Kibeszélő FoE Futballkupa 2019 kibeszélő

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser26523

Guest
"Ez az esemény 65 küldetést tartalmaz, amelyek közül 33 azonnal, 32 pedig naponta lesz elérhető." A 33 azonnali küldetés az mit takar és hogyan lesz majd elérhető?:)
 

Asani

Tag
A 33 azonnali küldetés az mit takar és hogyan lesz majd elérhető?:)

Az eddigi gyakorlat szerint vélhetően, azaz, folyamatosan meg tudod őket csinálni egymás után ha jól időzítesz mindent, azaz akár pár óra alatt, de a maradék küldetéseket már naponta kapjuk.
 

Kukac

Tag
Pontosan, mint az előttem szóló is írta. Az első részét csinálhatod, ahogy tudod, kilóra. De a második részét csak dátumhoz kötötten kapod meg, hamarabb nem.
 

DeletedUser26523

Guest
Pontosan, mint az előttem szóló is írta. Az első részét csinálhatod, ahogy tudod, kilóra. De a második részét csak dátumhoz kötötten kapod meg, hamarabb nem.
Köszönöm a választ. Nem játszok olyan rég óta, ezért bocsi a hülye kérdésért. A napi küldetések világosak, de amiket folyamatosan lehetne csinálni azokat én nem látom/találom. Hol kéne lenniük?
 

DeletedUser26112

Guest
A képernyő baloldalán felül találod a "futballkupa " felírást. Kattints rá és máris előjön a futtballpálya.
 

Kukac

Tag
Köszönöm a választ. Nem játszok olyan rég óta, ezért bocsi a hülye kérdésért. A napi küldetések világosak, de amiket folyamatosan lehetne csinálni azokat én nem látom/találom. Hol kéne lenniük?

Jobbra, a napi küldik alatt van a futballedző. Ö adja a küldetéseket. Most, és még egy jó darabig az ott kapott küldiket csinálhatod, ahogy bírod. Mikor elvégezted az első harminc-valahány küldetést, utána már csak naponta egyet végezhetsz el, majd kiírja, hogy gyere vissza X óra múlva az újabb küldetésért. Majd, ha elérted ezeket észreveszed.
A fenti „díszre” kattintva pedig megnyílik a futballpálya, ahol elköltheted a kapott energiaitalokat.
 

DeletedUser26307

Guest
Az igaz, hogy minden esemény elején küldenek email-ben ajándék hozzávalókat?
 

DeletedUser26523

Guest
Jobbra, a napi küldik alatt van a futballedző. Ö adja a küldetéseket. Most, és még egy jó darabig az ott kapott küldiket csinálhatod, ahogy bírod. Mikor elvégezted az első harminc-valahány küldetést, utána már csak naponta egyet végezhetsz el, majd kiírja, hogy gyere vissza X óra múlva az újabb küldetésért. Majd, ha elérted ezeket észreveszed.
A fenti „díszre” kattintva pedig megnyílik a futballpálya, ahol elköltheted a kapott energiaitalokat.
Szuper! Köszönöm szépen a segítséget!
 

DeletedUser24512

Guest
Talán azért, mert nő. :-D
Ennyire figyelmesen olvastad el az esemény ismertetőjét?
Hát, nézd olvasgatni nem ide járok, hanem a könyvtárba.
Amúgy is már a könyökömön jönnek ki az események... :(
Már többször mondtam, hogy nem az eseményeket kellne ennyire fejleszteni, hanem a játékot... ;)
 

Kukac

Tag
Hát, nézd olvasgatni nem ide járok, hanem a könyvtárba.
Amúgy is már a könyökömön jönnek ki az események... :(
Már többször mondtam, hogy nem az eseményeket kellne ennyire fejleszteni, hanem a játékot... ;)

Ezen nem tudok segíteni. Gondolom neked sem áll senki a hátad mögött gépfegyverrel, hogy játsz, mert ha nem...
Személy szerint, én ha unok valamit, akkor elkerülöm. :)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent