Kibeszélő Feudális Japán kibeszélő

DeletedUser24512

Guest
Na végre lehet hozzá szólni. :)
Nagyon örülök az új kora középkori falu lehetőségnek, de ha ilyenre vágynék, akkor középkori falu építő játékba játszanék nem itt...
Ezt pakolják be szépen a fejlesztők az Elvenarba, mert oda való...
E helyett a baromság helyettt szeretnék kérni, ha már állandó küldi és végre 5 korszak után elértük az űrkorszakot, mondjuk egy műhold-hálózat építő küldit, amely végén, ha időre befejezem, lesz egy irányított protonsugár-vető műholdam, amelyel felperzselhetem az ellenséges városokat. :)
Vagy bármi, ami modern, meg jövőbe mutató, ezt a középkori vadmarhaságot, feudális japánostul-szőrgatya Lothbrokostúl, tegyék be oda a fejlesztők ahová soha nem süt be nekik a nap... ;)
Ufff! :mad:
 
Én még szeretném kimaxolni a viking települést ill. a jutalmait. Ha a japán küldetést választom, akkor van még lehetőségem a vikinghez visszatérni?
 

DeletedUser26112

Guest
Na végre lehet hozzá szólni. :)
Nagyon örülök az új kora középkori falu lehetőségnek, de ha ilyenre vágynék, akkor középkori falu építő játékba játszanék nem itt...
Ezt pakolják be szépen a fejlesztők az Elvenarba, mert oda való...
E helyett a baromság helyettt szeretnék kérni, ha már állandó küldi és végre 5 korszak után elértük az űrkorszakot, mondjuk egy műhold-hálózat építő küldit, amely végén, ha időre befejezem, lesz egy irányított protonsugár-vető műholdam, amelyel felperzselhetem az ellenséges városokat. :)
Vagy bármi, ami modern, meg jövőbe mutató, ezt a középkori vadmarhaságot, feudális japánostul-szőrgatya Lothbrokostúl, tegyék be oda a fejlesztők ahová soha nem süt be nekik a nap... ;)
Ufff! :mad:

Tisztelt Jötün!
Nem kötelező csinálni! Több ezren játszunk, van aki csak pár hónapja - mint pl. én -. Neked baromság, másnak nem! Lehet, hogy évek múlva - ha még játszok - lenézem az ilyen fajta fejlesztéseket, de most még nekem aki a késő középkorban vagyok tetszik!
 
Tisztelt Jötün!
Nem kötelező csinálni! Több ezren játszunk, van aki csak pár hónapja - mint pl. én -. Neked baromság, másnak nem! Lehet, hogy évek múlva - ha még játszok - lenézem az ilyen fajta fejlesztéseket, de most még nekem aki a késő középkorban vagyok tetszik!
Ne izgasd magad, Jötun-nak - ahogy az eddigi hozzászólásait láttam más beszélgetéseknél - semmi sem tetszik. Csak azt nem értem, akkor minek játszik.
 

DeletedUser24512

Guest
Tisztelt Jötün!
Nem kötelező csinálni! Több ezren játszunk, van aki csak pár hónapja - mint pl. én -. Neked baromság, másnak nem! Lehet, hogy évek múlva - ha még játszok - lenézem az ilyen fajta fejlesztéseket, de most még nekem aki a késő középkorban vagyok tetszik!
A több ezres számot honanna vetted? Szerintem jó ha 1-2 % játszik ezzelk a vacakkal...
Amúgy a könyökömön jön ki ez az ostoba érv, hogy: "nem kötelező játszani". HA értenéd az álltalam leírtakat, akkor tudnád, hogy nem a kötelező/nem kötelező jellegével van baj, hanem azzal, hogy fontos és szükséges fejlesztések helyett ilyen baromságokra pazarolják az időt, mert a píár csapatban valaki túl sokat olvasta a Shogun c. művet vagy túl sokat nézte a Vikingek c. sorozatot.
Kérem végre felfogni, hogy igenis nagyon fontos alap fejlesztések hiányoznak a játékból (pl: GVG, pl, város méret növelés...stb...stb.) és egyszerűen bosszant, hogy a helyett, hogy végre ezeeket fejlesztenék, ilyen marhaságokra pazarolják a drága fejlesztőkapacitást...
Többet nem mondom el ezt, egyszerűen ignorálom az ilyen hozzászólásokat.
 

DeletedUser24512

Guest
Ne izgasd magad, Jötun-nak - ahogy az eddigi hozzászólásait láttam más beszélgetéseknél - semmi sem tetszik. Csak azt nem értem, akkor minek játszik.
Ha értenéd a hozzászólásaimat, akkor értenéd, hogy mit akarok mondani. Esetleg kérdezz meg egy okosabbat... mondjuk engem :)
 

DeletedUser24512

Guest
Na jó látom, nagy az igény Szájbarágó Szilárd bácsi színrelépésére:
Szóval, akár hiszitek akár nem én is voltam kezdő. Bezony. Akkor mi motivált? Hogy minél jobban haladjak a techfán és minél fejletettb/nagyobb /hatékonyabb legyen a városom.
Teljesen jól megvoltam, feudális japán, vagy vaskori vikingek nélkül...
Ezek ugyanis, csak és kizárólag arra jók, hogy az idődet/energiforrásaidat rabolják, illetve arra sarkaljanak, hogy feleslegesen költsd a gyémántod, mert persze be lehet fejezni őket időre, ha óránként be tudsz lépni (ahogy egy monitorba gyógyult kocka kifejtette másik topicban), meg nincs életed mellete, de amúgy gyémánt kell hozzá.
Ezek a mellékvágányok, gyakorlatilag egy permanens, ismétlődő eventként funkcionálnak, és nem tudom feltűnt-e, de eventből már így is több van a kelleténél...
Azt, hogy ezeknek a felesleges mellékványoknak a fejlesztése mennyire elveszi az erőforrásokat a valóban szükséges fejlesztésektől, azt már többször kifejtettem, és nem kívánom újra elmagyarázni, aki nem fogta fel eddig, az úgyis reménytelen eset... ;)
Na részemről a kérdés letudva, és továbbra is le fogom fikázni az ilyen felesleges hülyeségeket, ha már fizettem a játékért akkor esetleg engedtessék meg nekem ez a lehetőség... ;)
Amógy Ágika drága felvetésére reagálva, ha jó valami azt megdícsérem, arról meg nem én tehetek, hogy elég kevés ilyennel találkozom.
Szóval kezdők: Hajrá, érjetek el a marsra és onann vissztekintve majd a ti véleményetek is ugyanez lesz... ;)
 

DeletedUser26065

Guest
Ha jól sejtem itt módosítás lesz hamarosan, mert ezek az arányok rettentő túlzóak.
8-19(-30-41???) termék a területekért, amikor 8 óra alatt uúgy 10 termelhető, mint 1-5-12-21-es árú vikingnél?
4500 plecsnivel kezdjük 5000 helyett?
És sorolhatnám, hogy miért ellenjavalt időre törekedni.
Gyerekek-gyerekek, ne érjétek el, hogy Jötün szintre érjen a véleményem!
 

Kukac

Tag
Kényelmesen teljesíthető időre ezekkel az arányokkal. 3 nap 22 óra maradt az időlimitből. Gyémánt nélkül.
(Ettől függetlenül, bármi megtörténhet, még az is, hogy változni fog.)
 

DeletedUser26216

Guest
Jötünre reagálva, sztem meg tök jó, h behoztak ezeket a kis falukat. Mivel, ha nem lennének, elég unalmas lenne a játék számomra.
A vikingeknél az első 1-2-3 falut élveztem is, de utána kissé meguntam, mert mindig uazt kellett csinálni benne, és egy idő után monotonná vált számomra, de a japcsik a kereskedő behozatala miatt uaz a taktika nem fog játszani, illetve az épületek méretei is sokkal színesebbek, lehet gondolkozni benne, tervezni, h miként is tudod leghamarabb végig vinni őket. Mellette a jutalmak is jók, főleg a galaxis bónuszával kombinálva.
 

Vanek ur

Aktív tag
Jötünre reagálva, sztem meg tök jó, h behoztak ezeket a kis falukat. Mivel, ha nem lennének, elég unalmas lenne a játék számomra.
A vikingeknél az első 1-2-3 falut élveztem is, de utána kissé meguntam, mert mindig uazt kellett csinálni benne, és egy idő után monotonná vált számomra, de a japcsik a kereskedő behozatala miatt uaz a taktika nem fog játszani, illetve az épületek méretei is sokkal színesebbek, lehet gondolkozni benne, tervezni, h miként is tudod leghamarabb végig vinni őket. Mellette a jutalmak is jók, főleg a galaxis bónuszával kombinálva.

Elnézést, de mosolyogtam. Először azt írod, hogy milyen jó, mert nem unalmas a játék, majd azt, hogy kb. a 3. viking után meguntad. :) Most akkor unalmas, vagy nem unalmas? :) Vagyis: ugye, hogy ugye? :)
 

Vanek ur

Aktív tag
Kényelmesen teljesíthető időre ezekkel az arányokkal. 3 nap 22 óra maradt az időlimitből. Gyémánt nélkül.
(Ettől függetlenül, bármi megtörténhet, még az is, hogy változni fog.)
A "kényelmesen" mindenkinek mást jelent. Mivel az átlagember nem ér rá naponta 6-8 alkalommal fellépni, nem tud időben beszedni, termelést újraindítani, időben terjeszkedni+építkezni, .....; így az átlagembernek nem lesz meg kényelmesen az arany láda (sőt!). Persze, aki ráér egész nap a gép előtt ülni, és még órát is igazíthat a beszedésekre, annak tényleg így van.
 

Kukac

Tag
Arra nincs időm az élet mellett, hogy ezt kiteszteljem.
Három japánt vittem végig eddig, mindhárommal időben végeztem. Az óraigazítás él, este igazítom, hogy reggel legyen időm beszedni és ehhez igazodik a délutáni beszedés is. Délután meg mikor hogy.
Továbbra is fenntartom, hogy megoldható feladat. (A folytatásban már nem vagyok biztos, hiszen rövidül a szintidő.)
 

DeletedUser24512

Guest
Jötünre reagálva, sztem meg tök jó, h behoztak ezeket a kis falukat. Mivel, ha nem lennének, elég unalmas lenne a játék számomra.
A vikingeknél az első 1-2-3 falut élveztem is, de utána kissé meguntam, mert mindig uazt kellett csinálni benne, és egy idő után monotonná vált számomra, de a japcsik a kereskedő behozatala miatt uaz a taktika nem fog játszani, illetve az épületek méretei is sokkal színesebbek, lehet gondolkozni benne, tervezni, h miként is tudod leghamarabb végig vinni őket. Mellette a jutalmak is jók, főleg a galaxis bónuszával kombinálva.
A kutatás / városfejlesztésfejlesztés expedició/gvg kereskedelem, események, valóban tök unalmasak, de ha egy eseményt kipofoznak és beteszik állandóra az persze nem... Tényleg mindent el lehet adni az embereknek, csak csomagolás kérdése...
 

DeletedUser24512

Guest
Ha jól sejtem itt módosítás lesz hamarosan, mert ezek az arányok rettentő túlzóak.
8-19(-30-41???) termék a területekért, amikor 8 óra alatt uúgy 10 termelhető, mint 1-5-12-21-es árú vikingnél?
4500 plecsnivel kezdjük 5000 helyett?
És sorolhatnám, hogy miért ellenjavalt időre törekedni.
Gyerekek-gyerekek, ne érjétek el, hogy Jötün szintre érjen a véleményem!
Pedig jó irányban haladsz, hogy a klasszikust idézzem: " Engedd átfolyni magadon a gyűlöletet és máris elértél a sötét oldalra ifjú jedi!" :D (na jó nem pontos, de gondoltam motivállak... :) )
 

Vanek ur

Aktív tag
Arra nincs időm az élet mellett, hogy ezt kiteszteljem.
Három japánt vittem végig eddig, mindhárommal időben végeztem. Az óraigazítás él, este igazítom, hogy reggel legyen időm beszedni és ehhez igazodik a délutáni beszedés is. Délután meg mikor hogy.
Továbbra is fenntartom, hogy megoldható feladat. (A folytatásban már nem vagyok biztos, hiszen rövidül a szintidő.)
Én kettőt, és egyiket sem tudtam időre (már arany ládára) megcsinálni. Szerintem nem is fogok többet. A plusz követ megvan (a forge pontos), meg a plusz hely is neki; a többivel meg szórakozzon az, aki még nem unta meg (mert én már nagyon meguntam - szinte semmi plusz a vikingeshez képest).
 
Fent