FoE Focikupa 2016

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser3

Guest
soccer16_logo_forum.png



Itt az idő! A szomszédságodban ismét megrendezésre kerül a legfontosabb esemény a Forge of Empires életében. A sportesemény Június 9-én kezdődik. Tapasztalt focisták érkeznek a szomszédságba, hogy részt vegyenek a FoE focikupán! Elég bátor vagy, hogy a városodat győzelemre vezesd a tizenegyes rúgó versenyen? Mi lesz a stratégiád? A biztosra mész, vagy nagyobb kockázatot vállalsz a magasabb jutalomért? A választás a tiéd!

Használd a lövéseidet okosan, és szerezz annyi kupát, amennyit csak tudsz! Ezeket beválthatod az eseményhez kapcsolódó épületekre és egyéb jutalmakra egészen július 10-ig.


icon_quest_ball.png

Ebben a videóban a játék tervezői mutatják be a FoE focikupát nektek!


icon_quest_ball.png

Az eseményablak és a lövések
Mindent az esemény ablakában tudsz elvégezni. Egy tizenegyes rúgó versenyen veszel részt, ahol kiválaszthatod, hogy hogyan rúgsz. Minden lehetőségnek megvannak az előnyei és a hátrányai. Ha biztosra akarsz menni, akkor csak kevés kupát szerezhetsz. Ha merészebb vagy, választhatsz más lehetőséget is, és talán sokkal több kupát kaphatsz! Csak rajtad múlik:

soccer_window2.png

Minden egyes kihagyott gól növeli a megnyerhető kupák számát. Az első ember, aki betalál, megkapja a kupákat és a nyeremény visszaáll az alapértékre. És még egy fontos dolog: a szurkolók segítségével megnövelheted az esélyeidet a duplájára, ez azonban pár kupába kerül neked.

icon_quest_ball.png

Gól
Ha szerencsés voltál és kicselezted a kapust, akkor megkapod a kupákat:
tricked.png
soccer_cupswon1.png
Góóóóóóóóóól!!!És szereztél 80 kupát!


icon_quest_ball.png


Jutalmak
Három különböző nyeremény van:

1. Változó jutalmak
Ezek a jutalmak minden 6 órában cserélődnek, így 4 félét tudsz megszerezni naponta! Lehetnek különböző épületek, tervrajzok, pénz, alapanyag, medál és Forge Pont csomagok.
2. A láda
A ládának a tartalma az egész esemény alatt fix, de a változó jutalmakkal ellentétben nem tudhatod, hogy mit kapsz belőle, véletlenszerűen kapod meg. A tartalmát a láda fölé helyezett egérrel tudod megnézni, ahol az esélyek is fel vannak tűntetve.
3. A legjobb góllövő
Ezt akkor nyerheted meg, ha te vagy a szomszédságban a legjobb góllövő. Ha a legtöbb kupát szerzed egy lövéssel, és más nem tud többet szerezni addig, amíg a számláló nullához ér, akkor megnyerted! Ez több mint egy sima kupa, ez egy szimbólum!

A jutalmak között van 4 teljesen új foci témájú is! Szerezd meg és építs egy szép stadiont!

soccer_buildings.png

icon_quest_ball.png

GYIK
A gyakran feltett kérdésekre megpróbálunk itt előre válaszolni:

  • 20% esélyes lövést lőttem 5 alkalommal, de nem nyertem. Valami hiba van?
    Az esélyek egyetlen rúgásra vonatkoznak, nem adódnak össze. Három 20% esélyes rúgás nem azt jelenti, hogy akkor már 60% az esélyed, hanem minden egyes rúgásnál 20%. Lehet, hogy 1 rúgásból megnyered, de az is lehet, hogy 10-et kell rúgj.
  • Az 5%-os lehetőséget használtam, és a nyerhető kupák száma elérte a 700-at, de a következő rúgásnál azt az üzenetet kaptam, hogy 100 kupát nyertem. Hova tűntek a kupák?
    A tizenegyes rúgó verseny a szomszédságoddal megosztva történik. Ez azt jelenti, hogy ha te teszel valamit, akkor az a többi játékosnál is megjelenik a szomszédságban, és fordítva. Ebben az esetben az egyik szomszédod betalált, és megkapta a 700 kupát, amivel a nyeremény alaphelyzetbe állt, és te azt nyerted meg.
  • Megvettem a ládát 4 alkalommal, és mindig ugyanazt kaptam. Ez egy hiba?
    Az esélyek minden egyes ládanyitásnál ugyan azok, függetlenül attól, hogy mennyit nyitottál már ki. Általában nem történik meg, hogy egymás után sokszor ugyanazt kapod, de megvan ennek is az esélye. A jutalmakat teljesen véletlenszerűen kapod meg a kijelzett esélyeknek megfelelően.
  • A kupáim száma 1.7E. Hogyan tudom meg, mennyi az pontosan?
    Nyisd meg a focikupa ablakát, és húzd az egeredet a kijelzett érték fölé, ahol megjelenik a pontos érték.
  • 3000 kupám van, de azt írja, hogy valaki más a legjobb góllövő 1285 kupával. Miért van ez?
    A legjobb góllövő az a személy, aki a legtöbb kupát szerezte egyetlen lövéssel. Ha nyersz 1200 kupát egy lövéssel, majd utána 600-at, akkor az nem adódik össze.
  • Használtam a dupla esély és nyertem, de a nyert kupák száma nem duplázódott meg.
    A dupla esély, ahogy a neve is mutatja, megduplázza a gól esélyét. Ha az eredeti esély 20%, akkor a dupla esély 40%. A nyert kupákra ez nincs hatással.



Jó szórakozást!
A játékkal kapcsolatban itt várjuk a visszajelzéseteket!

Üdvözlettel.
a Forge of Empires csapata
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent