kihasználsz? =) "
Bocsi de ez pontosan mire válasz? Kihasználom és? Nem azért van?
3 hónapot gondolkodtál, hogy mi is ez, vagy ennyi idő alatt feledésbe merült, hogy akkor értetted?
 

DeletedUser24512

Guest
3 hónapot gondolkodtál, hogy mi is ez, vagy ennyi idő alatt feledésbe merült, hogy akkor értetted?
Mivel én nem itt élem az életem, (mint egyesek) nem várom kigúvadó szemekkel a szent válaszait (amik nem különösebben érdekelnek, sorry de ez van) a többi játékosnak, pláne egy olyan kérdésben ami nem rajtuk múlik... ;)
 

DeletedUser26307

Guest
Mivel én nem itt élem az életem, (mint egyesek) nem várom kigúvadó szemekkel a szent válaszait (amik nem különösebben érdekelnek, sorry de ez van) a többi játékosnak, pláne egy olyan kérdésben ami nem rajtuk múlik... ;)
Augusztusban válaszoltál egy kérdésre, majd decemberben rácsodálkoztál ugyanarra.
Biztos én vagyok a helikopter...
 
Fent